Jaka reklama dla pensjonatu?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

Victoria.Olkusz.pl

Posty

46

Dołączył(a)

9 maja 2016, o 08:18

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez Victoria.Olkusz.pl » 4 sie 2016, o 09:09

Najlepiej będzie właśnie połączyć kilka opcji i reklamować się na wielu frontach,łącznie z portalami społecznościowymi,,forami tematycznymi jak i w prasie czy radiu,wszystko ma znaczenie i może przynieść Ci rozgłos:)
no avatar
User

bartui

Posty

1

Dołączył(a)

17 lip 2017, o 10:58

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez bartui » 17 lip 2017, o 11:03

Sądzę, że warto łączyć różne formy reklamy: internetową, outdoorową i najlepiej też w mediach tradycyjnych. Jeśli o mnie chodzi, ostatnio kupiłem plandekę na auto z nadrukowaną reklamą naszej firmy. Jest widoczna z daleka, przyciąga spojrzenia! A przecież o to chodzi!
no avatar
User

Ramina

Posty

110

Dołączył(a)

21 maja 2017, o 17:17

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez Ramina » 9 sie 2017, o 21:51

Jeżeli o reklamę dla pensjonatu chodzi, sama przede wszystkim postawiłabym na dobrze zrobioną stronę internetową. Warto tutaj podjąć współpracę z profesjonalistami, takimi jak agencja INB Marketing http://inbmarketing.pl/ . Przede wszystkim bowiem tworzą oni ciekawe, nastawione na konwersję strony www. Jednocześnie można je bez problemu otwierać na urządzeniach mobilnych, a przy tym i z pozycjonowaniem ich na pewno nie będzie problemu.
no avatar
User

Daga123

Posty

4

Dołączył(a)

11 lis 2017, o 11:54

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez Daga123 » 11 lis 2017, o 11:59

Pamiętaj również, że o stronę musisz dbać i ją czasem odwirusować by nie było nie miłych niespodzianek! W razie czego polecam odwirusowaniestron.pl :) Fachowcy w swojej dziedzinie! Pomogli mi i przyjaciółce :) Pozdrawiam :)
no avatar
User

kamo33

Posty

1

Dołączył(a)

16 lis 2017, o 15:14

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez kamo33 » 16 lis 2017, o 15:14

A powiedzcie mi proszę bo ja mam już w miare dobrze prosperujaca strone i zaczalem sie zastanawiac czy czasem nie jest potrzebne mi pozycjonowanie wrocław jest pelny wielu agencji interaktywnych tylko nie mam pojecia czym kierowac sie przy wyborze takiej agencji ktos mi pomoze? :)
no avatar
User

Przylesko.pl

Posty

6

Dołączył(a)

23 lis 2017, o 12:34

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez Przylesko.pl » 23 lis 2017, o 12:44

To prawda, w dzisiejszych czasach dobra strona internetowa to wizytówka naszej firmy, w szczególności pensjonatu gdzie każdy z odwiedzających potencjalnych gości, będzie mógł od razu zerknąć na zdjęcia.
no avatar
User

makowska

Posty

104

Dołączył(a)

21 lip 2017, o 17:46

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez makowska » 11 gru 2017, o 20:44

My nie dawno zmieniliśmy "system" i teraz mamy dla klientów takie gadżety reklamowe - http://www.izisport.pl/ :) wybraliśmy pokrowce na ubrania i torby reklamowe, na tym jest logo firmy i numer telefonu. Robią na prawdę szał, pierwszy rzut to się w momencie rozszedł
no avatar
User

Sysiaa

Posty

3

Dołączył(a)

12 gru 2017, o 09:15

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez Sysiaa » 12 gru 2017, o 09:18

Myślę, że reklama AdWords była by dobrym rozwiązaniem ;)
Oferujemy Państwu sztuczne rośliny i wiele wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
no avatar
User

VeneciaPalace_pl

Posty

9

Dołączył(a)

14 gru 2017, o 12:29

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez VeneciaPalace_pl » 14 gru 2017, o 12:36

Każda forma i rodzaj reklamy będą wskazane, teraz ogromna siłą są fora społecznościowe oraz branżowe, myślę że warto o tym pamiętać i nie pozostawać w tyle za konkurencją :)
no avatar
User

martusiamarta

Posty

4

Dołączył(a)

14 gru 2017, o 12:47

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez martusiamarta » 14 gru 2017, o 12:48

ruchomy baner reklamowy, żywe kolory
Witam, polecam Kwas hialuronowy
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: madlenka, malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.101s | 13 Queries | GZIP : Off ]