Wybór biura podróży

Tutaj można umieszczać informacje o ciekawych serwisach www związanych z turystyką.
no avatar
User

HotelDobczyce.pl

Posty

18

Dołączył(a)

27 lut 2017, o 08:48

Re: Wybór biura podróży

Postprzez HotelDobczyce.pl » 27 lut 2017, o 09:11

Na forum jest już kilka wątków dotyczących biur podróży i chyb atak na dobrą sprawę to nigdy nie mamy 100% pewności co do jego uczciwości czy rzetelności i zawsze trochę ryzykujemy. Można równie dobrze zorganizować taką wycieczkę na własną rękę i być niezależnym.
no avatar
User

sisi

Posty

19

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 11:24

Re: Wybór biura podróży

Postprzez sisi » 4 gru 2017, o 11:52

Generalnie ja mam zasadę, że nie wybieram małych, lokalnych, nowych biur- wiem, że to sprawia, że umacnia się te główne duże biura ale ja na wakacjach chcę mieć spokojną głowę o to, że wyjazd od a do z będzie dobrze zorganizowany i się odbędzie, my akurat z Itaką jeździmy i bardzo sobie ich poziom organizacji chwalę, a taki spokój na wakacjach, że wszystko pójdzie tak jak powinno to jest chyba najważniejsza sprawa
no avatar
User

VeneciaPalace_pl

Posty

9

Dołączył(a)

14 gru 2017, o 12:29

Re: Wybór biura podróży

Postprzez VeneciaPalace_pl » 14 gru 2017, o 12:33

Może zamiast biura podróży warto samemu zorganziować taką wycieczkę od A do Z? Na terenie UE nie jest to trudne, a sam nocleg można przecież wcześniej zarezerwować, podobnie z przelotami.
no avatar
User

heldero

Posty

3

Dołączył(a)

27 gru 2017, o 15:48

Re: Wybór biura podróży

Postprzez heldero » 27 gru 2017, o 17:47

moim zdaniem najlepsze bedzie takie ktore ma ubezpieczenie w cenie !
no avatar
User

tetrus

Posty

10

Dołączył(a)

31 paź 2019, o 10:48

Re: Wybór biura podróży

Postprzez tetrus » 31 paź 2019, o 13:00

Korzystam z usług biur podróży od wielu lat i nie ma reguły, czy to małe, czy duże. Zarówno w dużych, renomowanych w biurach podróży spędzałem wakacje, które były koszmarem ze względu na fatalne warunki mieszkaniowe oraz całą organizację. Zdarzały mi się też małe agencje turystyczne u których wykupowałem wycieczki zagraniczne i ich jakość pozostawiała wiele do życzenia. Od dwóch lat korzystam z usług biura podróży Arko-Travel i nie zamierzam szukać innej firmy, która zorganizuje mi urlop.
no avatar
User

Klaudinek

Posty

1

Dołączył(a)

3 lis 2019, o 21:31

Re: Wybór biura podróży

Postprzez Klaudinek » 3 lis 2019, o 21:33

Nie zawsze najgorsze jest najtańsze. Często jeżdzę za granicę zwykle z najtańszego biura podróży i często okazuje się, że oferta wcale nie jest taka zła ;)
Świetne konkursy dla każdego
no avatar
User

DuneMaster

Posty

240

Dołączył(a)

14 lut 2019, o 07:53

Re: Wybór biura podróży

Postprzez DuneMaster » 19 maja 2021, o 13:50

Na co komu biuro podróży, jak wszystko można sobie zoorganizować przez Trivago lub Booking.com?
_______________________________________
Prace inżynierskie
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.146s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron