biznes

Coś ciekawego dzieje się w twojej okolicy? Masz jakieś ciekawe aktualne informacje związane z turystyką? Napisz o tym w tym dziale.
no avatar
User

Jiha

Posty

43

Dołączył(a)

3 sty 2018, o 17:21

Re: biznes

Postprzez Jiha » 3 sty 2018, o 17:39

super biznes
no avatar
User

makowska

Posty

104

Dołączył(a)

21 lip 2017, o 17:46

Re: biznes

Postprzez makowska » 13 sty 2018, o 21:10

Pamiętaj o dobrej reklamie i o tym że nie ma co się ograniczać do jednej formy, reklama w internecie jest ważna i potrzebna ale takie klasyczne formy jak na przykład gadżety dla klientów też się świetnie sprawdzają, u nas na przykład takie pokrowce cieszą się ogromną popularnością - http://www.izisport.pl/produkty.html
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: biznes

Postprzez rezona » 16 sty 2018, o 08:09

W biznesie bardzo ważny jest także rozwój, wystarczy spojrzeć na inne firmy i jak to u nich wygląda. Prostym i chyba dość jasno widocznym przykładem mogą być koleje, które bardzo zainwestowały w biletomaty kolejowe jako ułatwienie w obsłudze sprzedaży, co zresztą coraz częściej jest wykorzystywane także w innych dziedzinach i branżach rynkowych. Trzeba po prostu pomyśleć o tym, co będzie najlepsze dla firmy, co się sprawdzi.
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: biznes

Postprzez logo » 21 mar 2018, o 14:43

Biletomaty już normalna forma sprzedaży.
no avatar
User

gawroneski

Posty

46

Dołączył(a)

28 mar 2018, o 06:31

Lokalizacja

GB

Re: biznes

Postprzez gawroneski » 31 mar 2018, o 12:54

Jest masa ludzi którzy mówią o biznesie na yt,problem jest taki że oni są bardziej od motywacji czyli nie ważne co by się działo rób co masz robić.Tylko nikt normalny nie powie co robić by dużo zarabiać i jak.
no avatar
User

donako

Posty

1

Dołączył(a)

31 mar 2018, o 09:10

Re: biznes

Postprzez donako » 31 mar 2018, o 13:31

biznes jest biznes panowie i panie
no avatar
User

independent

Posty

59

Dołączył(a)

23 mar 2018, o 11:13

Re: biznes

Postprzez independent » 9 kwi 2018, o 11:39

My ostatnio się staramy jak najbardziej poprawić warunki pracy w firmie i podwyższyć poziom usług. Mamy teraz na https://az.pl/office-365/ załatwione że co miesiąc płacimy niewielką kwotę a dzięki temu mamy zawsze dostęp do najnowszych programów
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: biznes

Postprzez tulipan » 20 kwi 2018, o 08:17

Prowadząc jakikolwiek biznes trzeba koniecznie pamiętać o tym, aby regularnie się rozwijać. Świetną opcją jest moim zdaniem certyfikacja iso 9001. Koniecznie zapoznajcie się bliżej z tą możliwością - jestem pewna, że korzyści, które z tego rozwiązania płyną, przypadną Wam do gustu.
no avatar
User

HeadPhoneR

Posty

4

Dołączył(a)

23 kwi 2018, o 17:18

Re: biznes

Postprzez HeadPhoneR » 23 kwi 2018, o 20:10

a pewnie jak większość z Was na samym początku działalności miałem wiele trudności. Tak w życiu bywa, że trzeba szukać sposobów, żeby to życie ułatwiać i ja tak postanowiłem zrobić. Długo siedziałem i myślałem jak uporać się z wieloma trudnościami w początkowym biznesie. Na szczęście na samym początku udało mi się rozwiązać problem z kontem firmowym. Dzięki rankingowi firmowybank udało mi się wybrać najlepszą ofertę na rynku bankowym dotyczącym kont firmowych :D
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: biznes

Postprzez rezona » 13 wrz 2018, o 10:33

Obecnie wiele osób pyta się o pomysły na biznes, ale te przecież mogą być różne i zależne od tego, kto jakie ma zdolności i ambicje. najczęściej przywoływany jest temat biznesu w sieci, ale najlepiej byłoby się w tym rozeznać: https://hotmoney.pl/pomysl-na-biznes-w-internecie-sklep-internetowy-co-jeszcze-jak-zarabiac-w-internecie/, trzeba tylko pamiętać, że jakikolwiek by to nie był biznes, prowadzenie własnej firmy sielanką nie jest.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.106s | 13 Queries | GZIP : Off ]