Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Coś ciekawego dzieje się w twojej okolicy? Masz jakieś ciekawe aktualne informacje związane z turystyką? Napisz o tym w tym dziale.
no avatar
User

Black

Posty

1

Dołączył(a)

17 paź 2017, o 13:16

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez Black » 17 paź 2017, o 13:19

ja bym wolała w domu bo jest bardziej rodzinnie, ale w małym gronie max 10 osób żeby nie było zbyt dużo pracy z gotowaniem, bo jak więcej to catering bym zamówiła
no avatar
User

tadeknorek

Posty

1

Dołączył(a)

20 paź 2017, o 07:38

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez tadeknorek » 20 paź 2017, o 07:40

Pierwszego dziecka chrzciny robiliśmy u rodziców mojej żony w domu. Mają duże mieszkanie i wydawało nam się, że na spokojnie pomieszczą ponad dwudziestkę ludzi i na luzie spędzimy czas. Była ganiania, sterta naczyń do mycie. Miło wspominamy to, ale dla drugiego dziecka imprezę robiliśmy w lokalu. Podali, posprzątali, pozmywali. O wiele prościej wyszło.
no avatar
User

kostekzl

Posty

1

Dołączył(a)

28 lis 2017, o 14:20

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez kostekzl » 28 lis 2017, o 14:21

Ewidentnie jak robić chrzciny to jedynie w lokalu. W domu jest za mało miejsca to po pierwsze, a po drugie ile roboty przez, a ile po. Mając na głowie same chrzciny w kościele to już jest dużo, a jeszcze w domu coś robić. Nie da rady.
no avatar
User

magater

Posty

1

Dołączył(a)

7 gru 2017, o 11:43

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez magater » 7 gru 2017, o 11:48

Jeśli pomyślę sobie o stercie naczyń do mycia, o podłogach, na których jest wiele, wiele różnych dziwnych rzeczy, a do tego brak kontroli nad tym, co ktoś robi w miejscach odosobnionych (np. zaśnie, zasłabnie), to ja jednak wolę imprezę w lokalu.
Ten blog http://otwartyumysl.pl, to niezwykle ciekawy blog!
no avatar
User

wlodzislaw78

Posty

1

Dołączył(a)

12 gru 2017, o 13:22

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez wlodzislaw78 » 12 gru 2017, o 13:25

Tak na prawdę zależy od tego ile będzie gości. U mnie było ponad 20 osób i siłą rzeczy nie byłem w stanie pomieścić takiej ilości osób w domu. Zrobiliśmy w lokalu ale przynajmniej nie było sprzątania w domu :)
no avatar
User

izydor007

Posty

1

Dołączył(a)

15 sty 2018, o 12:55

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez izydor007 » 15 sty 2018, o 12:59

Chrzciny powinny odbywać się w lokalu. Celebrować to wydarzenie ma każdy z nas, a przede wszystkim rodzice dziecka. Jak robi się imprezę w domu, to niestety nie ma w tym przyjemności a tylko obowiązek usługiwania. Skupia się człowiek na podawaniu, dodawaniu, a nie na maluszku.
no avatar
User

aleso

Posty

6

Dołączył(a)

15 sty 2018, o 15:35

Lokalizacja

Olsztyn

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez aleso » 15 sty 2018, o 15:44

izydor007 napisał(a):Chrzciny powinny odbywać się w lokalu. Celebrować to wydarzenie ma każdy z nas, a przede wszystkim rodzice dziecka. Jak robi się imprezę w domu, to niestety nie ma w tym przyjemności a tylko obowiązek usługiwania. Skupia się człowiek na podawaniu, dodawaniu, a nie na maluszku.

Jestem tego samego zdania, jak już organizować chrzciny to tylko w lokalu!
Blog o odchudzaniu i zdrowym żywieniu - blog o błonniku witalnym
Psychologia i rozwój osobisty - blog pscyhologiczny
no avatar
User

blackgrzywa

Posty

67

Dołączył(a)

13 kwi 2018, o 13:26

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez blackgrzywa » 14 kwi 2018, o 19:49

Popieram. Zdecydowanie lokal jest najlepszym możliwym wyborem. W domu wchodzi w grę wyłącznie jeśli organizujemy imprezę dla bardzo małego grona - np tylko dziadkowie i chrzestni. Wtedy to jeszcze da radę ogarnać, ale np przy 20 osobach naprawdę szkoda zdrowia.
no avatar
User

dada95

Posty

1

Dołączył(a)

21 kwi 2018, o 08:48

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez dada95 » 21 kwi 2018, o 08:51

Magdusia napisał(a):Pytanie tak jak w temacie. Niedługo przyjdzie mi zmierzyć się z organizacją chrzcin i nie wiem, na którą opcję się zdecydować. Jak to wyglądało u Was? Co radzicie?
Wiadomo, chrzciny w domu to sporo roboty i zamieszczania. Z drugiej strony te organizowane w lokalu pewnie sporo kosztują.
No i mam zagwozdkę.



To zależy na ile osób ,na pewno w domu taniej.Ale w lokalu spokojniej i wracacie do domu i macie spokój.
no avatar
User

SwiatToalet.pl

Posty

17

Dołączył(a)

24 kwi 2018, o 08:47

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez SwiatToalet.pl » 24 kwi 2018, o 12:32

Zgadza się, wszystko uzależnione jest ściśle od ilości osób które będą na chrzcinach, im więcej tym bardziej opłacalnym jest zrobić chrzciny w lokalu i niczym się nie martwic w kwestii organizacji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek, ważniak

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.097s | 13 Queries | GZIP : Off ]