Sklepy online?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

olaxa

Posty

32

Dołączył(a)

27 lis 2017, o 13:14

Re: Sklepy online?

Postprzez olaxa » 27 lis 2017, o 15:08

lynzy napisał(a):Ja też robię zakupy online. Planuję kupić kamerkę sportową poprzez stronę Teletorium

Mi też się zdarza tam coś kupować. Ogólnie całkiem lubię zakupy online.
no avatar
User

Martek

Posty

4

Dołączył(a)

28 gru 2017, o 11:13

Re: Sklepy online?

Postprzez Martek » 28 gru 2017, o 12:00

Należę do mężczyzn nie znoszących chodzenia po sklepach. Jest to dla mnie zmora, z którą nie mogę sobie poradzić i nie liczę, że kiedykolwiek sobie poradzę. Na szczęście pojawiły się sklepy internetowe i chwała temu kto je wymyślił. Jeżeli chodzi o ulubione sklepy online, mam ich kilka, począwszy od odzieżowych po obuwnicze, księgarnie, drogerie aż po jubilerskie. Nawet mogę powiedzieć, że jestem ekspertem w proponowaniu tych sklepów. Bez problemu wskazuję każdemu potrzebującemu, gdzie najlepiej co kupić. Ostatnio jako, że mamy świąteczny szał upominkowych zakupów poza sklepami z zabawkami sporym zainteresowaniem cieszą się sklepy jubilerskie. My mężczyźni wiemy, że biżuteria ucieszy każdą kobietę. Jeśli, któryś z panów poszukuje takiego sklepu to mogę podszepnąć taki sklep wyjątkowy, wręcz unikatowy, a mianowicie https://gemlord.pl/ oferujący biżuterię perłową. Kupiłem tam pierścionek zaręczynowy dla mojej ukochanej, który założę na jej palec podczas świątecznego spotkania. Patrząc na pierścionek z perłą w otoczce białego złota nie mogę uwierzyć, że jest coś tak pięknego. Znawcą nie jestem, ale widzę jej wyjątkowość, nie sposób tego nie zauważyć. Naprawdę u żadnego jubilera nie widziałem tak doskonałych pereł, widać prawdziwe perły są tylko w Gemlord.pl
no avatar
User

geranek

Posty

1

Dołączył(a)

29 gru 2017, o 15:58

Re: Sklepy online?

Postprzez geranek » 29 gru 2017, o 17:33

przez neta fajnie i wygodnie sie kupuje ale nie mozna mierzyc xD
Życie bez prawdy jest życiem bez miłości.
no avatar
User

ingga

Posty

67

Dołączył(a)

25 kwi 2014, o 08:25

Re: Sklepy online?

Postprzez ingga » 27 sty 2018, o 16:37

Ja już od jakiegoś czasu wybieram tylko sklepy online. Teraz można tam znaleźć wszystko. Ostatnio kupiłam nawet bardzo dobre zamienniki perfum na stronie: http://edp24.pl/ Na pewno nie udałoby mi się takich znaleźć stacjonarnie.
no avatar
User

PalacBrzezno_pl

Posty

42

Dołączył(a)

30 sie 2017, o 11:08

Re: Sklepy online?

Postprzez PalacBrzezno_pl » 31 sty 2018, o 11:58

Ja podobnie, jeżeli chodzi o zakupy to zawsze wybieram sklepy internetowe gdzie wiele rzeczy można znaleźć taniej, do tego zawsze szybka oraz bezpieczna przesyłka.
no avatar
User

roro

Posty

51

Dołączył(a)

31 sty 2018, o 09:57

Re: Sklepy online?

Postprzez roro » 31 sty 2018, o 12:47

Często korzystam ze sklepów online, ostatnio na przykład korzystałam z promocji w Teletorium :)
no avatar
User

hyperia

Posty

60

Dołączył(a)

3 gru 2017, o 16:31

Re: Sklepy online?

Postprzez hyperia » 19 lut 2018, o 05:45

Ja lubię kupować w sklepach internetowych.
no avatar
User

HotelEden_com_pl

Posty

52

Dołączył(a)

14 gru 2017, o 10:35

Re: Sklepy online?

Postprzez HotelEden_com_pl » 2 mar 2018, o 10:25

Ja podobnie, ponieważ dzięki zakupom w sklepach online można naprawdę sporo zaoszczędzić, nie wspominając już o wygodzie, wszystko mamy dostarczone na czas prosto pod nasze drzwi.
no avatar
User

ranek

Posty

1

Dołączył(a)

2 mar 2018, o 15:57

Re: Sklepy online?

Postprzez ranek » 2 mar 2018, o 16:53

kolega wyzej ma racje !
no avatar
User

daromaro90

Posty

1

Dołączył(a)

2 mar 2018, o 17:52

Re: Sklepy online?

Postprzez daromaro90 » 2 mar 2018, o 17:57

Ja kupuje tylko na Allegro.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.104s | 13 Queries | GZIP : Off ]