Gdzie kupić duży dywan?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Gdzie kupić duży dywan?

Postprzez rezona » 18 lip 2017, o 11:11

W sklepach z wyposażeniem domowym
no avatar
User

joanicjuszwo

Posty

1

Dołączył(a)

19 lip 2017, o 12:30

Re: Gdzie kupić duży dywan?

Postprzez joanicjuszwo » 19 lip 2017, o 12:52

Widziałem ostatnio mega duże dywany na rynku. Nie wiem skąd je mieli, ale sprzedawali.
no avatar
User

makowska

Posty

104

Dołączył(a)

21 lip 2017, o 17:46

Re: Gdzie kupić duży dywan?

Postprzez makowska » 22 lip 2017, o 10:07

Ramina napisał(a):Faktycznie można tam znaleźć bardzo ładne dywany. Często w typowych marketach budowlanych uda się upolować coś interesującego:)

ja raczej poluje w internecie ze wzgledu na ceny :D
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Gdzie kupić duży dywan?

Postprzez majesta » 25 lip 2017, o 12:16

Nigdy jeszcze nie zamawiałam dywanu przez internet. Nie wiem również czy zdecydowałabym sie na takie właśnie zakupy. Jesli juz decyduję się aby coś kupić to wolę na własne oczy zorientować sie jak to wygląda. Coś przez internet moze wyglądać zupełnie inaczej niż na żywo/ W poszukiwaniu dywanu proponowałabym wybrać się do jakiegoś wiekszego marketu budowlanego. Ostatnio sporo modeli dywanów widziałam w OBI:
https://www.obi.pl/podlogi/dywany/
W sieci na stronie jest ich katalog. Zawsze mają tam jakieś promocje.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Gdzie kupić duży dywan?

Postprzez tulipan » 26 lip 2017, o 08:21

A czemu akurat dywan? Moim zdaniem dużo lepiej prezentują się panele. Na przykład tu masz bardzo dobrą ofertę na panele winylowe: https://eurohouse.com.pl/69/panele-winylowe. Są one bardzo wytrzymałe więc na pewno długo będziesz z nich zadowolony.
no avatar
User

hyperia

Posty

60

Dołączył(a)

3 gru 2017, o 16:31

Re: Gdzie kupić duży dywan?

Postprzez hyperia » 20 lut 2018, o 13:31

Ja dywan, dla dziecka kupowałam przez internet na stronie - http://www.topworld.pl/produkty/dywany/dywany-dzieciece,2,11499. Mają tam różne wymiary i duży wybór nie tylko dziecięcych dywanów. Co prawda nie lubię takich rzeczy kupować przez internet, ale widziałam wcześniej dywan od nich u koleżanki. Spodobał mi się nie tylko wzór, ale przede wszystkim wysoka jakość dywanu. Bardzo łatwo utrzymać go w czystości, co oczywiście jest dodatkowym plusem.
no avatar
User

remolo

Posty

1

Dołączył(a)

20 lut 2018, o 16:31

Re: Gdzie kupić duży dywan?

Postprzez remolo » 20 lut 2018, o 17:09

mam nadzieje ze bedzie dobry jakosciowo !
no avatar
User

Zuzannakoso

Posty

1

Dołączył(a)

6 mar 2018, o 09:47

Re: Gdzie kupić duży dywan?

Postprzez Zuzannakoso » 6 mar 2018, o 10:08

Widziałem ostatnio na bazarze wielkie, wręcz ogromne dywany. Akurat jeździliśmy z żoną po hurtowniach szukaliśmy dużego dywanu ale nie znaleźliśmy, a tu przypadkiem na rynku wpadł nam w oko jeden duży.
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: Gdzie kupić duży dywan?

Postprzez logo » 21 mar 2018, o 15:05

talissa napisał(a):Cześć, mam w domu bardzo duży salon i chciałabym kupić do niego jakiś równie duży dywan...


Dywan, nie tylko rozmiar ma tu znaczenie, przy zakupie trzeba brać pod uwagę kilka kwestii. Łatwo sprawdzicie jak uniknąć błędów czytając poradnik dedykowany osobom, które decydują się na samodzielnie meblowanie i wystrój wnętrz.
no avatar
User

wakacyjna

Posty

63

Dołączył(a)

30 sty 2013, o 10:38

Re: Gdzie kupić duży dywan?

Postprzez wakacyjna » 25 kwi 2018, o 15:30

A podrzucicie linki do sklepów z fajnymi dziecięcymi dywanami? Szukam od jakiegoś czasu i nie mogę znaleźć nic konkretnego.
Póki co najciekawsze modele widziałam chyba tu: http://mojebambino.pl/24-dywany-i-wykladziny .
Liczę na Waszą pomoc, bo sama będę pewnie wybierać w nieskończoność.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.119s | 13 Queries | GZIP : Off ]