Wypożyczalnia aut w Krakowie

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Wypożyczalnia aut w Krakowie

Postprzez turystkakasia » 14 lut 2016, o 10:33

Witam,
Szukam auta na parę dni - rodzina wpada z wizytą z zagranicy a my trochę nie mamy czasu z nimi zwiedzać.

Jakie wypożyczalnie w Warszawie byście polecili?

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi!
no avatar
User

traper

Posty

21

Dołączył(a)

6 lut 2016, o 09:07

Re: Wypożyczalnia aut w Krakowie

Postprzez traper » 14 lut 2016, o 15:09

Wypożyczalnia aut w Krakowie czy w Warszawie? Bo w tytule posta jest Kraków a w treści Warszawa :)
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Re: Wypożyczalnia aut w Krakowie

Postprzez turystkakasia » 15 lut 2016, o 10:08

Pomyliłam sie. Myślałam o czymś innym oraz napisałam Warszawa :D Ale szukam w krakowie.Sorry.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Wypożyczalnia aut w Krakowie

Postprzez majesta » 15 lut 2016, o 13:10

W Krakowie mogę Ci polecić wypożyczalnię rent a car. Mają swój punkt na Dworcu Głównym w Krakowie. Tutaj jest natomiast ich strona www: http://krakow-rentacar.pl/ ( samochód mozesz zarezerwować sobie już na stronie co jest najwygodniejszym rozwiazaniem bo masz pewność,ze auto jest juz zabukowane oraz będzie na Ciebie czekało). Najbardziej ekonomiczne są mnieijsze auta. Ich cena wynajmu również nie jest wysoka.

Jest to lokalna wypożyczalnia, z której korzystałam nie raz. Mają dobre ceny na auta oraz wszystko jest ubezpieczone. Nie ma w niej żadnych dodatkowych opłat.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Wypożyczalnia aut w Krakowie

Postprzez tulipan » 17 lut 2016, o 14:51

Jest wiele dobrych sieciowych wypożyczalni. Wystarczy poszperać w sieci.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Wypożyczalnia aut w Krakowie

Postprzez jagna » 13 mar 2017, o 10:56

A tak najtaniej to gdzie wynająć?
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Re: Wypożyczalnia aut w Krakowie

Postprzez turystkakasia » 27 mar 2017, o 08:56

no i super
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Wypożyczalnia aut w Krakowie

Postprzez talissa » 27 mar 2017, o 08:57

W takim razie sugeruję zorientować się w Avisie. Z tego co mi wiadomo jest to największa sieć wypożyczalni w całej Polsce i z tego powodu mogą sobie pozwolić na największe promocje oraz mają najwiekszy wybór aut. Przy wynajmie na tydzień i jeszcze teraz , poza sezonem to ogólnie powinno być o wiele taniej niż normalnie.

Najlepiej będzie jeśli zarezerwujesz sobie autko przez internet:
https://www.avis.pl/
Będziesz pewien co będzie na Ciebie czekało.
no avatar
User

makowska

Posty

104

Dołączył(a)

21 lip 2017, o 17:46

Re: Wypożyczalnia aut w Krakowie

Postprzez makowska » 6 wrz 2017, o 17:31

ja miałam okazję korzystać z auta zastępczego w Białymstoku z awynajem.pl po tym jak moje się rozkraczyło na delegacji.. przyznam szczerze,że szczęście w nieszczęściu, że trafiłam na tą wypożyczalnie, bo wszystko załatwione migiem :)
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Wypożyczalnia aut w Krakowie

Postprzez lila2 » 27 lut 2018, o 12:20

Czasami sytuacja jest taka , ze jedynym konkretnym rozwiązaniem jest wypożyczenie samochodu. Miałam już okazje korzystać z pomocy takiej wypożyczalni samochodów. Nie sądziłam, że uda mi się znaleźć tak konkretną firmę. Wtedy znalazłam tą firmę https://carnet.pl/. Jak dla mnie to jedna z konkretniejszych wypożyczalni. Mają ładne zadbane samochody, szybko sie można z nimi skontaktować i łatwo ustala się szczegóły wypożyczenia
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.125s | 13 Queries | GZIP : Off ]