Polska na weekend - gdzie?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

HolidayParkZator_pl

Posty

75

Dołączył(a)

15 mar 2018, o 07:29

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez HolidayParkZator_pl » 15 mar 2018, o 08:15

Szczerze mówiąc to jest wiele pięknych, ciekawych miejsc w Polsce które warto odwiedzić nawet na weekend. Polecam zacząć od Małopolski i Zatoru :)
no avatar
User

HotelEden_com_pl

Posty

52

Dołączył(a)

14 gru 2017, o 10:35

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez HotelEden_com_pl » 29 mar 2018, o 10:15

Na weekend fajnym miejscem na wypad jest na pewno Rzeszów - dość nieodkryte miejsce i w dodatku blisko są Bieszczady.
no avatar
User

benaffleck

Posty

3

Dołączył(a)

5 kwi 2018, o 12:36

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez benaffleck » 5 kwi 2018, o 12:44

Ja polecam Sea U w miejscowości Sasino. Drewniany dom z kominkiem na pomorzu to moja ulubiona opcja na wypoczynek, zawsze wysoki standard obsługi, domki są jak nowe. mega polecam! seausasino.pl
no avatar
User

Kadyny.com.pl

Posty

35

Dołączył(a)

9 kwi 2018, o 07:58

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez Kadyny.com.pl » 9 kwi 2018, o 08:12

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz ciekawego miejsca na spędzenie weekendu i nie tylko gdzie wypoczniesz to polecam nasz hotel w Kadynach na Mazurach, liczne atrakcje oraz spokój gwarantowane :)
no avatar
User

PensjonatDobryHumor

Posty

15

Dołączył(a)

9 kwi 2018, o 09:51

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez PensjonatDobryHumor » 9 kwi 2018, o 09:58

Moim zdaniem zdecydowanie najlepszą opcją na taki weekendowy wyjazd są Sudety - zapraszamy do nas, na pewno spędzicie piękny weekend w naszym pensjonacie :)
no avatar
User

wielkopolanin

Posty

20

Dołączył(a)

10 kwi 2018, o 13:19

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez wielkopolanin » 10 kwi 2018, o 13:30

Zależy gdzie się mieszka, ale ja polecam gorąco Wielkopolskę ze wszystkimi jej magicznymi zakątkami..
no avatar
User

Domkim2.pl

Posty

72

Dołączył(a)

20 kwi 2018, o 09:07

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez Domkim2.pl » 20 kwi 2018, o 09:54

A ja polecam Bałtyk i spokojne Ostrowo gdzie znajdziecie komfortowe i wyposażone domki letniskowe blisko plaży. Nie ma mowy o nudzie, zapraszamy :)
www.Domkim2.pl- domki letniskowe nad Bałtykiem.
no avatar
User

lucky

Posty

233

Dołączył(a)

13 lip 2013, o 15:54

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez lucky » 25 kwi 2018, o 20:21

krystianmatol napisał(a):Ja polecam wyprawę na kajaki na mazury, niesamowite wrażenia :)


Fajna sprawa, tylko takie spływy organizuje doświadczony instruktor. Samemu lepiej nie próbować pływać kajakiem. W sieci bez problemu znajdziesz oferty na organizacje spływu np. spływ kajakowy Gwda http://www.kajaczkiem.pl/nasze-rzeki/sp ... -gwda.html
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez wiktoryna » 4 maja 2018, o 08:10

Jesteście z dziećmi na Mazurach? Jeśli tak nie możecie ominąć Gierłoży koło Kętrzyna http://www.mazurolandia.pl/ bo jest tak idealne miejsce na rodzinny wypad, świetne do spędzania czasu razem, my też korzystaliśmy chyba ze wszystkich możliwych atrakcji jakie tam można znaleźć, największe wrażenie na męskiej części odwiedzających chyba robi strzelnica a dzieci wiadomo, park zabaw a dla mnie super była ścianka wspinaczkowa i waterball
no avatar
User

Kadyny.com.pl

Posty

35

Dołączył(a)

9 kwi 2018, o 07:58

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez Kadyny.com.pl » 10 maja 2018, o 12:58

Również ponownie gorąco polecamy Mazury - szczególnie, że teraz w Maju mamy genialną pogodę właśnie na taki wypad - na pewno spędzicie tutaj najlepszy weekend w roku.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.163s | 13 Queries | GZIP : Off ]