Jak zorganizować wyjazd integracyjny

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Jak zorganizować wyjazd integracyjny

Postprzez jagna » 21 gru 2017, o 10:05

Jak zorganizować wyjazd integracyjny? Dostałam zdanie od szefa. W styczniu mam zorganiozwać 3 dniowy wyjazd integracyjny. Ma ktoś doświadczenie w tego typu kwestiach? Ja nie mam pojęcia od czego zacząć...

Zastanawiałam się nad Krakowem
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Jak zorganizować wyjazd integracyjny

Postprzez majesta » 21 gru 2017, o 11:25

Najlepiej będzie oddać pałeczkę komuś kto się na tym zna. Tak wiec zdecyduj sie na obiekt, który specjalizuje sie w organizowaniu właśnie takich imprez

Pod Krakowem znajduje się restauracja u Ziyada: http://www.uziyada.krakow.pl/pl/klienci ... zy_firmowe - zorganizowali już wiele bankietów i spotkań firmowych tak więc powinni wszystko załatwić. Na miejscu możecie również wynajać noclegi.
Za dnia proponuję natomiast pozwiedzać Kraków.A tam atrakcji jest co nie miara.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

HolidayParkZator_pl

Posty

75

Dołączył(a)

15 mar 2018, o 07:29

Re: Jak zorganizować wyjazd integracyjny

Postprzez HolidayParkZator_pl » 15 mar 2018, o 08:14

Moim zdaniem podstawą będzie tutaj wybór odpowiedniego miejsca, co powiecie na Zator i tutejszy Holiday Park?
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: Jak zorganizować wyjazd integracyjny

Postprzez logo » 21 mar 2018, o 14:54

Za jaką kasę i dla ilu osób?
no avatar
User

Kadyny.com.pl

Posty

35

Dołączył(a)

9 kwi 2018, o 07:58

Re: Jak zorganizować wyjazd integracyjny

Postprzez Kadyny.com.pl » 9 kwi 2018, o 08:18

To prawda, podstawą udanego wyjazdu integracyjnego jest nie tylko towarzystwo, ale i również samo miejsce do którego się udajemy. Polecam nasz hotel folwark Kadyny, zapraszamy :)

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.113s | 15 Queries | GZIP : Off ]