Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Gosława

Posty

1

Dołączył(a)

22 mar 2018, o 17:53

Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez Gosława » 23 mar 2018, o 11:33

Jeśli potrzebujesz prawdziwego odpoczynku w ciszy i luksusie proponuję Villę Collis w Bieszczadach.
Można pojechać samemu, bo mają pokój jednoosobowy, co jest rzadkością (najczęściej można znaleźć dwu lub więcej osobowe). Długo spać, bo można dogadać się z restauracja na późne śniadania i odpoczywać na wszelkie możliwe sposoby. Czytanie, spanie, spacery a nawet Spa czy basen. Wszystko otoczone przepięknymi widokami.
no avatar
User

Budowniczy

Posty

2

Dołączył(a)

27 mar 2018, o 06:51

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez Budowniczy » 27 mar 2018, o 07:02

Byłem w Bieszczadach rok temu, szczerze polecam wypad w te góry, szczególnie w okresie wiosenno wakacyjnym
no avatar
User

Caro-G

Posty

5

Dołączył(a)

29 mar 2018, o 06:27

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez Caro-G » 29 mar 2018, o 06:40

Gosława zgadzam się! Ja jeszcze dodam, że to miejsce nie tylko dla szukających odpoczynku, ale takich co wolą ruch i adrenalinę! Hotel na życzenie gości oferuje kłady, samochody offroadowe, a zimą kulig i skutery śnieżne :) Każdy znajdzie coś dla siebie :) Hotel cieszy się dużym zainteresowaniem, więc wymagana jest rezerwacja i to z dużym wyprzedzeniem!
no avatar
User

HotelEden_com_pl

Posty

52

Dołączył(a)

14 gru 2017, o 10:35

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez HotelEden_com_pl » 29 mar 2018, o 10:14

Bieszczady to bardzo dobre miejsce na wypoczynek i dość mało oblegane, polecamy też zatrzymać się w Rzeszowie po drodze - piękne miasto i wspaniałe warunki.
no avatar
User

Joan

Posty

1

Dołączył(a)

3 kwi 2018, o 15:06

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez Joan » 3 kwi 2018, o 15:13

Obserwując strefę hotelową w Bieszczadach, Villa Collis to faktycznie bardzo ciekawy i właściwie jedyny tego typu ośrodek, o wysokim standardzie w okolicy. Same zdjęcia na stronie są imponujące :D ... Oby oddawały rzeczywistość!
no avatar
User

Caro-G

Posty

5

Dołączył(a)

29 mar 2018, o 06:27

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez Caro-G » 4 kwi 2018, o 07:44

Joan oddają w 100%! Przekonałam się o tym gdy tam pojechałam :) Na prawdę warto o każdej porze roku! :)
no avatar
User

Aneczka

Posty

1

Dołączył(a)

4 kwi 2018, o 08:44

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez Aneczka » 4 kwi 2018, o 09:03

Bieszczady jak najbardziej-w ciszy i spokoju można miło spędzić czas.Byłam tam w zeszłym roku latem(chciałam wypocząć bardziej leniuchując) i być może wybiorę się ponownie,ale w okresie jesiennym. Chcę tak bardziej aktywnie spędzić czas(bez towarzystwa słoneczka)Nie mam jeszcze upatrzonej,jakieś konkretnej miejscowości.Wcześniej byłam w Olchowcu w wspomnianej Villi Collis-było super.
no avatar
User

Kadyny.com.pl

Posty

35

Dołączył(a)

9 kwi 2018, o 07:58

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez Kadyny.com.pl » 9 kwi 2018, o 08:15

Przyznaję, ze Bieszczady to faktycznie znakomite miejsce na wypoczynek, jednak co kto lubi- jeśli wśród Użytkowników są miłośnicy jezior to osobiście jestem zdania, że lepiej będzie wybrać się na Mazur, zapraszamy :)
no avatar
User

PensjonatDobryHumor

Posty

15

Dołączył(a)

9 kwi 2018, o 09:51

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez PensjonatDobryHumor » 9 kwi 2018, o 09:55

Równie fajnym miejscem na wypoczynek są Sudety - miejsce bardzo malownicze i na pewno warte odwiedzenia, zapraszamy :)
no avatar
User

MagdaBula

Posty

1

Dołączył(a)

9 kwi 2018, o 08:33

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez MagdaBula » 11 kwi 2018, o 08:19

Gosława napisał(a):Jeśli potrzebujesz prawdziwego odpoczynku w ciszy i luksusie proponuję Villę Collis w Bieszczadach.
Można pojechać samemu, bo mają pokój jednoosobowy, co jest rzadkością (najczęściej można znaleźć dwu lub więcej osobowe). Długo spać, bo można dogadać się z restauracja na późne śniadania i odpoczywać na wszelkie możliwe sposoby. Czytanie, spanie, spacery a nawet Spa czy basen. Wszystko otoczone przepięknymi widokami.


Bardzo proszę o więcej informacji: jakie pokoje, co z jedzeniem (jak kuchnia?), jakieś atrakcje dla dzieci?
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.149s | 15 Queries | GZIP : Off ]