Mój pierwszy lot

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Pyrland

Posty

52

Dołączył(a)

11 lut 2015, o 16:13

Lokalizacja

Poznań

Re: Mój pierwszy lot

Postprzez Pyrland » 12 sty 2018, o 12:03

Niesamowite, pod tym względem, jest lotnisko w Stavanger, w Norwegii. Świetlne zmieniające się symbole, pomagają nawet tym,którzy nie znają żadnego języka obcego poruszać się we właściwym kierunku i do odpowiedniego okienka. W Stavanger nie popełnisz żadnej gafy.
Turystyka bez znajomości języków obcych jest trudna, chyba że turysta dorabia jako tłumacz angielskiego https://www.filolodzy.pl w Poznaniu.
no avatar
User

HotelEden_com_pl

Posty

52

Dołączył(a)

14 gru 2017, o 10:35

Re: Mój pierwszy lot

Postprzez HotelEden_com_pl » 2 mar 2018, o 09:56

Pierwszy lot to zawsze bardzo duże przeżycie i nowe doświadczenie którego potem się nie zapomina :) Warto jedyne przestrzegać zasad bezpieczeństwa a wszystko na pewno będzie dobrze.
no avatar
User

soffi

Posty

1

Dołączył(a)

9 mar 2018, o 22:13

Lokalizacja

Gdańsk

Re: Mój pierwszy lot

Postprzez soffi » 9 mar 2018, o 22:15

Nie ma czym się stresować. Na większości lotnisk wszystko jest dobrze oznaczone. Poza tym, sprawdź podręczny bagaż żeby nie przekroczyć wagi czy coś.
no avatar
User

Antosiax

Posty

1

Dołączył(a)

28 mar 2018, o 13:08

Re: Mój pierwszy lot

Postprzez Antosiax » 28 mar 2018, o 13:11

Pamiętam kiedy ja miałam pierwszy raz lecieć samolotem. Strasznie się bałam, nie wiedziałam jak się przygotować. Jednak było to niepotrzebne. Na lotnisku jest wszystko dobrze oznaczone ;)
Polecamy Państwu projektowanie druków hotelowych. Wysoka jakość, atrakcyjne ceny.
Druki hotelowe projektowanie
no avatar
User

PensjonatDobryHumor

Posty

15

Dołączył(a)

9 kwi 2018, o 09:51

Re: Mój pierwszy lot

Postprzez PensjonatDobryHumor » 9 kwi 2018, o 10:06

Loty samolotem to wbrew pozorom bardzo bezpieczny środek transportu, owszem zdarzają się katastrofalne wypadki jednak jest to bardzo mały promil w stosunku do ilości lotów. O wiele więcej wypadków zdarza się w komunikacji samochodowej.
no avatar
User

zwinka055

Posty

20

Dołączył(a)

27 sty 2020, o 15:31

Lokalizacja

Warszawa

Re: Mój pierwszy lot

Postprzez zwinka055 » 27 sty 2020, o 15:47

możesz skorzystać z wyszukiwarek albo rezerwować bilet u przewoźnika :) a co do przygotowania do samego lotu - co zabrać, co można na pokład wnieść, a co nie, to przewoźnicy udostępniają taki wykaz :)
no avatar
User

Lena_K

Posty

35

Dołączył(a)

13 paź 2020, o 16:15

Re: Mój pierwszy lot

Postprzez Lena_K » 17 paź 2020, o 20:24

Warto mieć ze sobą gumy do żucia - na wypadek zatykania się uszu. Poza tym absolutnie nie ma się czym stresować, choć rozumiem, że pierwszy raz jak zawsze - najgorszy :) Z każdym kolejnym, będzie coraz lepiej!
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.148s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron