Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Caro-G

Posty

5

Dołączył(a)

29 mar 2018, o 06:27

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez Caro-G » 11 kwi 2018, o 08:23

Poza samym Hotelem Villa Collis, który już opisywałam wyżej myślę, że warto zwrócić uwagę na atrakcje w samym Olchowcu i okolicach :) Polecam kilka miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć:
- Szlak Architektury Drewnianej, na którym znajdują piękne małe kościoły/cerkwie
- Rezerwat przyrody Sine Wiry
- Park zdrojowy w Polańczyku
- Rejsy po Jeziorze Solińskim
- Punkt widokowy na Sawinie
- wiele szlaków pieszych i rowerowych o różnych stopniach trudności z pięknymi widokami itd. Jak przyjdzie mi cos jeszcze do głowy to napisze :)
no avatar
User

Hannas

Posty

2

Dołączył(a)

9 kwi 2018, o 09:54

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez Hannas » 11 kwi 2018, o 09:57

Dużo czasu spędzam w Krakowie, dlatego na wypoczynek uciekam w miejsca ciche i z dala od ruchu miejskiego. Spodobał mi się ten hotel Collis, tylko, że ja nie lubię kąpać się w wodzie tylko na nią patrzeć. Czytałam, że jast tam plaża. Mogę prosić o parę słów na ten temat?
no avatar
User

Caro-G

Posty

5

Dołączył(a)

29 mar 2018, o 06:27

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez Caro-G » 12 kwi 2018, o 14:03

Hannas ja uwielbiam smażyć się na piasku. Plaża, o którą pytasz była dużym plusem kompleksu Villa Collis! W cichej okolica czysta i do tego prywatna. By do niej dojść trzeba iść 200 m drogą leśną :) Polecam!
no avatar
User

Hannas

Posty

2

Dołączył(a)

9 kwi 2018, o 09:54

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez Hannas » 13 kwi 2018, o 10:12

Przez długie lata jeździłam nad morze, ale nasz PIĘKNY KRAJ oferuje też inne regiony geograficzne. Postanowiłam w każdym roku zobaczyć inny zakątek naszej Polski. W Bieszczadach jeszcze nie byłam.
Opisujecie fajne miejsce. Sam hotel wygląda bardzo ładnie ale czy jest tam dużo ludzi? Wolę spokojniejsze miejsca. Jakieś wieczorki taneczne? :)
no avatar
User

Caro-G

Posty

5

Dołączył(a)

29 mar 2018, o 06:27

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez Caro-G » 16 kwi 2018, o 09:14

Hannas masz rację czasami warto uciec od zgiełku i ludzi... Villa Collis to kameralny obiekt, z niewielka ilością pokoi (za to jakich!) :) Cisza i spokój - to na pewno tam znajdziesz. Jedna ważna sprawa - trzeba szybko rezerwować pobyt bo hotel mały, a chętnych dużo ;)
no avatar
User

Domkim2.pl

Posty

72

Dołączył(a)

20 kwi 2018, o 09:07

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez Domkim2.pl » 20 kwi 2018, o 09:38

Jeżeli ktoś planuje wyjazd w gór to faktycznie Bieszczady będą niemal idealne bo można zaznać tutaj ciszy, spokoju oraz wypocząć. Polecam w szczególności na przełomie maja i czerwca :)
www.Domkim2.pl- domki letniskowe nad Bałtykiem.
no avatar
User

megan55

Posty

1

Dołączył(a)

26 kwi 2018, o 07:15

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez megan55 » 26 kwi 2018, o 07:17

Gosława napisał(a):Jeśli potrzebujesz prawdziwego odpoczynku w ciszy i luksusie proponuję Villę Collis w Bieszczadach.
Można pojechać samemu, bo mają pokój jednoosobowy, co jest rzadkością (najczęściej można znaleźć dwu lub więcej osobowe). Długo spać, bo można dogadać się z restauracja na późne śniadania i odpoczywać na wszelkie możliwe sposoby. Czytanie, spanie, spacery a nawet Spa czy basen. Wszystko otoczone przepięknymi widokami.



Podoba mi się taka propozycja pomyślę w tym roku by tam się wybrać o coś takiego mi chodziło.
no avatar
User

Villa33Sopot_pl

Posty

72

Dołączył(a)

25 lip 2013, o 11:40

Re: Bieszczady- najlepsze miejsce na prawdziwy wypoczynek!

Postprzez Villa33Sopot_pl » 16 maja 2018, o 06:48

Miałam okazję być w Bieszczadach dwa razy i pobyt wspominam bardzo miło, trasy i szlaki nie są zbyt wymagające, aczkolwiek spore tłumy podobnie jak w Zakopanym i szczerze mówiąc nie znalazłam tam takiego spokoju jakiego można oczekiwać.
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: cialo, malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.140s | 13 Queries | GZIP : Off ]