Boicie się jechać za granicę?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

MagdaKuznierz

Posty

11

Dołączył(a)

31 lip 2017, o 11:38

Re: Boicie się jechać za granicę?

Postprzez MagdaKuznierz » 31 lip 2017, o 12:08

No właśnie w Europie robi się coraz mniej bezpiecznie. Zależy który kraj jeszcze, jakie miasto, jaka dzielnica. Ale Szwecja, Niemcy i Francja to rzecz dyskusyjna. Mi się w Polsce świetnie odpoczywa i nie mam nic przeciwko zostaniu w kraju, ale też nie powinno być tak, że się barykadujemy u siebie i nosa nie wyściubiamy, bo się reszty własnego kontynentu boimy.
Bardzo ubolewam, że tak się teraz wydarza. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią, uporządkują sytuację i będzie po staremu, kiedy w ogóle nie trzeba było mieć takich dylematów.
no avatar
User

travel

Posty

75

Dołączył(a)

10 lip 2017, o 13:29

Lokalizacja

turystycznie-forum.pl

Re: Boicie się jechać za granicę?

Postprzez travel » 31 lip 2017, o 12:22

A co, jeśli ktoś ma taką pracę i musi teraz służbowo jeździć za granicę?
Ciężki temat.
Dołącz również do naszego forum turystycznego: http://www.turystycznie-forum.pl
no avatar
User

Palac-Romantyczny

Posty

62

Dołączył(a)

10 lut 2016, o 09:04

Re: Boicie się jechać za granicę?

Postprzez Palac-Romantyczny » 31 lip 2017, o 20:27

Niestety, ale w tym co piszesz jest sporo racji, w Europie robi się niebezpiecznie nawet jeżeli chodzi o popularne kurorty i trzeba po prostu uważać gdzie i kiedy wyjeżdżamy, W Polsce nie brakuje pięknych miejsc w których wypoczniemy, jak chociażby Kujawy i Pomorze, urokliwa kraina i spokojnie znajdziemy komfortowy nocleg z bogatym pakietem Spa :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Boicie się jechać za granicę?

Postprzez eDom » 4 wrz 2017, o 05:45

Rzeczywiście są nadal rejony których należy unikać ale jest też dużo miejsc gdzie jest bezpiecznie w Europie i ryzyko zamachu jest raczej niskie. Grecja, Portugalia, Albania to między innymi te kraje do których można bez obaw podróżować
no avatar
User

PodOchorowiczowka_pl

Posty

84

Dołączył(a)

20 kwi 2017, o 04:21

Re: Boicie się jechać za granicę?

Postprzez PodOchorowiczowka_pl » 12 wrz 2017, o 11:15

Poniekąd racja, natomiast taki incydent może zdarzyć się wszędzie i jestem zdania, że jeżeli nie mamy aż tak dużej potrzeby aby wyjeżdżać to można spokojnie zorganizować fajne wakacje w Polsce, zgadzacie się z tym?
no avatar
User

Milenaaa

Posty

4

Dołączył(a)

15 wrz 2017, o 12:04

Lokalizacja

Gdańsk

Re: Boicie się jechać za granicę?

Postprzez Milenaaa » 15 wrz 2017, o 12:14

Ja w tym roku zdecydowałam się na Londyn, choć miałam pewne obawy. Jednak uznałam, że nie można popadać w paranoje, ale do Egiptu za nic w świecie.
Dobry Kantor Internetowy
no avatar
User

HotelSkipper.pl

Posty

32

Dołączył(a)

14 maja 2017, o 05:44

Re: Boicie się jechać za granicę?

Postprzez HotelSkipper.pl » 16 wrz 2017, o 09:10

Zależy od danego miejsca, w dalszym ciągu krajami o podwyższonym ryzyku są te z Afryki północnej, jeżeli koniecznie chcemy wybrać się za granice to polecam raczej Grecję Chorwację lub Portugalię czy Hiszpanię z tamtejszymi kurortami :)
no avatar
User

wielkopolanin

Posty

20

Dołączył(a)

10 kwi 2018, o 13:19

Re: Boicie się jechać za granicę?

Postprzez wielkopolanin » 10 kwi 2018, o 13:34

W arabskich krajach wcale nie jest tak najgorzej z bezpieczeństwem. Ja się bardziej obawiam Paryżów, Berlinów i innych stolic Europy.
no avatar
User

blackgrzywa

Posty

67

Dołączył(a)

13 kwi 2018, o 13:26

Re: Boicie się jechać za granicę?

Postprzez blackgrzywa » 14 kwi 2018, o 19:45

Nie ma się czego bać. Wciąż w Europie jest dużo bezpieczniej niż w wielu krajach afrykańskich
no avatar
User

Domkim2.pl

Posty

72

Dołączył(a)

20 kwi 2018, o 09:07

Re: Boicie się jechać za granicę?

Postprzez Domkim2.pl » 20 kwi 2018, o 09:40

To prawda, nie ma się czego bać jeżeli chodzi o wyjazd za granicę na wakacje do jednego z państw Europy zachodniej. Jedyne z czym trzeba się liczyć to wyższe koszty takiej wycieczki. Polecam mimo wszystko wybrać Bałtyk i spokojne Ostrowo :)
www.Domkim2.pl- domki letniskowe nad Bałtykiem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.113s | 13 Queries | GZIP : Off ]