Co zabrać ze sobą na wycieczkę

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

blackgrzywa

Posty

67

Dołączył(a)

13 kwi 2018, o 13:26

Re: Co zabrać ze sobą na wycieczkę

Postprzez blackgrzywa » 13 kwi 2018, o 14:03

My bardzo często zapominaliśmy o przejściówkach do kontaktu, więc trzeba je było kupować na lotnisku albo już na miejscu. To, że w USA są inne gniazdka to zasadniczo wszyscy wiedzą. Ale trzeba pamiętać o tym także będąc we Włoszech albo w Izraelu, co już nie jest takie oczywiste ;)
no avatar
User

TwizelS

Posty

4

Dołączył(a)

19 kwi 2018, o 17:30

Re: Co zabrać ze sobą na wycieczkę

Postprzez TwizelS » 20 kwi 2018, o 20:11

Wyjazd na wakacje wiąże się z kosztami, ale to nie tylko kosztami z zakresu opłaty za wycieczkę, ale także trzeba mieć jakieś pieniądze przy sobie. Część z nas korzysta z płatności kart płatniczych. Niestety za płatność kartami pobierane są dodatkowe prowizje. Czy można sobie z tym radzić? Odpowiedz na to (i nie tylko) znajdziecie na strona strona pieniadzezagranica.pl. Ja już część artykułów przejrzałem i jestem pozytywnie zaskoczony. Jest tam wiele świetnych porad :)
no avatar
User

WillaBartek.pl

Posty

66

Dołączył(a)

3 maja 2013, o 14:05

Re: Co zabrać ze sobą na wycieczkę

Postprzez WillaBartek.pl » 25 kwi 2018, o 06:03

Wszystko zależy od tego gdzie oraz na jak długo się wybierasz, aczkolwiek teraz w okresie przejściowym wiosna-lato, warto zabrać ze sobą także te ciepłe rzeczy, tak aby pogoda nikogo nie zaskoczyła.
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.082s | 15 Queries | GZIP : Off ]