Mieszkanie

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

KubanoK

Posty

4

Dołączył(a)

16 kwi 2018, o 08:53

Re: Mieszkanie

Postprzez KubanoK » 16 kwi 2018, o 18:51

Ja co jakiś czas zmieniam wygląd swojego mieszkania. Uważam, że to pomaga utrzymać równowagę w stylistyce mieszkania :) Ostatnio zdecydowałem się na "mały ruch" a "dużym efektem". Mianowicie kupiłem sobie nowe firanki! Zamówiłem trzy różne firanki na https://kasandra.com.pl/firanki-c-3.html. Wykonane z bardzo dobrego materiału i w bardzo przystępnej cenie, do tego pięknie wygląda. Muszę przyznać, że są same tego zalety :)
no avatar
User

ingga

Posty

67

Dołączył(a)

25 kwi 2014, o 08:25

Re: Mieszkanie

Postprzez ingga » 19 kwi 2018, o 10:08

Ja dopiero szukam odpowiedniego dla siebie mieszkania. Nawet nie sądziłam, że w Lublinie jest tyle możliwości do wyboru. Korzystam z tej strony: ksdevelopment.pl/mieszkania-deweloperskie/ żeby mieć wybór w mieszkaniach deweloperskich. Muszę powiedzieć, że to jest świetna opcja. Nie trzeba odwiedzać każdego dewelopera osobno.
no avatar
User

TwizelS

Posty

4

Dołączył(a)

19 kwi 2018, o 17:30

Re: Mieszkanie

Postprzez TwizelS » 19 kwi 2018, o 17:31

Ja za rok planuję kupić już mieszkanie na własność :)
no avatar
User

Vturko

Posty

1

Dołączył(a)

22 kwi 2018, o 17:14

Re: Mieszkanie

Postprzez Vturko » 22 kwi 2018, o 17:59

Mieszkania we Wrocławiu i w okolicach z reguły są drogie. Warto szukać te z rynku wtórnego.
no avatar
User

HeadPhoneR

Posty

4

Dołączył(a)

23 kwi 2018, o 17:18

Re: Mieszkanie

Postprzez HeadPhoneR » 23 kwi 2018, o 17:19

Ja na razie wynajmuję mieszkanie, bo na zakup nowego mnie nie stać :P
no avatar
User

pektos

Posty

124

Dołączył(a)

31 sty 2018, o 12:45

Re: Mieszkanie

Postprzez pektos » 28 maja 2018, o 16:08

No tak ale to jest tylko pozorna oszczędność, bo za wynajem płacisz tyle samo ile zapłaciłbyś za ratę swojego mieszkania, szkoda tak komuś dać się dorabiać na wynajmie. Od początku kiedy podjąłem decyzję o osiedleniu się w dużym mieście zacząłem szukać mieszkania do kupienia, najbardziej korzystnie wygląda oferta atala z wykończeniem pod klucz
no avatar
User

lijt

Posty

317

Dołączył(a)

12 lut 2016, o 18:17

Re: Mieszkanie

Postprzez lijt » 30 maja 2018, o 15:12

HeadPhoneR napisał(a):Ja na razie wynajmuję mieszkanie, bo na zakup nowego mnie nie stać :P


Mimo wszystko radzę o tym pomyśleć, bo ładujesz pieniądze do cudzej kieszeni. Jeśli interesuje Cie Warszawa to skontaktuj się z Eugeniuszem Jaworskim - tel. 603 195 624 . On pomoże znaleźć mieszkanie w odpowiednim budżecie, pomoże też uzyskać finansowanie z banku, bo kto wie... może jesteś w stanie je bez problemu uzyskać. Pomyśl o tym, bo jak stać cię na czynsz dla właściciela to tym bardziej będzie stać na spłatę rat które z reguły są niższe
no avatar
User

wygoda14

Posty

1

Dołączył(a)

1 cze 2018, o 12:24

Re: Mieszkanie

Postprzez wygoda14 » 1 cze 2018, o 12:25

Zrobiłem sensowny remont pięć lat temu i już nic obecnie nie planuję zmienić. Muszę spłacić kredyt, a wtedy kupię sobie nowe mieszkanko. Większe na pewno.
no avatar
User

hyperia

Posty

60

Dołączył(a)

3 gru 2017, o 16:31

Re: Mieszkanie

Postprzez hyperia » 27 cze 2018, o 23:16

Nie wyobrażam sobie mieszkania w bloku. Męczyłem się 5,5 roku na studiach, ale to była udręka. Non stop inne mieszkania - wydaje mi się, że poznałem już wszystkie możliwe realia. Od miłych i sympatycznych sąsiadów, to patologii i alkoholików. Mieszkanie w bloku to ryzyko - nigdy nie wiesz na kogo trafisz, kto się wprowadzi. Nie warto wierzyć zapewnieniom właściciela, bo nie ma to żadnego pokrycia ;) My postawiliśmy na dom ze strony http://www.ventana.pl/en/houses/ascot/ - pod Warszawą. Okolica cudowna, ludzie ciekawi, czego chcieć więcej?
no avatar
User

magda906

Posty

267

Dołączył(a)

14 sty 2015, o 12:24

Re: Mieszkanie

Postprzez magda906 » 30 cze 2018, o 13:53

Mieszkania utrzymane w stylistyce minimalistycznej super sie prezentują i są bardziej przestronne.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.158s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron