Restauracja Kraków

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Restauracja Kraków

Postprzez turystkakasia » 11 lut 2018, o 09:51

Polecacie jakieś restauracje w Krakowie gdzie spędzę miło wieczór z facetem i zjemy dobrą kolację?
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Restauracja Kraków

Postprzez majesta » 13 lut 2018, o 08:17

Kasiu polecam wybrać się do Avangardy:
http://www.restauracjaavangarda.pl/ - jeśli jednak chcielibyście tam zjeść na weekend to najlepiej jest zarezerwować miejsce. Mają dość duże sale restauracyjne, jednak dla pewnośći warto jest zabukować sobie miejsce wcześniej :)
Jedzenie smaczne, głównie kuchnia polska chociaż z międzynarodowymi akcentami.

Umieszczam zdjęcie wnętrza sali:
Obrazek
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

hyperia

Posty

60

Dołączył(a)

3 gru 2017, o 16:31

Re: Restauracja Kraków

Postprzez hyperia » 20 lut 2018, o 13:23

Bardzo fajna restauracja. Miałam tam kiedyś okazję jeść.
no avatar
User

Ramina

Posty

110

Dołączył(a)

21 maja 2017, o 17:17

Re: Restauracja Kraków

Postprzez Ramina » 23 kwi 2018, o 07:04

Bardzo fajne miejsce, na pewno przy okazji się tam kiedyś wybiorę. Póki co jednak zastanawiam się nad noclegiem w
4-gwiazdkowym Hotelu Witek w Krakowie http://www.hotelwitek.pl/pl . Marzy mi się w końcu odrobina odpoczynku w fajnych, komfortowych warunkach, w związku z czym oferta ta tym bardziej wydaje mi się kusząca:).
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Restauracja Kraków

Postprzez biedroska » 4 maja 2018, o 10:24

Kiedy przyjechałem do Krakowa w pierwszej kolejności zawitałem w Starej Zajezdni. Restauracja zlokalizowana w byłej zajezdni tramwajowej buduje świetny klimat tego miejsca. No i żeberka są przepyszne ;)
no avatar
User

WillaZima.pl

Posty

18

Dołączył(a)

11 lip 2018, o 06:47

Re: Restauracja Kraków

Postprzez WillaZima.pl » 11 lip 2018, o 06:57

W Krakowie raczej nie bezie z tym problemu, może napisz jaki rodzaj kuchni preferujecie i chętnie doradzimy kilka fajnych miejsc, restauracji w których można spędzić miły wieczór :)
no avatar
User

mirracle

Posty

72

Dołączył(a)

30 cze 2018, o 21:57

Re: Restauracja Kraków

Postprzez mirracle » 29 lip 2018, o 18:51

W okolicy polecam podjechac kawalek do restauracji paradise. Slyna glownie w typowej kuchni polskiej, ale maja tez w ofercie pizze jesli ktos preferuje. Czesto jedziemy w ramach niedzielnego obiadu na ten ich rosol z kluseczkami no i oczywiscie bryzoł. Menu polskie lokalne takie łaczone bo goralsko-slaskie. Maja tez w karcie fajna opcje wlasnie na wypad we dwoje na kolacje koryto rozmaitosci - mozna posmakowac rozne gatunki mies z warzywami i pyzami. No trudno to przejesc, bo porcja spokojnie jak dla mnie i na 4 osoby wystarczy ;p Ale mozna tez zabrac na wynos ;p
no avatar
User

HolidayParkZator_pl

Posty

75

Dołączył(a)

15 mar 2018, o 07:29

Re: Restauracja Kraków

Postprzez HolidayParkZator_pl » 2 sie 2018, o 09:34

Kraków jest dość blisko Zatoru, a u nas niedaleko parku rozrywki są naprawdę warte uwagi restauracje, które warto zobaczyć.
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Restauracja Kraków

Postprzez talissa » 25 sty 2019, o 12:12

Kraków jest dość drogim miastem, tak więc jeśli nie poszukacie restauracji wcześniej, możecie trafić na same drogie propozycje.... Szczególnie jeśli w grę wchodzi centrum miasta. Czasami warto jest przejść sobie kilka przecznic dalej, aby zjeść smacznie i w dobrej cenie (poza tym w takich miejscach o wiele częściej stołują się lokalsi, a nie tylko turyści).
Jeśli szukacie tańszych miejsc w Krakowie polecam:

Telepizzę: http://www.telepizza.pl/miasto/Krakow
Kuchnia polska gąska
Kiełbaski pod Halą targową
Przystanek pierogarnia
restaurację smakołyki
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Restauracja Kraków

Postprzez RozaWiatrow.pl » 29 sty 2019, o 07:53

Jestem zdania, że dobrych i eleganckich restauracji w Krakowie nie brakuje, w szczególności w samym rynku :) Pytanie tylko jaką kuchnie preferujemy i co dla nas samych jest smaczne.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.073s | 15 Queries | GZIP : Off ]