Szukam ładnych mebli

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

singfi1989

5

12 sty 2017, o 08:24

Murfreesboro

Szukam ładnych mebli

Postprzez singfi1989 » 12 sty 2017, o 08:25

Właśnie urządzam pokój.Będzie mial 2 sciany zielone i dwie żółte. Robie do niego sosnowe meble na zamówienie:szafa,biurko,komoda(na ktorej bedzie kiedys akwarium). Musze wykonac projekty dla stolarza,jednak nie moge znalezc czegos fajnego.
no avatar
User

independent

38

23 mar 2018, o 11:13

Re: Szukam ładnych mebli

Postprzez independent » 23 mar 2018, o 11:21

a gdzie najczęście meble kupujecie?
no avatar
User

bogna

1

8 kwi 2018, o 11:33

Postprzez bogna » 8 kwi 2018, o 11:34

Ja chyba najczesciej jednak wybieram salon agata stacjonarnie. Dla mnie jakos jest to najwygodniejsza opcja, a naprawde zadowolona jestem z mebli od nich. Zawsze wszystko bylo ok
no avatar
User

sylwa

8

29 maja 2017, o 16:52

Postprzez sylwa » 6 maja 2018, o 19:11

Odpal neta i w jednej chwili znajdziesz meble które cię interesują. Ja tak kupiłem kompletną sypialnie. Całość trochę kosztowała więc na wszelki wypadek ubezpieczyłem transakcje internetowe w banku Raiffeisen. 2 zł/m-c ale jakby co to jestem zabezpieczony.
no avatar
User

Amadeusz232

1

11 maja 2018, o 11:50

Postprzez Amadeusz232 » 11 maja 2018, o 11:51

To jest takie nabijanie postów, każdy dobrze wie, że dzisiaj wszystko najłatwiej znaleźć w internecie.
no avatar
User

hyperia

42

3 gru 2017, o 16:31

Postprzez hyperia » 19 maja 2018, o 12:39

Ładne meble ... Wiadomo, że każdy ma inny gust, to co komuś się podoba, innemu nie musi. Ja ostatnio kupiłam szklaną ławę (bo od dawna o takiej marzyłam) na stronie https://www.wikimeble.pl/LAWY_SZKLANE. Zadowolona byłam z niej jak nie wiem co, bo świetnie wygląda w salonie i ogólnie dokładnie taka jest jak chciałam. Przyjechała moja mama i co? Pełna krytyka. Ona za darmo by takiej ławy nie chciała:( Normalnie rozpacz. W końcu łaskawie powiedziała: "no ale jeśli tobie się podoba...". Cała mama. A wracając do tematu - pytanie innych o to, gdzie kupisz ładne meble, jest trochę ryzykowane;)
no avatar
User

Domkim2.pl

32

20 kwi 2018, o 09:07

Postprzez Domkim2.pl » wczoraj, o 07:18

Akurat jeżeli chodzi o ładne i stylowe meble to jak najbardziej warto szukać ich w dobrych sklepach internetowych gdzie jest szeroki wybór oraz zdecydowanie niższe ceny, teraz latem można dodatkowo znaleźć szereg promocji :)
www.Domkim2.pl- domki letniskowe nad Bałtykiem.