Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez eDom » 3 cze 2016, o 02:57

Bardzo fajnie, że myślicie o ubezpieczeniu. Wiele osób wyjeżdża z myślą "mnie na pewno nic się nie stanie". Ale to nieprawda. Los jest nieprzewidywalny i trzeba schronić swoje interesy, więc ubezpieczajcie się.
no avatar
User

Loukem

Posty

10

Dołączył(a)

8 cze 2016, o 11:43

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez Loukem » 10 cze 2016, o 09:52

Zawsze przed wyjazdem wykupuję ubezpieczenie, zazwyczaj w PZU. Nie ma co na tym oszczędzać, bo nigdy nic nie wiadomo, a tak w razie czego można być spokojeniejszym.
no avatar
User

szczypakozy

Posty

5

Dołączył(a)

30 cze 2016, o 11:55

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez szczypakozy » 1 lip 2016, o 09:08

Powiem Ci,że ja zawsze wykupuję sobie ubezpieczenie turystyczne. Zarówno kiedy lecę do Europy jak i poza Europę.Poza Europą to pełne czyli medyczne i od uprawiania sportów.
no avatar
User

beataxx

Posty

126

Dołączył(a)

19 maja 2014, o 13:11

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez beataxx » 6 lip 2016, o 12:19

A czy zdarzyło Wam się za granicą wylądować kiedyś w szpitalu?
Czy w takim przypadku musieliście sami starać się o tłumaczenia medyczne czy ubezpieczenie wam je pokryło.
A może warto zlecić takie tłumaczenie np. im- http://hermeneus.pl/tlumaczenia-specjalistyczne/ ?
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 11 lip 2016, o 07:34

Szczerze mówiąc to już raczej pytanie do osób które znalazły się w takiej sytuacji,ja akurat na szczęście nie miałem takiego problemu,ale myślę że wówczas z tłumaczeniem nie jest tak źle aby zlecać go osobno i ponosić z tego tytułu dodatkowe koszty.
no avatar
User

blackgrzywa

Posty

67

Dołączył(a)

13 kwi 2018, o 13:26

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez blackgrzywa » 13 kwi 2018, o 14:05

Zawsze kupujemy ubezpieczenie turystyczne i mamy ważne karty EKUZ. Zwłaszcza odkąd podróżujemy ze swoim dzieckiem lepiej uważać :) Jakoś znacząco to nie zwiększa kosztów a można czuć się bezpiecznie w razie czego.
no avatar
User

WillaBartek.pl

Posty

66

Dołączył(a)

3 maja 2013, o 14:05

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez WillaBartek.pl » 25 kwi 2018, o 06:13

Jeżeli chodzi o ubezpieczenia turystyczne, to w pierwszej kolejności o szczegóły warto zapytać w biurze z którym wyjeżdżamy lub jeżeli jest to na własną rękę, warto przejść się do agenta TU i tam dograć szczegóły.
no avatar
User

blackgrzywa

Posty

67

Dołączył(a)

13 kwi 2018, o 13:26

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez blackgrzywa » 14 maja 2018, o 11:10

ostatnio w Link4 :)
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez tulipan » 19 cze 2018, o 12:05

Warto też ubezpieczać siebie samego w każdej podróży i przed wyjazdem wyposażyć się na przykład w gaz pieprzowy: http://www.protarget.com.pl/pol_m_Samoobrona_Gazy-pieprzowe-404.html. Ja zawsze zabieram ze sobą w podróż taki gaz, nawet jeśli podróżuję z kimś. Nigdy nie wiemy, kiedy może nam się on przydać.
no avatar
User

MragowoResort_pl

Posty

8

Dołączył(a)

20 cze 2018, o 07:31

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez MragowoResort_pl » 20 cze 2018, o 07:41

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o ubezpieczenia turystyczne to warto zapytać o ofertę u swojego agenta jak to wygląda i generalnie przejrzeć propozycje kilku firm, po czym dopiero wybrać ta która jest dla nas najbardziej korzystna.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.089s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron