Weekend w górach - gdzie?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Domkim2.pl

32

20 kwi 2018, o 09:07

Re: Weekend w górach - gdzie?

Postprzez Domkim2.pl » 20 kwi 2018, o 09:43

To prawda, teraz niemal wszędzie są tłumy, więc jedyne co pozostaje to wybrać dogodny termin wyjazdu. Z miejscowości i regionów które mnie urzekły- zdecydowanie Karpacz lub Zakopane :)
www.Domkim2.pl- domki letniskowe nad Bałtykiem.
no avatar
User

Kadyny.com.pl

35

9 kwi 2018, o 07:58

Postprzez Kadyny.com.pl » 10 maja 2018, o 13:01

Jeżeli znudziły wam się góry lub nie macie na nie pomysłu - to może warto zmienić kurs o 180 stopni i wybrać się na Mazury? Piękne jeziora oraz lasy, czyste powietrze i czysty odpoczynek - bardzo gorąco zapraszamy, szczególnie, że teraz w maju pogoda nas rozpieszcza.
no avatar
User

lijt

81

12 lut 2016, o 18:17

Postprzez lijt » 18 maja 2018, o 18:01

Ja we ferie byłam w Szklarskiej Porębie na nauce jazdy na nartach http://www.skipoint.pl/ i powiem Wam szczerze, że jak do tej pory to najlepsza miejscówka w górach w jakiej byłam. Zakopane mi się na przykład nie podoba bo za bardzo komercyjne i tłumy są za duże
no avatar
User

Domkim2.pl

32

20 kwi 2018, o 09:07

Postprzez Domkim2.pl » 22 maja 2018, o 06:26

Grunt to trafić na pogodę i wypocząć, a akurat Bałtyk słynie z tego iż każdy znajdzie tutaj chwile relaksu dla siebie, polecamy w szczególności komfortowe domki letniskowe położone blisko plaży :)
www.Domkim2.pl- domki letniskowe nad Bałtykiem.
no avatar
User

kasiakre12345

3

23 maja 2018, o 07:41

Postprzez kasiakre12345 » 23 maja 2018, o 07:51

Bałtyk to moje ulubione miejsce na wypoczynek!
no avatar
User

Hotel Klimek****SPA

52

16 lis 2015, o 08:24

Muszyna

Postprzez Hotel Klimek****SPA » 23 maja 2018, o 13:44

Na wypoczynek w górach warto wybrać się w spokojnie miejsce, np. do Muszyny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - Hotel Klimek****SPA to miejsce idealne dla wszystkich, którym marzy się odpoczynek od zgiełku miasta, jednak obfitujący w liczne rozrywki. Na terenie naszego hotelu znajduje się jedyny w regionie Aquapark, do dyspozycji naszych Gości oddajemy także SPA. Zróżnicowane posiłki zadowolą gusta nawet najbardziej wybrednych. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.
no avatar
User

gwidonn

2

25 maja 2018, o 11:27

Postprzez gwidonn » 25 maja 2018, o 11:48

Ja na weekend często wybieram Karkonosze :-) Szklarska Poręba, Karpacz . Piękne klimatyczne miejsca.
no avatar
User

Zlota-roza.pl

19

4 cze 2018, o 09:13

Postprzez Zlota-roza.pl » 4 cze 2018, o 10:14

Kwestia gustu lub przekonania, natomiast ja wybieram zawsze albo Beskidy albo już tatry, ponieważ moim zdaniem są po prostu najładniejsze, cudowne widoki i szereg atrakcji :)
Poprzednia strona