Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

Maciekk88

Posty

5

Dołączył(a)

9 kwi 2018, o 11:00

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postprzez Maciekk88 » 9 kwi 2018, o 11:03

Jeśli to Twój pierwszy pojazd to polecam skupić się na czymś tanim aby nie było szkoda jak zarysujesz.
no avatar
User

independent

Posty

59

Dołączył(a)

23 mar 2018, o 11:13

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postprzez independent » 25 cze 2018, o 08:54

No tak wybór pierwszego auta to sporo emocji. Ja teraz jeżdze mazdą, poszedłem w ślady brata i kupiłem w salonie Klimczak w Częstochowie. Mazda to sprawdzona marka, dobra, nieawaryjna. Więc na takie auto warto postawić
no avatar
User

lokuciewski5

Posty

1

Dołączył(a)

27 cze 2018, o 11:19

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postprzez lokuciewski5 » 27 cze 2018, o 12:37

Moim pierwszym autem był ford mondeo w kombi. Bardzo duża kabaryna. Bałem się uczyć jeździć na tym samochodzie. Nigdy nie zapomnę ile razy gdzieś uderzyłem wyjeżdżając, albo parkując. Obecnie jeżdżę mniejszym autem, bo oplem corsą.
no avatar
User

kataryna

Posty

1

Dołączył(a)

28 cze 2018, o 10:07

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postprzez kataryna » 28 cze 2018, o 10:10

Jakiś mały samochód w gazie to niewielki wydatek. Tankujesz raz w miesiącu i jeździsz ile chcesz. Trzeba jednak uważać na usterki, dlatego warto wybrać mało awaryjne auto do którego części nie kosztują wiele. Jakiś opel lub ford i lepiej za mniej niż 10k na początek.
no avatar
User

hyperia

Posty

60

Dołączył(a)

3 gru 2017, o 16:31

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postprzez hyperia » 20 lip 2018, o 10:30

A jakie opony waszym zdaniem są najlepsze? Ja od jakiegoś czasu korzystam z Continental i jestem bardzo zadowolony. Na stronie https://www.continental-opony.pl/transport poinformowali mnie co i jak i dzięki temu nie mam już problemów ze ślizganiem się po mokrej powierzchni. Generalnie uważam, że o opony powinniśmy dbać, ponieważ nie da się ukryć, że mają kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o nasze bezpieczeństwo.
no avatar
User

Celli46

Posty

4

Dołączył(a)

21 lip 2018, o 15:01

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postprzez Celli46 » 21 lip 2018, o 16:24

Moje pierwsze auto to pamiętam jak dziś Golf II.
no avatar
User

lokka

Posty

495

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postprzez lokka » 26 kwi 2019, o 10:52

Z doświadczenia wiem, że decydując się na zakup pierwszego samochodu, człowiek często boi się, że na przykład którejś nocy auto zniknie z parkingu... Dlatego też warto zastosować system zabezpieczania przed kradzieżą i przywłaszczeniem GanTotal, o którym mowa na stronie https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci-stosowania-gantotal/. Jego skuteczność sięga aż 98%, więc naprawdę można go polecać :)
no avatar
User

kenta

Posty

40

Dołączył(a)

6 paź 2018, o 12:14

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postprzez kenta » 23 cze 2019, o 07:56

Ja jak jechała z taką po swój pierwszy samochód to było to tak ważne dla mnie przeżycie, że pamiętam to do dzisiaj. Tata zna się na samochodach, więc wiedziałam, ze jeśli będzie coś nie tak, to zaraz to wychwyci. Kupił nawet miernik lakieru ze strony https://autonablask.pl/kategoria-produk ... i-lakieru/ , żeby sprawdzić czy samochód nie był bity.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postprzez tulipan » 18 wrz 2019, o 13:08

Koniecznie pamiętaj też o tym, aby odpowiednio dbać o swój samochód. Wtedy przez długie lata będzie wyglądał jak nowy. Różne kosmetyki samochodowe i akcesoria polerskie możesz bez problemu zakupić w internecie w sklepach takich jak https://glossfactory.pl/pady-i-gabki-polerskie.
no avatar
User

adam332

Posty

1

Dołączył(a)

11 lis 2019, o 09:42

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postprzez adam332 » 11 lis 2019, o 09:44

Ja ostatnio miałem pecha na autostradzie bo po prostu stanął mi mój samochód.Jakby nie szybka laweta to nie wiem co by było.Wy też w takiej samej chwili możecie spróbować tu .
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.108s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron