Wymiana dachu - kiedy najlepszy czas?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

ingga

40

25 kwi 2014, o 08:25

Wymiana dachu - kiedy najlepszy czas?

Postprzez ingga » 24 maja 2018, o 08:53

Chcemy zabrać się w końcu za remont i na pewno będzie też konieczna wymiana dachu. W jakiej porze najlepiej się na to zdecydować? Myślałam, że może teraz, ale trzeba jeszcze wybrać odpowiednie pokrycie dachowe a ja jeszcze nie zrobiłam rozeznania. Macie jakieś rady odnośnie wymiany dachu i lekkich pokryć dachowych? Co polecacie?
no avatar
User

hyperia

57

3 gru 2017, o 16:31

Re: Wymiana dachu - kiedy najlepszy czas?

Postprzez hyperia » 28 cze 2018, o 21:01

Wiesz co, to zależy co masz położone. Inaczej wymienia się dachówki, a inaczej papę. Papę powinniśmy wymieniać raz na 15-20 lat, ale często jest tak, że np. jest źle położona i przecieka. Dachówki to zależy od materiału, naprawdę jest sporo opcji. My ostatnio wymienialiśmy schody na stronie https://schody24.net.pl/pl/schody-drewn ... entow.html - wygląda to rewelacyjnie! Polecam!
no avatar
User

magda906

39

14 sty 2015, o 12:24

Postprzez magda906 » 30 cze 2018, o 13:51

Podczas większego remontu, my wymienialiśmy dach, jak decydowaliśmy się na adaptację poddasza.
no avatar
User

Nuts

49

5 lut 2016, o 18:41

Postprzez Nuts » 28 sie 2018, o 20:52

Wymianę dachu najlepiej przeprowadzić w okresie letnim. Teraz byłby idealny czas ponieważ pogoda dopisuje i nie byłoby niebezpieczeństwa zalania poddasza jak i innych pomieszczeń. Jednak wiem jak wielkim zadaniem jest wybór odpowiedniego pokrycia dachowego wśród sporej oferty na rynku. W moim przypadku na początku było identycznie, aż postanowiłem zrobić reserch wśród znajomych, którzy budowę mają już za sobą co oni wybrali i czy się kierowali przy tym wyborze. W tym "starciu" wygrał Creaton https://www.creaton.pl/. Ich plusami to różnorodny wybór produktu, dobra jakość jak i długi okres gwarancyjny.
no avatar
User

Baszgi41

1

7 wrz 2018, o 15:20

Postprzez Baszgi41 » 7 wrz 2018, o 15:52

Najlepiej zrobić to na wiosnę.