Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

miki789

Posty

1

Dołączył(a)

18 lip 2018, o 09:00

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez miki789 » 18 lip 2018, o 09:01

Dużo atrakcji jest w parku edukacyjnym Mikrokosmos, poza samą tą działalnością czysto edukacyjną jaką prowadzi park, to jest też cała strefa rozrywki, z tyrolką, zjeżdżalniami, placem zabaw, czy górką do wspinaczki.
no avatar
User

MonsterRoller.pl

Posty

8

Dołączył(a)

18 lip 2018, o 09:21

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez MonsterRoller.pl » 18 lip 2018, o 09:32

Dużo jest fajnych miejsc pod Warszawą na spędzenie czasu czy weekendu. Ale można jeszcze dalej się wybrać i poznać więcej atrakcji. Na przykład polecam wizytę w Beskidzie Śląskim. Z Warszawy są dobre połączenia na Śląsk więc nie powinno być z tym aż takiego problemu :)
no avatar
User

mintek

Posty

3

Dołączył(a)

18 lip 2018, o 19:50

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez mintek » 18 lip 2018, o 19:57

A mnie interesuje miejsce blisko natury, spokojne i najlepiej nad wodą. Może jakieś domki z bazą kajakową ktoś podpowie?
no avatar
User

mirracle

Posty

72

Dołączył(a)

30 cze 2018, o 21:57

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez mirracle » 23 lip 2018, o 19:13

No jak chcesz odpocząć od ludzi i faktycznie poczuc sie tak mega blisko natury to popatrz sobie tutaj pod wawą https://anlaya.pl/kontakt/ Zakochałam sie jakis rok temu, a miejsce tez przypadkiem odkryte bo laski z pracy robily wyjazd integracyjny wlasnie do anlaya. Niesamowity japoński, wyciszający klimat. Oczywiscie przy okazji mozna pokorzystac ze strefy i spa i zabiegów medycyny estetycznej, ale chyba najcenniejsza jest jednak atmosfera juz od samego wjazdu. Da sie tam wyciszyc jak na zajeciach z jogi
no avatar
User

Domkim2.pl

Posty

72

Dołączył(a)

20 kwi 2018, o 09:07

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez Domkim2.pl » 25 lip 2018, o 10:52

Pod Warszawą można znaleźć wiele pięknych i fajnych miejsc. W zależności od czego szukamy, czy raczej widokowych czy historycznych, ale myślę, że na pewno warto odwiedzić na pewno Radzymin.
www.Domkim2.pl- domki letniskowe nad Bałtykiem.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez majesta » 17 lip 2019, o 07:52

W samej Warszawie polecam centrum pieniądza nbp. Można tam poznać podstawy ekonomii czy prawie tysiąc wyjątkowych monet z kolekcji NBP. Na odwiedzających czeka aż 16 sal, w których znajdziecie sporo interaktywnych ekspozycji. Ciekawostką może być też zwiedzanie skarbca.

Jeśli szukacie jakichś atrakcji do których mozna wybrać sie z maluchem, polecam park trampolin Airo:
https://airo.fun/park-trampolin

Miejsce odwiedziłam ostatnio z siostrzenica i bawiłam sie super.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

Interhome

Posty

27

Dołączył(a)

17 lip 2019, o 09:11

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez Interhome » 17 lip 2019, o 09:24

Jak pod Warszawą i z dziećmi do spacer w Pomiechówku
Ponad 50 tysięcy domów i apartamentów wakacyjnych w całej Europie na http://www.interhome.pl
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez talissa » 22 paź 2019, o 11:28

Właśnie wróciłam z Warszawy i powiem Wam,ze jako miasto zrobiła na mnie spore wrażenie :) Śródmieście wygląda bardzo dobrze, koniecznie trzeba tam wybrać się do zamku. Warto też spędzić chwilę na staromiejskim rynku. W lecie warto usiąść w którymś z kawiarnianych ogródków, zjeść lody, napić się kawy lub piwa i podziwiać dawne centrum Warszawy.
Polecam zatrzymać się w jednym z tych hoteli:
https://www.accorhotels.com/polska/them ... a.pl.shtml - Sama akurat nocowałam w hotelu Novotel.

Dobre centralne miejsce miasta , wszystko blisko, miła obsługa. Hotel znajduje się praktycznie przy dworcu pkp ( podróżowałam pociągiem tak wiec było to dla mnie po prostu bardzo wygodne). Fantastyczna panorama miasta z mojego pokoju, szczególnie wieczorem jak widziałam wszystkie światła. . W nocy widać pięknie oświetlona Warszawa no i wrazenie zrobiło na mnie rownież oświetlenie Stadionu Narodowego. Śniadanie dobre i duzy wybór , mi smakowało :)
no avatar
User

kosmita

Posty

28

Dołączył(a)

27 gru 2019, o 14:38

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez kosmita » 27 gru 2019, o 14:55

Pod warszawą całkiem ciekawy jest sosnowiec xD
no avatar
User

ewelinarad123

Posty

3

Dołączył(a)

1 lip 2020, o 03:08

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez ewelinarad123 » 1 lip 2020, o 03:10

Polecam hotel Pałac Alxeandrinum, miejsce stworzone na wypoczynek weekendowy i wakacyjny.
Bardzo blisko Warszawy, zaledwie pół godziny drogi.
Duże, wygodne pokoje, piękny park otaczający hotel i dużo atrakcji.
Na tarasach można zjeść bardzo dobry posiłek, również w wersji z grilla. Park wyposażony jest w wygodne leżaki, hamaki, kanapy… naprawdę jest gdzie odpocząć i napić się drinka.
Na terenie hotelu jest stajnia, która oferuje jazdy konne dla początkujących i zaawansowanych, również po okolicznych terenach zielonych.
Strefa Wellness i SPA to zabiegi i masaże relaksacyjne, ajurwedyjskie i orientalne. Prawdziwa uczta dla ciała i ducha. W pobliżu można popływać kajakiem, łódką lub połowić ryby.
W weekendy zawsze muzyka na żywo, ognisko z kiełbaskami i wspólna zabawa.
Hotel to dobra baza wypadowa do zwiedzania Warszawy a także do wkrótce otwieranego Muzeum Piłsudskiego w Sulejówku.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.097s | 13 Queries | GZIP : Off ]