Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

febi

Posty

4

Dołączył(a)

17 lip 2018, o 14:47

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez febi » 19 lip 2018, o 09:53

Muszę wykupić ubezpieczenie turystyczne jak najprędzej, powiedzcie mi proszę gdzie najlepiej? Na ubezpieczeniaonline.pl/mieszkania-domu/0.html ostatnio widziałem dobre ubezpieczenia na mieszkanie, ale nie wiem gdzie znaleźć dobre ubezpieczenia turystyczne. Poradzicie mi cos?
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez biedroska » 21 lip 2018, o 19:14

Ja mam zawsze zagwarantowane super rozszerzone ubezpieczenie podróżne z itaką. Moim zdaniem jedyna słuszna rzecz na wakacje.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez tulipan » 26 lip 2018, o 07:50

Warto pamiętać o tym, że niezależnie od wykupienia ubezpieczenia, i tak przysługują nam prawa pasażera. I na tej podstawie właśnie możemy się domagać chociażby odszkodowania za odwołany lot. Oczywiście najlepiej zlecić to specjalistom, na przykład kancelarii prawnej Solace: https://www.solace.pl/prawnik-radzi/show/odszkodowanie-za-odwolany-lot. Oni się wszystkim zajmą, a my bez stresu odzyskamy nasze pieniądze.
no avatar
User

sanderson

Posty

42

Dołączył(a)

11 lut 2018, o 16:43

Lokalizacja

Warszawa

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez sanderson » 28 lip 2018, o 15:16

Ja korzystam z euro26 - miałam kilka sytuacji kiedy potrzebowałam pomocy medycznej za granicą i super się sprawdziło. Jedyny minus to ograniczenie wiekowe. W UE karta EKUZ.
aloha
no avatar
User

Domkim2.pl

Posty

72

Dołączył(a)

20 kwi 2018, o 09:07

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez Domkim2.pl » 31 lip 2018, o 09:49

Najlepiej brać takie ubezpieczenia z największych firm, w ten sposób minimalizujemy ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych komplikacji.
www.Domkim2.pl- domki letniskowe nad Bałtykiem.
no avatar
User

nimbo

Posty

3

Dołączył(a)

22 paź 2018, o 12:43

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez nimbo » 22 paź 2018, o 12:55

Kupuję zawsze w tym samym sprawdzonym biurze z ubezpieczeniami. Obsługa już mnie tam zna, więc zawsze doradzi coś ciekawego :)
no avatar
User

Tomisław23

Posty

2

Dołączył(a)

28 sie 2017, o 07:57

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez Tomisław23 » 30 lip 2019, o 10:31

No właśnie gdzie wykupujecie ubezpieczenie turystyczne i w jakich przypadkach ? Ostatnio sporo się naczytałem na ten temat przed wyjazdem do Chorwacji. Tutaj jest świetny artykuł w tym zakresie :
https://centrum-prasowe.blogspot.com/20 ... alety.html
no avatar
User

alamooniq

Posty

6

Dołączył(a)

30 lis 2018, o 09:50

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez alamooniq » 11 paź 2019, o 08:49

Można tak jak piszecie załatwić sobie za darmo kartę EKUZ, która obowiązuje na terenie Unii Europejskiej. Warto się tym zainteresować. Co do odszkodowania to także można je uzyskać np. za opóźniony lot, tu walczy się już z liniami lotniczymi. Warto mieć tu kogoś do pomocy. Znajoma polecała mi firmę do600euro.pl Załatwiają wszystko za was, a płaci się im tylko w przypadku wygranej sprawy.
no avatar
User

hele112

Posty

3

Dołączył(a)

29 mar 2021, o 07:38

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez hele112 » 29 mar 2021, o 08:46

Ja korzystam z EURO26, póki jestem studentem to będę z tego korzystał.
Planujesz się ubezpieczyć? Sprawdź porównywarkę ubezpieczeń https://ctu.pl/ubezpieczenie-na-zycie/ranking/
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.108s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron