Sucha skóra - czym smarować?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

malycha9

Posty

1

Dołączył(a)

25 kwi 2018, o 12:09

Re: Sucha skóra - czym smarować?

Postprzez malycha9 » 25 kwi 2018, o 12:27

Mam wielki problem z suchą skórą. Już nawet nie chodzi o suche ręce, ale przede wszystkim suchą cerę. Mogę grać paznokciem w kółko i krzyżyk na swoim udzie. Kremów używam setki, ale nie pomaga nic a nic.
no avatar
User

leborski13

Posty

1

Dołączył(a)

26 kwi 2018, o 12:52

Re: Sucha skóra - czym smarować?

Postprzez leborski13 » 26 kwi 2018, o 13:07

Ja się smaruję oliwką dla dzieci. Pomaga, zaufajcie. Ma jakieś lepsze detergenty dla ciałka, niż te kremy dla dorosłych.
no avatar
User

hyperia

Posty

60

Dołączył(a)

3 gru 2017, o 16:31

Re: Sucha skóra - czym smarować?

Postprzez hyperia » 9 maja 2018, o 20:59

Jeśli faktycznie nic ci nie pomaga, a skóra cały czas jest przesuszona, to warto wybrać się do dermatologa. Bo może problem tkwi gdzieś głębiej. Jednak ja na twoim miejscu spróbowałabym jeszcze takiego mleczka - http://www.le-petit-marseillais.pl/produkty-do-pielegnacji-ciala/mleczko-regenerujace-le-petit-marseillais-dla-zniszczonej-i. U mnie sprawdziło się świetnie, chociaż chyba nie miałam, aż takich problemów ze skórą jak ty. W każdym razie mleczko warto wypróbować, tym bardziej, że ma całkiem dobrą cenę, jak za produkt takiej jakości.
no avatar
User

SwiatToalet.pl

Posty

17

Dołączył(a)

24 kwi 2018, o 08:47

Re: Sucha skóra - czym smarować?

Postprzez SwiatToalet.pl » 21 maja 2018, o 09:24

Specjalnymi kremami do skóry suchej - często takie reklamują w telewizji. Ewentualnie warto skonsultować się w tej sprawie z dermatologiem w celu wybory najlepszego kremu czy rozwiązania tej sprawy.
no avatar
User

trawelerka

Posty

52

Dołączył(a)

28 maja 2018, o 07:53

Re: Sucha skóra - czym smarować?

Postprzez trawelerka » 28 maja 2018, o 08:03

Dermatolog powinien doradzić co używać, żeby skóra była bardziej nawilżona.
no avatar
User

mirracle

Posty

72

Dołączył(a)

30 cze 2018, o 21:57

Re: Sucha skóra - czym smarować?

Postprzez mirracle » 13 lip 2018, o 19:56

Yhym - swieta racja! Dermatolog albo dobry specjalista kosmetolog. Sama mecze sie z przesuszeniami i latem i zima, ale zima to mialam w tym roku prawdziwy armagedon. Makijaz wygladal jak maska, skora nie chlonela podkladu... porazka jakas. Tak czy inaczej teraz jestem pod opieka pani kosmetolog i działamy. Leczenie zaczelysmy od tego zabiegu karbo w Centrum Medycznym Bieńkowski dla odzywienia i zregerowania cery. Skora sie pobudzila do pracy, stymulacja i wzmocnienie przywrocily jej jedrnosc i elastycznosc a z tego co widze tez fajnie wymodelowaly.
no avatar
User

traczyk31

Posty

1

Dołączył(a)

18 lip 2018, o 10:49

Re: Sucha skóra - czym smarować?

Postprzez traczyk31 » 18 lip 2018, o 10:54

Ja używam oliwki swojego dziecka. Te oliwki dziecięce, kremy dziecięce, mają jakieś o wiele lepsze i naturalniejsze, nie wiem jak to nazwać - enzymy, niż kremy dla dorosłych.
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Sucha skóra - czym smarować?

Postprzez wiktoryna » 23 lip 2018, o 17:32

Też miałam zawsze suchą skórę, ale odkąd zaczełam używać naturalnych kosmetyków znacznie się poprawiła, idealne dla suchej skóry są zwłaszcza te olejki http://freshandnatural.pl/pl/produkty/olejki-do-ciala/ bo natłuszczają, nawilżają ale i chronią skórę przed czynnikami zewnętrznymi
no avatar
User

lijt

Posty

317

Dołączył(a)

12 lut 2016, o 18:17

Re: Sucha skóra - czym smarować?

Postprzez lijt » 24 wrz 2018, o 21:26

Żeby jej jeszcze bardziej nie przesuszać najlepiej stosować naturalny olejek tego typu https://www.bee.pl/biomika-naturalny-ol ... 14791.html . Ja z niego jestem bardzo zadowolona, świetnie nawilża i ujędrnia skórę
no avatar
User

turystkazmazowsza

Posty

27

Dołączył(a)

20 mar 2019, o 11:36

Re: Sucha skóra - czym smarować?

Postprzez turystkazmazowsza » 20 mar 2019, o 11:54

Cetaphil, polecam świetnie nawilża, ale nie zostawia tlustego filmu
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.163s | 13 Queries | GZIP : Off ]