Wakacje w kraju

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

serenne

Posty

50

Dołączył(a)

15 lip 2018, o 23:01

Re: Wakacje w kraju

Postprzez serenne » 16 lip 2018, o 20:28

Ja jadę do Władysławowa na wakacje, zarezerwowałam sobie już jakiś czas temu kwaterę poprzez Bookapart
no avatar
User

Zlota-roza.pl

Posty

35

Dołączył(a)

4 cze 2018, o 09:13

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Zlota-roza.pl » 18 lip 2018, o 11:19

Wakacje w kraju to dobry pomysł moim zdaniem. Myślę, że fajnie by było w to ciepłe lato udać się na Mazury.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Wakacje w kraju

Postprzez jagna » 10 sie 2018, o 09:19

Kilka miejsc, które polecam wziac pod uwagę jeśli chcecie zaplanować sobie wakacje w kraju:

Szczyrk
Karpacz
Nad morzem natomiast Władysławowo i Jastarnia

Miejscowości ni są tak mocno zatłoczone jak Zakopane czy Sopot, a jednak można sobie nadal zorganizowac tam czas w fajny sposób. Noclegów możecie poszukać na tej stronie: https://www.sunandsnow.pl/ - jest tutaj mozliwość zarezerwowania sobie własnego mieszkania w jednej z tych miejscowości. Mieszkania mają bardzo dobry standard i jak jedziecie w kilka osób to cenowo wychodzi o wiele taniej niz hotel.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

Pilawki.pl

Posty

7

Dołączył(a)

13 sie 2018, o 11:27

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Pilawki.pl » 13 sie 2018, o 12:10

Jeżeli wakacje w kraju, to tylko u nas w domkach letniskowych między Gdańskiem, a Warszawą, gorąco zapraszamy, szczególnie teraz w sierpniu.
no avatar
User

madzie

Posty

43

Dołączył(a)

14 sie 2018, o 12:48

Re: Wakacje w kraju

Postprzez madzie » 16 sie 2018, o 15:32

serenne napisał(a):Ja jadę do Władysławowa na wakacje, zarezerwowałam sobie już jakiś czas temu kwaterę poprzez Bookapart

Ja proponuję też Łukęcin jeśli chodzi o polskie morze.
no avatar
User

HostelTolek.pl

Posty

32

Dołączył(a)

22 sie 2018, o 06:30

Re: Wakacje w kraju

Postprzez HostelTolek.pl » 22 sie 2018, o 09:10

Wakacje w kraju to dobry pomysł, myślę że na koniec sierpnia warto odwiedzić największe Polskie miasta zaczynając od naszej wspaniałej stolicy.
no avatar
User

rozew

Posty

43

Dołączył(a)

17 wrz 2018, o 10:51

Re: Wakacje w kraju

Postprzez rozew » 18 wrz 2018, o 06:17

madzie napisał(a):
serenne napisał(a):Ja jadę do Władysławowa na wakacje, zarezerwowałam sobie już jakiś czas temu kwaterę poprzez Bookapart

Ja proponuję też Łukęcin jeśli chodzi o polskie morze.

Łukęcin jest bardzo fajny, ja też odwiedzam Dąbki.
no avatar
User

HostelTolek.pl

Posty

32

Dołączył(a)

22 sie 2018, o 06:30

Re: Wakacje w kraju

Postprzez HostelTolek.pl » 19 wrz 2018, o 12:15

Wybrzeże to również niezły wybór. Ale w tym przypadku trzeba zaplanować to dokładnie z pogodą.
no avatar
User

pektos

Posty

124

Dołączył(a)

31 sty 2018, o 12:45

Re: Wakacje w kraju

Postprzez pektos » 24 wrz 2018, o 05:46

Faktycznie u nas pogoda jest kapryśna ale za to jeśli zaplanujesz zwiedzanie to nie jest ona aż tak ważna, najważniejsze są wygodne noclegi i atrakcyjne miasto, ja wolę apartamenty albo hostele hostele-w-polsce.blogspot.com zależnie od tego ile mam "funduszy" na wyjazd :)
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Wakacje w kraju

Postprzez wiktoryna » 29 wrz 2018, o 06:49

Urlop w kraju może być fajny i nieraz wcale super pogoda nie jest potrzebna, byliśmy na Mazurach pod koniec wakacji w okolicach Kętrzyna i było super, w drodze powrotnej zajechaliśmy też do Gierłoży, tam jest świetny park atrakcji http://www.mazurolandia.pl/ który koniecznie musicie zobaczyć
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.103s | 13 Queries | GZIP : Off ]