Wakacje w Tunezji bezpieczne?

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

HostelTolek.pl

Posty

32

Dołączył(a)

22 sie 2018, o 06:30

Re: Wakacje w Tunezji bezpieczne?

Postprzez HostelTolek.pl » 22 sie 2018, o 09:35

W obecnej sytuacji raczej nie. Moim zdaniem o wiele bezpieczniej i nawet ciekawej zostać w Polsce, zwiedzić dokładnie nasz kraj, poznać jego zabytki i cuda.
no avatar
User

Kazik

Posty

3

Dołączył(a)

28 sie 2018, o 12:51

Re: Wakacje w Tunezji bezpieczne?

Postprzez Kazik » 28 sie 2018, o 12:57

Ja bym sobie na razie odpuścił takie kraje.
Załatwiłeś wszystkie formalności, ale nadal potrzebna jest Ci pieczątka? Zerknij na naszą stronę gdzie znajdziesz szczegółowe informacje.
no avatar
User

HuskyFarm

Posty

32

Dołączył(a)

4 wrz 2018, o 10:59

Re: Wakacje w Tunezji bezpieczne?

Postprzez HuskyFarm » 4 wrz 2018, o 11:41

Obecnie niestety nie, nawet polskie ministerstwo spraw zagranicznych odradza wyjazdów tam i do innych krajów afryki północnej.
no avatar
User

protas

Posty

2

Dołączył(a)

6 wrz 2018, o 18:05

Re: Wakacje w Tunezji bezpieczne?

Postprzez protas » 6 wrz 2018, o 18:09

Bezpieczeństwo w Tunezji poprawia się, biura wprowadziły ten kierunek do oferty, bo organizacja turystyczna wydaje sporo pieniędzy na marketing ich produktów. Ja jednak mam wciąż wątpliwości.
http://mrfashion.pl/luksusowe-wakacje - najlepsze hotele wakacyjne
no avatar
User

Imbachhorn.eu

Posty

44

Dołączył(a)

3 sie 2016, o 06:41

Re: Wakacje w Tunezji bezpieczne?

Postprzez Imbachhorn.eu » 4 paź 2018, o 09:59

Na pewno nie poprawi się dostatecznie dobrze w ciągu najbliższy paru lat. Sam rząd Tunezji nie jest stabilny na tyle.
no avatar
User

kenta

Posty

40

Dołączył(a)

6 paź 2018, o 12:14

Re: Wakacje w Tunezji bezpieczne?

Postprzez kenta » 23 lut 2019, o 21:14

Ja na chwilę obecną nie zdecydowałabym się na zwiedzanie tych stron. Jednak jak ktoś ma na tyle odwagi to warto wykupić sobie porządne ubezpieczenie. Mnie tutaj https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-zdrowotne udało się znaleźć korzystne bezpiecznie, którego szukałam. Z tego co pamiętam, ubezpieczenia turystyczne również mieli w swojej ofercie.
no avatar
User

Niemcy-Klaudia

Posty

27

Dołączył(a)

26 lut 2019, o 12:04

Lokalizacja

Niemcy

Re: Wakacje w Tunezji bezpieczne?

Postprzez Niemcy-Klaudia » 26 lut 2019, o 12:24

Ja bym sie powstrzymała
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Wakacje w Tunezji bezpieczne?

Postprzez RozaWiatrow.pl » 4 mar 2019, o 08:31

Jeżeli mam wybierać to zdecydowanie bardziej wolę Bałtyk gdzie mam pewność co do bezpieczeństwa, nawet kosztem gorszej pogody, ale tak czy inaczej również można tutaj wypocząć. To tylko kwestia wyboru odpowiedniej miejscowości i noclegu, warto udać się do Darłowa :)
no avatar
User

madlenka

Posty

472

Dołączył(a)

28 lut 2019, o 15:29

Re: Wakacje w Tunezji bezpieczne?

Postprzez madlenka » 8 mar 2019, o 16:47

W Tunezji jeszcze nie byłam, ale brzmi naprawdę ciekawie. A może ktoś z was był na wycieczce w Tajlandii? Właśnie przeglądam ofertę na stronie https://planetescape.pl/kraj/tajlandia/ odnośnie takich wczasów i chyba się zdecyduję. Ile można jeździć po Polsce. Ja już tutaj praktycznie wszystko widziałam. Dlatego warto byłoby zmienić tą rutynę i przykładowo zobaczyć piękno ulic Bangkoku. Zasmakować nowych smaków i poczuć całkiem inny klimat.
no avatar
User

Krystyna-Solec_pl

Posty

38

Dołączył(a)

11 lip 2018, o 10:53

Re: Wakacje w Tunezji bezpieczne?

Postprzez Krystyna-Solec_pl » 12 mar 2019, o 16:10

Zgadzam się z tym, że trzeba patrzeć na komunikaty MSZ, ale generalnie jest według mnie lepiej z bezpieczeństwem niż rok czy dwa lata temu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.305s | 13 Queries | GZIP : Off ]