Integracyjna impreza

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Integracyjna impreza

Postprzez lila2 » 29 sie 2018, o 09:30

W Warszawie jest sporo ciekawych miejsc na organizacje takiej imprezy. Może po prostu wypad do ciekawego baru, gdzie każdy będzie mógł się wyluzować i porozmawiać na tematy inne niż praca :) My byliśmy w Roots http://therootsbar.com/#section-location Świetne miejsce obok Teatru Narodowego. Można również dowiedzieć się tam o sztuce barmańskiej i pooglądać historyczne eksponaty zwiazane ze sztuką barmańską.
no avatar
User

kura40

Posty

1

Dołączył(a)

29 sie 2018, o 11:59

Re: Integracyjna impreza

Postprzez kura40 » 29 sie 2018, o 12:01

Witam. Wiem, że są specjalne firmy, które zajmują się własnie organizacją takich imprez integracyjnych. Czasami mają naprawdę fajne ceny. Radzę sprawdzić i podzwonić. Pozdrawiam.

____________-
sklepdlasluchacza.pl
no avatar
User

HotelVictoria.pl

Posty

15

Dołączył(a)

14 sty 2019, o 05:55

Re: Integracyjna impreza

Postprzez HotelVictoria.pl » 14 sty 2019, o 06:32

Myślę, że nie tylko w Warszawie bo jest wiele fajnych i ciekawych miejsc na organizację imprezy integracyjnej, a najlepiej jeżeli to miejsce ma swój urok i klimat, co powiecie na okolice Trójmiasta oraz Bałtyk?
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Integracyjna impreza

Postprzez rezona » 16 sty 2019, o 08:22

Imprezę integracyjną można bardzo ciekawie zorganizować, możliwości jest wiele
no avatar
User

Niebieski.com.pl

Posty

51

Dołączył(a)

6 sty 2019, o 17:48

Re: Integracyjna impreza

Postprzez Niebieski.com.pl » 17 sty 2019, o 20:29

Zgadzam się, tutaj wiele zależy właśnie od naszej kreatywności jako organizatorów takiej imprezy, plus dopasować odpowiednie miejsce. Z doświadczenia polecam Kraków jako miasto w którym nie można sie nudzić oraz hotel Niebieski :)
no avatar
User

Betka

Posty

1

Dołączył(a)

23 sty 2019, o 06:12

Re: Integracyjna impreza

Postprzez Betka » 23 sty 2019, o 06:25

Ja znam świetne miejsce nie tylko na imprezę integracyjną ale także na super wypoczynek dla rodziny uroczy zakątek o każdej porze roku, dużo atrakcji, fantastycznie urządzone pokoje z łazienkami i widokiem na góry. Wiem z doświadczenia że nie każdy był w tych stronach dlatego polecam, warto przy okazji odwiedzić stolice polskich Tatr. Chodzi o pensjonat https://goralskiprzystanek.com/bialy-du ... wynajecia/ ,tutaj wspaniale można wypocząć, rodziny z dziećmi mają komfortowe warunki. Przy okazji mogę dodać że do Zakopanego jest bardzo blisko. Ja polecam to miejsce, byłam z rodziną. Dzieci zadowolone, zapoznały się z życiem górali. Tu trzeba samemu przyjechać żeby się przekonać jak jest super, jak właściciele zadbali o klientów. Wysoki standard po przystępnych cenach.

Polecam Beata Kornik z rodziną
no avatar
User

HolidayParkZator_pl

Posty

75

Dołączył(a)

15 mar 2018, o 07:29

Re: Integracyjna impreza

Postprzez HolidayParkZator_pl » 7 lut 2019, o 12:25

Tutaj mogę się zgodzić, podstawowa kwestia to wybór dobrego miejsca na tego typu imprezę. Powinno być atrakcyjne oraz w dogodnej lokalizacji. Może Zator i tutejszy park rozrywki?
no avatar
User

Ramina

Posty

110

Dołączył(a)

21 maja 2017, o 17:17

Re: Integracyjna impreza

Postprzez Ramina » 30 lip 2019, o 14:16

Na pewno w Zatorze można urządzić fajne spotkanie, ale jest jeden minus tego miejsca- otóż zawsze jest tam ogromna liczba ludzi. Przy czym sama jednak wolałabym zorganizowanie tego typu eventy pozostawić profesjonalnej agencji jak chociażby https://www.argentum-event.pl/ . Bez względu na to, czy interesuje nas team building, czy raczej piknik firmowy, bez wątpienia zaskoczą nas swoją pomysłowością i niebanalnym podejściem do tematu. Nikt w trakcie takiej imprezy nie będzie mógł narzekać na nudę:).
no avatar
User

ankacegi

Posty

28

Dołączył(a)

16 cze 2019, o 12:08

Re: Integracyjna impreza

Postprzez ankacegi » 31 lip 2019, o 19:05

Ja miałam w poprzedniej pracy takich ludzi, że nawet nie miałam ochoty się z nimi integrować. Na szczęście teraz jest lepiej, a ekipa fajna. Dopiero co zaczęłam pracę, a podobno na początku września się szykuje impreza integracyjna. Ciekawe co to będzie :D
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Integracyjna impreza

Postprzez tulipan » 6 lip 2020, o 12:08

Jeżeli organizujecie taką imprezę to musicie też zorganizować wszystkie kwestie związane z cateringiem. Dlatego polecam zgłosić się do firmy Horeca Service: https://horecaservice.pl/. To specjaliści z zakresu rynku gastronomiczno-eventowego.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.114s | 12 Queries | GZIP : Off ]