Polska na weekend - gdzie?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

serenne

Posty

50

Dołączył(a)

15 lip 2018, o 23:01

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez serenne » 16 lip 2018, o 20:25

lynzy napisał(a):Wrocław, Kazimierz Dolny, Gródek nad Dunajcem. To moje propozycje. Noclegów zazwyczaj szukam poprzez Bookapart.

Świetne propozycje według mnie, Polska ma sporo ciekawych miejsc do zaproponowania
no avatar
User

Zlota-roza.pl

Posty

35

Dołączył(a)

4 cze 2018, o 09:13

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez Zlota-roza.pl » 18 lip 2018, o 11:18

W Polsce jest mnóstwo miejsc na wyjazd. Zależy głównie czego szukasz. Ale może fajnym pomysłem jest urlop szlakiem zamków Polskich na jurze krakowsko-częstochowskiej?
no avatar
User

madzie

Posty

43

Dołączył(a)

14 sie 2018, o 12:48

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez madzie » 16 sie 2018, o 15:34

lynzy napisał(a):Wrocław, Kazimierz Dolny, Gródek nad Dunajcem. To moje propozycje. Noclegów zazwyczaj szukam poprzez Bookapart.

Fajne miejscowości, warte odwiedzenia.
no avatar
User

Zlota-roza.pl

Posty

35

Dołączył(a)

4 cze 2018, o 09:13

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez Zlota-roza.pl » 19 sie 2018, o 17:28

Sierpień, to idealna pora, żeby odwiedzić nas. Oprócz wspomnianych przeze mnie zamków, zapraszamy także do Sędziszowa :) Można bardzo fajnie odpocząć.
no avatar
User

pektos

Posty

124

Dołączył(a)

31 sty 2018, o 12:45

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez pektos » 11 wrz 2018, o 13:53

Myślę że jest sporo ciekawych miejsc, mogę polecić bardzo fajne apartamenty we Wrocławiu, ale są też atrakcyjne hostele jeśli wolisz takie noclegi albo hotele ale te to odradzam bo zawsze tam tłoczno i głośno
no avatar
User

rozew

Posty

43

Dołączył(a)

17 wrz 2018, o 10:51

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez rozew » 18 wrz 2018, o 06:15

madzie napisał(a):
lynzy napisał(a):Wrocław, Kazimierz Dolny, Gródek nad Dunajcem. To moje propozycje. Noclegów zazwyczaj szukam poprzez Bookapart.

Fajne miejscowości, warte odwiedzenia.

Ja bardzo lubię Gródek, byłam już tam kilka razy i za każdym razem byłam zadowolona!
no avatar
User

HostelTolek.pl

Posty

32

Dołączył(a)

22 sie 2018, o 06:30

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez HostelTolek.pl » 19 wrz 2018, o 13:27

Opcji jest mnóstwo - zależy kto czego szuka. Ja ze swojej strony moge polecić Warszawę. Jest tutaj mnóstwo atrakcji od sportowych po muzea.
no avatar
User

Marlena_B

Posty

1

Dołączył(a)

21 wrz 2018, o 09:18

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez Marlena_B » 21 wrz 2018, o 09:20

Ja szczerze polecam Góry Świętokrzyskie. Byłam w ubiegłym roku na feriach z dzieckiem w Kompleksie Świętokrzyska Polana i było fantastycznie. Spokojna okolica, bardzo przyjemne domki noclegowe, posiłki smaczne i dużo atrakcji, w tym oceanarium czy park miniatur. W tym roku postanowiłam zrezygnować z przedświątecznej gorączki i wybieram się z rodziną na okres Bożego Narodzenia. Gdyby ktoś chciał spędzić czas równie miło jak ja, polecam przejrzeć ofertę na stronie internetowej Kompleksu.
no avatar
User

W-Zakopane.pl

Posty

25

Dołączył(a)

21 wrz 2018, o 12:42

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez W-Zakopane.pl » 21 wrz 2018, o 12:54

Warto pomyśleć nad Zakopanem :) Tutaj weekend zawsze jest udany i wiele atrakcji czeka tylko na chętnych.
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez wiktoryna » 29 wrz 2018, o 06:56

Śmiało na weekend można ruszyć na Mazury, nawet jak jest trochę chłodniej bo Mazury to nie tylko pływanie, można też zwiedzać np tak jak my Kętrzyn i okolice, jeździć rowerem, biegać po lesie albo wyskoczyć z dziećmi do parku atrakcji w Gierłoży http://www.mazurolandia.pl/
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.128s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron