Wakacyjny wyjazd

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

rozew

Posty

43

Dołączył(a)

17 wrz 2018, o 10:51

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez rozew » 18 wrz 2018, o 06:12

madzie napisał(a):
serenne napisał(a):Ja często wybieram Bookapart, lubię wracać do Władysławowa

Ja też lubię Władysławowo, bardzo często odwiedzam też Łukęcin.

Zdecydowanie polecam odwiedzić Łukęcin, jedna z moich ulubionych miejscowości!
no avatar
User

pektos

Posty

124

Dołączył(a)

31 sty 2018, o 12:45

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez pektos » 28 wrz 2018, o 12:52

Ja uwielbiam Kętrzyn i okolice, w Gierłoży jest też super park atrakcji http://www.mazurolandia.pl/ nie tylko dla dzieci chociaż akurat dla dzieci jest tam bardzo dużo atrakcji ale są jeszcze militaria i strzelnica a także ogromny park miniatur
no avatar
User

HuskyFarm

Posty

32

Dołączył(a)

4 wrz 2018, o 10:59

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez HuskyFarm » 2 paź 2018, o 18:08

Każdy podczas wakacji szuka czegoś innego. Moim zdaniem najlepsze są góry. Ale przede wszystkim trzeba dobrać miejsce wypoczynku do swoich możliwości.
no avatar
User

tulipan99

Posty

1

Dołączył(a)

3 lis 2018, o 10:33

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez tulipan99 » 3 lis 2018, o 10:35

Polecam Podlasie .Szczególnie okolice Korycina.
no avatar
User

WillaKrokowa.pl

Posty

10

Dołączył(a)

26 lis 2018, o 15:31

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez WillaKrokowa.pl » 26 lis 2018, o 15:57

Morze jest zawsze świetnym miejscem na wyjazd wakacyjny. Trudno się nad nim nudzić, zwłaszcza jeśli wypoczywa się w naszej willi w Karwii. Można w niej także urządzić Sylwestra, Wigilię i przyjęcia na inne uroczystości.
no avatar
User

lacikay

Posty

98

Dołączył(a)

5 paź 2018, o 12:20

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez lacikay » 4 sty 2019, o 16:31

Wybierając się na wakacje, czy gdziekolwiek indziej samochodem warto mieć przy sobie jakiś namiar na pomoc drogową. Mnie w drodze pomogła laweta katowice , kiedy mój samochód postanowił już nie odpalić. Teraz namiar na nich mam już zapisany w kontaktach. Nigdy nie wiadomo kiedy może się jeszcze przydać.
no avatar
User

Niebieski.com.pl

Posty

51

Dołączył(a)

6 sty 2019, o 17:48

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez Niebieski.com.pl » 6 sty 2019, o 21:02

Jeżeli już planujemy wakacyjny wyjazd czy każdy wolny weekend, polecam zacząć od magicznego i pięknego Krakowa z wieloma ciekawymi zabytkami. Spokojnie spędzimy tutaj kilka dni na zwiedzaniu, a sam nocleg z dala od zgiełku w klimatycznych pokojach znajdziecie u nas, zapraszamy :)
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez tulipan » 20 sty 2020, o 11:42

A my bardzo lubimy Afrykę ale nie zawsze mamy okazję, aby wyjechać. Dlatego często zaglądam na różne blogi podróżnicze, a także związane ze sztuką afrykańską, na przykład http://rzezbyafrykanskie.pl/. Taka tematyka zawsze nastraja mnie urlopowo.
no avatar
User

Halinka79

Posty

9

Dołączył(a)

29 mar 2017, o 08:53

Lokalizacja

Sielpia Wielka

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez Halinka79 » 7 lut 2020, o 07:03

Fajnym kierunkiem dla osób nie planujących dalekich wyjazdów a raczej nasze klimaty może być wyjazd nad zalew w miejscowości Sielpia Wielka. Spokój i cisza. Z daleka od wielkomiejskiego smogu. Zakwaterowanie proponują tam ośrodki wypoczynkowe, hotele i pensjonaty. Ja byłam w domkach letniskowych. Fajnie przeżyć tam kilka wakacyjnych i beztroskich chwil. Nad zalewem wypożyczalnie łódek, rowerków wodnych i kajaków. Dużo klimatycznych i przytulnych kawiarenek i restauracji. Liczne atrakcje dla dzieci. Kąpiele, plażowanie, wesołe miasteczko, park linowy i letnie kino. Atrakcyjne miejsce na wakacyjny wyjazd.
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez wiktoryna » 12 lut 2020, o 10:53

ja zawsze wakacje planuje z duzym wyprzedzeniem bo zalezy mi, zeby znalezc naprawde fajna oferte i w tym roku juz mamy zarezerwowane :) uwielbiamy góry wiec postanowilismy tam wlasnie sobie odpoczac od cywilizacji :) piekna okolica, cudne widoki, czlowiek od razu spokojniejszy :) https://hotelbania.pl/oferty-specjalne miejsce naprawde godne polecenia
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.173s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron