Hej Czy biegacie? Jakie buty polecacie

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

beataxx

Posty

126

Dołączył(a)

19 maja 2014, o 13:11

Re: Hej Czy biegacie? Jakie buty polecacie

Postprzez beataxx » 22 lip 2016, o 12:55

Jeśli szukacie sprawdzone i dobre buty do biegania, to polecam Wam sobie przejrzeć te http://www.dobiegania.pl/buty-do-biegan ... c-115.html
Obecnie posiadają mega duże przeceny, a kolorystyka jest tam tak zróżnicowana, że każdy powinien znaleźć coś ciekawego dla siebie.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Hej Czy biegacie? Jakie buty polecacie

Postprzez rezona » 27 lip 2016, o 12:08

Ja od czasu do czasu biegam, bo to bardzo dobre ćwiczenie na kondycję. Jeżeli zaś chodzi o buty, to zdecydowanie warto jest poszukać w sklepach sportowych takich jak Nike czy Adidas.
no avatar
User

Napastnik

Posty

3

Dołączył(a)

22 kwi 2018, o 12:29

Re: Hej Czy biegacie? Jakie buty polecacie

Postprzez Napastnik » 22 kwi 2018, o 13:31

Zależy gdzie biegasz. Jeśli twardy teren to warto zadbać o amortyzację. Jeśli wyczynowo-sportowo, to warto przejść się po sklepach i pogadać z ekspertami :)
zakłady bukmacherskie - jakie są twoje typy?
no avatar
User

SwiatToalet.pl

Posty

17

Dołączył(a)

24 kwi 2018, o 08:47

Re: Hej Czy biegacie? Jakie buty polecacie

Postprzez SwiatToalet.pl » 24 kwi 2018, o 12:29

Bieganie to jedna z moich ulubionych firm spędzania wolnego czasu więc jak najbardziej polecam. Co do butów to warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość wykonania, wygodę oraz ich wytrzymałość tak aby posłużyły przez te 2 sezony.
no avatar
User

independent

Posty

59

Dołączył(a)

23 mar 2018, o 11:13

Re: Hej Czy biegacie? Jakie buty polecacie

Postprzez independent » 5 lip 2018, o 19:48

Mi się dobrze w nike'ach biega, na https://www.ataf.pl/pr/104/0/nike zamówiłem jeden dobry model i mi służy i służy, do tego też sobie koszulkę wziąłem bo takie specjalne to lepiej powietrze przepuszczają i faktycznie komfort biegania jest większy
no avatar
User

Paszkowka_pl

Posty

23

Dołączył(a)

6 lip 2018, o 07:35

Re: Hej Czy biegacie? Jakie buty polecacie

Postprzez Paszkowka_pl » 6 lip 2018, o 11:30

Według mnie nie trzeba jakiś specjalnych butów do biegania. Ważne żeby były dobrze dopasowane. Myślę, że podstawowe dobrze dobrane adidasy czy inne buty sportowe zdadzą egzamin w tym przypadku.
no avatar
User

lijt

Posty

317

Dołączył(a)

12 lut 2016, o 18:17

Re: Hej Czy biegacie? Jakie buty polecacie

Postprzez lijt » 22 wrz 2018, o 16:37

Jasne że nie muszą być jakieś specjalne i drogie. Tylko po prostu muszą spełniać pewne założenia, być wygodne i mieć odpowiednią podeszwę. Jeśli chcecie się rozejrzeć to zerknijcie tutaj https://www.czasnabuty.pl/ , ja stąd mam dwie pary obuwia sportowego, bardzo wygodne muszę przyznać a wiele nie zapłaciłam
no avatar
User

HuskyFarm

Posty

32

Dołączył(a)

4 wrz 2018, o 10:59

Re: Hej Czy biegacie? Jakie buty polecacie

Postprzez HuskyFarm » 2 paź 2018, o 18:28

Również zaczynam w sumie biegać. Wydaje mi się, że zwykłe buty jak najbardziej do tego wystarczą.
no avatar
User

PalacJugowice.com

Posty

5

Dołączył(a)

5 lis 2018, o 16:29

Re: Hej Czy biegacie? Jakie buty polecacie

Postprzez PalacJugowice.com » 5 lis 2018, o 17:04

Do biegania wystarczą nawet najtańsze buty sportowe. Nie profesjonalne obuwie jest ważne, ale zapał i chęć zmiany czegoś w sobie.
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.128s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron