Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

HuskyFarm

32

4 wrz 2018, o 10:59

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez HuskyFarm » 2 paź 2018, o 18:43

Na pewno w 2019 warto będzie wybrać się w jakieś miejsce, gdzie nas jeszcze nie było. Ze swojej strony moge w tym celu polecić piękne i malownicze góry izerskie.
no avatar
User

menia12

27

26 paź 2018, o 09:35

Postprzez menia12 » 26 paź 2018, o 09:56

Na 2019 planuje Tajlandię :D
no avatar
User

sanderson

28

11 lut 2018, o 16:43

Warszawa

Postprzez sanderson » 29 paź 2018, o 15:55

Na wakacje nie, ale na świeta i nowy rok uderzam w Hong Kong i Macao :)
Mój blog o wyrobach hand-made z jeansu oraz skóry http://denimbase.pl/. "Bo rzeczy zrobione własnoręcznie mają duszę". Przykłady naszej działalności znajdziecie na http://torbyhurt.pl/ - polskie torby i torebki.
no avatar
User

WillaSonesta

30

4 lut 2019, o 08:39

Postprzez WillaSonesta » 3 kwi 2019, o 15:43

Jeszcze nie mam szczegółowych planów, ale raczej spędze je w Polsce, gdyż jeszcze mnóstwo rzeczy u nas jest do zwiedzenia i zobaczenia.
no avatar
User

mitnick

3

24 sty 2019, o 16:06

Postprzez mitnick » 16 kwi 2019, o 17:59

Na razie szukam inspiracji.
no avatar
User

honk

4

16 kwi 2019, o 18:00

Postprzez honk » 16 kwi 2019, o 18:09

Moim zdaniem na wakacje to trzeba uzbierac troche funduszy i jechac na takie ktore zapadna nam w pamiec na bardzo dlugi czas .. jak nie na zawsze. Od zawsze jestem uczony stawiania we wszystkim na wysoka jakosc dlatego wole jechac raz na dwa lata gdzies daleko niz 2-3 razy co roku tulac sie po Polsce. Zreszta nie ma tutaj juz dla mnie nic ciekawego do zobaczenia poniewaz ze wzgledu na moja prace w branzy handlowej, zwiedzilem jej prawie wszystkie zakamarki. Aktualnie jestem na etapie szukania jakichs ciekawych pomyslow na wyprawe. Podstawa jest zawsze poznanie jakiejs nowej kulturym, nowych miejsc, sprobowania nowych potraw .. spojrzenia na zycie z zupelnie innej perspektywy. Podroz jest dla mnie swego rodzaju doswiadczeniem wykraczajacym ponad codziennie obowiazki. Juz pare razy mi sie zdarzylo, ze malo co nie przeprowadzilem sie do innego kraju .. bariera zawsze byla rodzina bo jej nie mam zamiaru zostawic. Ostatnio przegladalem pare blogow i trafilem na przewodnik japonia - https://ryoko.pl/o-nas/przewodnik-po-japonii ktory przykul moja uwage. Szczerze to tak daleko jeszcze nigdy nie bylem, moze ktos podzieli sie wrazeniami jak bylo? Pozdrawiam
Poprzednia strona