Atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Danka

Posty

15

Dołączył(a)

15 lip 2017, o 20:18

Re: Atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Postprzez Danka » 14 maja 2018, o 19:38

Zawsze uwielbialiśmy podróżować wraz z mężem. Na jednym z takich wyjazdów się poznaliśmy :) Gdy pojawiły się dzieci na chwilę porzuciliśmy swą pasję lecz gdy podrosły znów do niej powrócić. Podróżujemy na własną rękę, a na lotnisku wypożyczamy samochód na cały pobyt. Znacznym ułatwieniem tego sposobu podróżowania jest Smart Kid Belt, które zapewnia bezpieczeństwo w aucie naszym dzieciom. Urządzenie to mieści się w bagaż podręcznym, nie obciąża bagażu gdyż waży tylko 120 gram, a można je użytkować w całej Unii.
no avatar
User

Villa33Sopot_pl

Posty

72

Dołączył(a)

25 lip 2013, o 11:40

Re: Atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Postprzez Villa33Sopot_pl » 16 maja 2018, o 06:48

Atrakcyjne wakacje z dzieckiem to plaza i morze, gdzie można się dobrze bawić i przy tym wykąpać. Sopot wydaje mi się bardzo dobrym miejscem, a komfortowy nocleg blisko plaży znajdziecie u nas :)
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Postprzez tulipan » 23 cze 2018, o 07:04

Jeżeli planujecie dalekie wycieczki samochodem w upały to jest kilka kwestii, o których powinniście wiedzieć. Szczególnie jeśli chodzi o przewóz w aucie dzieci. Na szczęście wiele ciekawych informacji można znaleźć w internecie - polecam Wam lekturę artykułu https://nocar.pl/blog/z-dzieckiem-w-samochodzie-w-czasie-upalow-to-musisz-wiedziec/. Dzięki takim newsom sama wiele rzeczy zrozumiałam i wiem, gdzie zawsze popełniałam te same błędy.
no avatar
User

Paszkowka_pl

Posty

23

Dołączył(a)

6 lip 2018, o 07:35

Re: Atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Postprzez Paszkowka_pl » 6 lip 2018, o 11:51

Dużo jest fajnych miejsc na spędzenie wakacji z dzieckiem. Na przykład Kraków - duże miasto pełne atrakcji w tym atrakcji dla dzieci. Możecie zatrzymać się przy okazji w naszym hotelu.
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Postprzez biedroska » 4 sie 2018, o 12:31

Ja tam wiem, że np. itaka ma sporo fajnych wyjazdów, że rodzice z dziećmi w ogóle się nie powinni obawiać!
no avatar
User

Imbachhorn.eu

Posty

44

Dołączył(a)

3 sie 2016, o 06:41

Re: Atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Postprzez Imbachhorn.eu » 6 sie 2018, o 11:50

Na takie wakacje z dzieckiem serdecznie zapraszamy do nas w Alpy. Jest tutaj mnóstwo atrakcji, z których może korzystac cała rodzina.
no avatar
User

Globtroterek

Posty

4

Dołączył(a)

27 wrz 2018, o 21:52

Re: Atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Postprzez Globtroterek » 27 wrz 2018, o 22:08

Najlepsze dla dzieci są kempingi :) Ale nie zapyziałe pola namiotowe, ale ośrodki z basenami, animacjami, boiskami i placami zabaw. My uwielbiamy taką formę wypoczynku.
http://www.globtroterek.com
Zwiedzamy bez marudzenia. Znamy się na europejskich kempingach i parkach rozrywki :)
http://www.niezbedniki.com
Super przewodniki dla dzieci! Wrocław, Kraków, Warszawa, Gdańsk. Niesamowite przygody gwarantowane :)
no avatar
User

HuskyFarm

Posty

32

Dołączył(a)

4 wrz 2018, o 10:59

Re: Atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Postprzez HuskyFarm » 2 paź 2018, o 18:49

Góry izerskie będą najbardziej odpowiednim miejscem na spędzenie wakacji z dzieckiem. Bardzo gorąco zapraszamy :)
no avatar
User

lacikay

Posty

98

Dołączył(a)

5 paź 2018, o 12:20

Re: Atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Postprzez lacikay » 6 paź 2018, o 20:50

Hmm dobrą opcją jest Grecja ;)
no avatar
User

HolidayParkZator_pl

Posty

75

Dołączył(a)

15 mar 2018, o 07:29

Re: Atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Postprzez HolidayParkZator_pl » 17 paź 2018, o 09:52

A może HolidayParkZator oraz Energylandia lub Dinopark Atrakcji na pewno nie zabraknie i każde dziecko będzie bardzo zadowolone :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.250s | 15 Queries | GZIP : Off ]