Eden-Ciechocinek zaprasza

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Eden-Ciechocinek zaprasza

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 15 gru 2015, o 10:34

Zapraszamy do kameralnego i nowoczesnego Ośrodka Leczniczo-Rehabilitacyjnego PZN Eden, otoczonego wspaniałym, wielobarwnym ogrodem i położonego w spokojnym zakątku najbardziej znanego polskiego uzdrowiska – Ciechocinka, w najwyższej strefie uzdrowiskowej.

Jesteśmy pierwszym obiektem w kraju, który posiadał i nadal posiada jednocześnie: grotę solną z generatorem decydującą o właściwościach leczniczych, własną tężnię w przepięknym ogrodzie, 1 osobową kriokomorę, mini centrum SPA oraz Body Space rewelacyjne urządzenie do odchudzania i walki z cellulitem!!!

Nasza misja to "Zdrowie i wypoczynek". Jeśli chcecie Państwo zabiegi lecznicze połączyć z relaksem i wypoczynkiem, znajdziecie u nas doskonałe warunki.

Czeka na Państwa wysoko wykwalifikowany personel, nowoczesna baza zabiegowa i hotelowa oraz wiele atrakcji.
Zapraszamy Serdecznie:)
no avatar
User

karol443787

Posty

1

Dołączył(a)

27 paź 2018, o 06:08

Re: Eden-Ciechocinek zaprasza

Postprzez karol443787 » 27 paź 2018, o 06:09

Jak eden zaprasza to może kiedyś tam się wybiorę. Sam jeszcze nie wiem kiedy,ale na pewno tam będę za nie długo.
no avatar
User

Desperado

Posty

563

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: Eden-Ciechocinek zaprasza

Postprzez Desperado » 6 maja 2022, o 09:14

Bardzo dobra opcja w moim przekonaniu. To wszystko jest naprawdę fenomenalne. Takie rzeczy ja po prostu uwielbiam!!!
_________________________________________
https://wegait.pl/pozycjonowanie-sklepow-internetowych
no avatar
User

KorwinFan879

Posty

352

Dołączył(a)

11 lut 2019, o 08:36

Re: Eden-Ciechocinek zaprasza

Postprzez KorwinFan879 » 30 maja 2022, o 07:40

To może być fajna impreza. Takie rzeczy ja uwielbiam. To jest rzecz doskonała w moim przekonaniu!!
________________________________________
http://pisaniepracmagisterskichtorun.pl/

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.184s | 13 Queries | GZIP : Off ]