Jaki macie pomysł na wieczór panieński

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Jaki macie pomysł na wieczór panieński

Postprzez majesta » 15 paź 2018, o 06:54

Dziewczyny czy macie jakies pomysły na wieczór panieński?

Jak zaplanowałyście imprezę? Opiszcie :)
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Jaki macie pomysł na wieczór panieński

Postprzez talissa » 15 paź 2018, o 10:10

Jesteś panną młodą czy organizatorką?
Bo ja jakiś czas temu organizowałam taki wieczór dla dobrej kumpeli. Chciałyśmy z dziewczynami aby było to coś oryginalnego, koniecznie z jakimś ciachem jeśli oczywiście wiesz o co chodzi - świetna różowa limuzyna zabrała nas z centrum Wawy. wynajęłyśmy również do niej tancerza w przebraniu policjanta (taka fantazja panny młodej). Było nas 18 tak więc koszta się rozłożyły i nie wyniosło nas to tak drogo. Potem wybrałyśmy się oczywiście na imprezę do klubu Balowałyśmy do rana.

Jeśli jednak nie czujesz się dobrze w takich klimatach, zastanów się nad lotem w tunelu aerodynamicznym:
https://nowawarszawa.pl/promobaner/lot- ... stworzach/

Można sie poczuć jak podczas skoku ze spadochronem.
no avatar
User

Hotel Klimek****SPA

Posty

68

Dołączył(a)

16 lis 2015, o 08:24

Lokalizacja

Muszyna

Re: Jaki macie pomysł na wieczór panieński

Postprzez Hotel Klimek****SPA » 22 paź 2018, o 12:00

Ciekawym pomysłem na wieczór panieński jest wyjazd wraz z przyjaciółkami do malowniczej miejscowości i hotelu ze spa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu Klimek****SPA położonego w malowniczym sercu Beskidu Sądeckiego. Nasza bogata oferta SPA sprawi, że zrelaksujecie się jak nigdy, a wieczorem możecie odwiedzić nasz hotelowy pub z bogatą ofertą zachwycających drinków i koktajli. Każda panna młoda będzie zachwycona takim wieczorem panieńskim. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.
no avatar
User

Ramina

Posty

110

Dołączył(a)

21 maja 2017, o 17:17

Re: Jaki macie pomysł na wieczór panieński

Postprzez Ramina » 1 lis 2018, o 21:24

A może w ramach wieczoru panieńskiego wybrać się do jakiejś dobrej restauracji np. tej w Kazimierzu Dolnym http://villabohema.pl/restauracja/ . Villa Bohema poza pysznymi daniami posiada także szeroki wybór fajnych zabiegów w spa, w związku z czym jak dla mnie jest to idealne miejsce na wypad przed planowanym weselem :).
no avatar
User

ViaAppia_pl

Posty

9

Dołączył(a)

30 lis 2018, o 12:12

Re: Jaki macie pomysł na wieczór panieński

Postprzez ViaAppia_pl » 30 lis 2018, o 12:22

Zawsze można pojechać do jakiejś villi czy apartamentu - jest to moim zdaniem najbardziej klasyczne i najlepsze rozwiązanie.
no avatar
User

Merida2

Posty

1

Dołączył(a)

30 lis 2018, o 15:09

Re: Jaki macie pomysł na wieczór panieński

Postprzez Merida2 » 30 lis 2018, o 15:40

Ja przygotowałam takie podchody, na których panna młoda "zbierała" swoje towarzyszki wieczoru, myślę, że to może być coś ciekawego na początek :D
no avatar
User

Niebieski.com.pl

Posty

51

Dołączył(a)

6 sty 2019, o 17:48

Re: Jaki macie pomysł na wieczór panieński

Postprzez Niebieski.com.pl » 17 sty 2019, o 20:31

Grunt to wybrać fajne miasto i hotel na wieczór panieński, skąd jesteście? Bo moim zdaniem Kraków idealnie wpisuje się w kryteria imprezowe, nocleg o wysokim standardzie w dogodnej lokalizacji znajdziecie u nas :)

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.204s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron