ERP dla firmy produkcyjnej

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

hyperia

Posty

60

Dołączył(a)

3 gru 2017, o 16:31

ERP dla firmy produkcyjnej

Postprzez hyperia » 7 sie 2018, o 21:06

Hejka,
zastanawiamy się nad wdrożeniem systemu ERP. Na stronie https://cfi.pl/vendo-erp/ przeczytaliśmy o zaletach Vendo i chcielibyśmy spróbować skorzystać. Czy ktoś z was ma jakiś pomysł na to, jak uzyskać dotację? Czy to każdy ją dostaje? Bo nie wiem już do końca jak to działa... Z góry dzięki!
no avatar
User

grzegorz332

Posty

1

Dołączył(a)

18 paź 2018, o 08:29

Re: ERP dla firmy produkcyjnej

Postprzez grzegorz332 » 18 paź 2018, o 08:30

Jestem bardzo ciekawy tym tematem co pan poruszył. Może ktoś jeszcze włączy się do tej dyskusji tutaj. Wtedy było by super.
no avatar
User

lacikay

Posty

98

Dołączył(a)

5 paź 2018, o 12:20

Re: ERP dla firmy produkcyjnej

Postprzez lacikay » 11 lis 2018, o 08:51

Nie wiem, jak będzie w wdrożeniem systemu, ale z tego co się orientuję to coraz więcej branż decyduje się na oprogramowanie mające na celu usprawnienie pracy. Teraz nawet gabinety oraz przychodnie decydują się na takie rozwiązanie. Takie oprogramowanie medyczne daje możliwość prowadzenia elektronicznej dokumentacji pacjentów, co znacznie usprawnia codzienną pracę zarówno lekarzom, jak i pielęgniarkom. Działa on w chmurze, przez co całość znajduje się w jednym miejscu i może być obsługiwana z każdego komputera. Wszystko to jest zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami RODO.
no avatar
User

lokka

Posty

495

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: ERP dla firmy produkcyjnej

Postprzez lokka » 26 kwi 2019, o 10:21

Skoro już mowa o oprogramowaniu dla firmy, to czy ktoś z Was korzysta może z nowoczesnych systemów oferowanych rzez firmę Primesoft, na przykład systemu DMS do zarządzania dokumentami w wersji elektronicznej? Na stronie http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-dokumentami/system-DMS możecie sobie poczytać, na czym dokładnie taki system polega i jakie płyną z niego korzyści, polecam :)

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.108s | 13 Queries | GZIP : Off ]