Wakacje nad Morzem Czarnym

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Ruta90

Posty

10

Dołączył(a)

2 maja 2018, o 12:47

Wakacje nad Morzem Czarnym

Postprzez Ruta90 » 2 maja 2018, o 13:20

Planuję wybrać się nad Morze Czarne ale interesuje mnie bardziej region przy Ukrainie. Odessa i okolice. Co możecie polecić do zobaczenia i czy w ogóle warto tam jechać. Trochę poczytałam i moim zdaniem warto, ale nikt z moich znajomych tam nie był jeszcze. Więc liczę na waszą pomoc.
no avatar
User

independent

Posty

59

Dołączył(a)

23 mar 2018, o 11:13

Re: Wakacje nad Morzem Czarnym

Postprzez independent » 7 maja 2018, o 05:53

ooo fajowo! a my na Sardynię - http://wakacjenasardynii.pl/ wygrzać się w słoneczku. Mamy już wszystko pozałatwiane zostaje planować atrakcje :)
no avatar
User

Anka82

Posty

6

Dołączył(a)

9 kwi 2017, o 00:25

Re: Wakacje nad Morzem Czarnym

Postprzez Anka82 » 10 maja 2018, o 08:21

Zobaczyć Odessę,to jedno z moich marzeń.Moi znajomi byli tam juz trzy razy.Piękne miasto z urokliwymi miejscami.Najbardziej chciałabym zobaczyć operę,zejść po schodach Potiomkinowskich,i pospacerować bulwarem nadmorskim.Zazdroszczę Ci takich planów urlopowych;)
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Re: Wakacje nad Morzem Czarnym

Postprzez Nuts » 12 maja 2018, o 12:53

Bardzo fajny kierunek i na pewno warto tam pojechać i zobaczyć. No i się na pewno nie bać tego, że to jednak Ukraina. Jak nie masz z kim jechać to może zobacz ofertę Wytwórni Wypraw. W tamte okolice maja zawsze kilka wycieczek więc znają temat bardzo dobrze. A do tego ceny mają bardzo rozsądne. No i z nimi masz gwarancję, że dużo zobaczysz ;)
no avatar
User

Danka

Posty

15

Dołączył(a)

15 lip 2017, o 20:18

Re: Wakacje nad Morzem Czarnym

Postprzez Danka » 14 maja 2018, o 19:15

Spojrzałam i muszę przyznać, ze propozycja Wytwórni jest bardzo ciekawa, a do tego jest nie lada gratką dla koneserów wina ze względu na zwiedzanie Mołdowy podziemnego miasta z największą na świecie piwnicą win jak i piwnic w Szabo. Można będzie też pokosztować tych wspaniałych smaków win. Tak się rozmarzyłam, że chętnie sama wyorałabym się na taką wycieczkę.
no avatar
User

Villa33Sopot_pl

Posty

72

Dołączył(a)

25 lip 2013, o 11:40

Re: Wakacje nad Morzem Czarnym

Postprzez Villa33Sopot_pl » 16 maja 2018, o 06:52

Zamiast Odessy polecam Bułgarię i jeden z kurortów: Złote Piaski lub Słoneczny Brzeg gdzie przynajmniej pogoda jest gwarantowana i jeśli chodzi o bezpieczeństwo to też nie ma się czego obawiać.
no avatar
User

filip3ak

Posty

8

Dołączył(a)

20 gru 2017, o 15:40

Re: Wakacje nad Morzem Czarnym

Postprzez filip3ak » 9 sie 2018, o 13:45

Danka napisał(a):Spojrzałam i muszę przyznać, ze propozycja Wytwórni jest bardzo ciekawa, a do tego jest nie lada gratką dla koneserów wina ze względu na zwiedzanie Mołdowy podziemnego miasta z największą na świecie piwnicą win jak i piwnic w Szabo. Można będzie też pokosztować tych wspaniałych smaków win. Tak się rozmarzyłam, że chętnie sama wyorałabym się na taką wycieczkę.

Oferta wygląda ciekawie, to prawda. Nawet ta aktualna z tego roku robi wrażenie. Ciekawi mnie ta piwnica z winami ;) Może wybiorę się z Wytwórnią Wypraw by je zobaczyć i może nawet spróbować niektórych. Może się uda.
no avatar
User

menia12

Posty

50

Dołączył(a)

26 paź 2018, o 09:35

Re: Wakacje nad Morzem Czarnym

Postprzez menia12 » 26 paź 2018, o 09:51

Fajny pomysł takie wakacje.
no avatar
User

WillaKrokowa.pl

Posty

10

Dołączył(a)

26 lis 2018, o 15:31

Re: Wakacje nad Morzem Czarnym

Postprzez WillaKrokowa.pl » 26 lis 2018, o 15:45

Odessa to miasto z ciekawą historią, warto je odwiedzić. Poza tym ceny raczej nie odstraszają, a na takim wyjeździe można się świetnie rozerwać.
no avatar
User

Merkury99

Posty

1

Dołączył(a)

1 gru 2018, o 16:36

Re: Wakacje nad Morzem Czarnym

Postprzez Merkury99 » 1 gru 2018, o 16:39

Ruta90 napisał(a):Planuję wybrać się nad Morze Czarne ale interesuje mnie bardziej region przy Ukrainie. Odessa i okolice. Co możecie polecić do zobaczenia i czy w ogóle warto tam jechać. Trochę poczytałam i moim zdaniem warto, ale nikt z moich znajomych tam nie był jeszcze. Więc liczę na waszą pomoc.


Polecam bardzo ,piękne miejsca.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.139s | 13 Queries | GZIP : Off ]