Gdzie regeneracja w Polsce?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

domipol12

Posty

1

Dołączył(a)

2 sty 2019, o 10:16

Re: Gdzie regeneracja w Polsce?

Postprzez domipol12 » 2 sty 2019, o 10:21

Lubie raz na jakiś czas pojechać w góry by zaczerpnąć świeżego powietrza. Idealnym miejscem do tego jest moim zdaniem Krynica Zdrój ponieważ raz że nie jest daleko a dwa jest tam dużo atrakcji. Jest tam świetny Pensjonat Gaborek w którym regularnie się zatrzymuje i zawsze mogę liczyć na miłą obsługę.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Gdzie regeneracja w Polsce?

Postprzez lila2 » 3 sty 2019, o 12:55

Kocham Kazimierz Dolny staram się być tam chociaż raz na 2 lata. Oczywiście najlepiej wybrać się tam latem- ładna pogoda do zwiedzania, a jest co zwiedzać. Ja zazwyczaj robię sobie urlop z narzeczoną na 5 dni i zatrzymujemy się w Villi Bohema http://villabohema.pl/ niedaleko Starego Miasta, dobra lokalizacja i mają świetną restaurację.
no avatar
User

addimo12

Posty

1

Dołączył(a)

4 sty 2019, o 12:30

Re: Gdzie regeneracja w Polsce?

Postprzez addimo12 » 4 sty 2019, o 12:32

Ja kilka lat temu byłam pamiętam w Krynicy Zdrój. Jest tam ciekawy ośrodek rehabilitacyjny który postawił mnie na nogi w kilka tygodni.
no avatar
User

Niebieski.com.pl

Posty

51

Dołączył(a)

6 sty 2019, o 17:48

Re: Gdzie regeneracja w Polsce?

Postprzez Niebieski.com.pl » 6 sty 2019, o 21:04

Zależy jakiej formy regeneracji oczekujesz, akurat ja lubię odpoczywać "aktywnie" po przez wysiłek fizyczny i zwiedzanie, więc polecam wyjazd na weekend do Krakowa, co do noclegu sprawdź w naszym hotelu Niebieski, cisza i spokój gwarantowane :)
no avatar
User

fajniusia

Posty

26

Dołączył(a)

21 wrz 2018, o 14:04

Re: Gdzie regeneracja w Polsce?

Postprzez fajniusia » 24 sty 2019, o 18:23

Skoro mowa o regeneracji i nabraniu sił,to gorąco polecam wyjazd do Starego Drawska gm. Czaplinek na przesmyku dwóch jezior Drawsko i Żerdno, a pobyt w jakże urokliwym miejscu Stary Drahim , który słynie z przepysznej kuchni (w końcu zdobyli w plebistycie Smaki Pomorza. Jest to miejsce gdzie można naprawdę wypocząć i naładować baterie do dalszej pracy.
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Gdzie regeneracja w Polsce?

Postprzez RozaWiatrow.pl » 29 sty 2019, o 07:58

Moim zdaniem jeżeli regeneracja i wypoczynek, to tylko nad Bałtykiem w Darłowie. Jest to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie, wypocznie z dala od zgiełku i zrelaksuje się podczas spacerów po plaży. Nocleg bez problemu znajdziecie w Róży Wiatrów, zapraszamy :)
no avatar
User

marcyk12

Posty

1

Dołączył(a)

30 sty 2019, o 08:55

Re: Gdzie regeneracja w Polsce?

Postprzez marcyk12 » 30 sty 2019, o 08:59

Według mnie najlepszym miejscem na regeneracje jest Kraków. Miasto mega klimatyczne, ze sporą ilością atrakcji :)
no avatar
User

WillaSonesta

Posty

30

Dołączył(a)

4 lut 2019, o 08:39

Re: Gdzie regeneracja w Polsce?

Postprzez WillaSonesta » 4 lut 2019, o 09:10

Skoro mowa o regeneracji sił oraz odpoczynku w Polsce, to na myśl przychodzi tylko Bałtyk i Jastrzębia Góra, gdzie unikniecie tłumów turystów i zaczerpniecie relaksu, zapraszamy serdecznie :)
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.141s | 13 Queries | GZIP : Off ]