Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

rozew

Posty

43

Dołączył(a)

17 wrz 2018, o 10:51

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez rozew » 18 wrz 2018, o 08:43

jedlinka napisał(a):ja wolę sama organizować sobie wczasy, zazwyczaj poluję na jakieś promocje lotnicze, a potem szperam po bookingu/bookaparcie w poszukiwaniu idealnych noclegów


Ja robię całkiem podobnie :D
no avatar
User

Jagoda

Posty

2

Dołączył(a)

20 wrz 2018, o 09:24

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez Jagoda » 24 wrz 2018, o 10:51

będą pare lat temu w Chorwacji pojechaliśmy na spontana i na miejscu okazało się ze jest wiele kwater do wyboru. Teraz mając dzieci wole wszystko spokojnie zaplanować, zarezerwować nocleg i wybrać atrakcje dla nich aby miały ciekawe wakacje
no avatar
User

HolidayParkZator_pl

Posty

75

Dołączył(a)

15 mar 2018, o 07:29

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez HolidayParkZator_pl » 17 paź 2018, o 09:53

Zgadza się i planując takie wakacje samodzielnie, zawsze mamy niemal pewność co do niższej ceny oraz sami układamy sobie program zwiedzania czy tego co chcemy robić :)
no avatar
User

sylwa

Posty

94

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 16:52

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez sylwa » 18 paź 2018, o 14:56

Ja wolę jeździć z biurem https://www.agatravel.com.pl/ bo organizowanie samemu urlopu jest skomplikowane i nigdy nie będzie tak pewne jak urlop z biurem podróży, wolę jak za mnie decydują profesjonaliści, oni znają najlepsze noclegi i miejsca na urlop
no avatar
User

menia12

Posty

50

Dołączył(a)

26 paź 2018, o 09:35

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez menia12 » 26 paź 2018, o 09:50

Samemu czasami można taniej zorganizować wszystko. Wystarczy wiedzieć jak.
no avatar
User

puszek22

Posty

2

Dołączył(a)

5 sty 2019, o 23:14

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez puszek22 » 1 lut 2019, o 21:42

Tylko z biurem podróży, wolę więcej zapłacić i się nie stresować na miejscu.
no avatar
User

WillaSonesta

Posty

30

Dołączył(a)

4 lut 2019, o 08:39

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez WillaSonesta » 4 lut 2019, o 09:14

Wszystko jest względne i zależy od naszej organizacji czy nawet samego miejsca do którego się udajemy. Jeżeli jest to faktycznie egzotyczny kraj, to również uważam ze bezpieczniej będzie udać się tam z biurem podróży.
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez talissa » 5 lut 2019, o 07:05

Oczywiście, że samodzielnie. Po pierwsze jest to dla mnie o wiele bardziej wygodne bo sama ustalam sobie plan wycieczki, mogę spędzić w danym miejscu tyle czasu, ile sama chcę. nikt mnie nie pogania. Po drugie jest o wiele taniej niż z biurem, nawet jeśli złapie się last minute. Mam swoje sposoby na upolowanie tanich lotów oraz na upolowanie noclegów. Polecam zaglądać sobie na strony airbnb czy booking - można w taki sposób znaleźć noclegi w dobrej cenie.

Zerknijcie sobie na stronę:
https://zwiedzamyparyz.pl/praktyczne-in ... -do-paryza

Jest tutaj kilka podpowiedzi jak znaleźć tanie lody do Paryża, ktory jest jednym z najpiękniejszych miast, jakie miałam okazję odwiedzić.
no avatar
User

fanfun

Posty

4

Dołączył(a)

7 lut 2019, o 08:08

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez fanfun » 7 lut 2019, o 08:46

A mnie się wydaje, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Zależy na jakich wakacjach nam zależy. Jadąc z małym dzieckiem wolę mieć wszystko zorganizowane od początku do końca. Dziecko potrafi wygenerować tyle niepotrzebnych emocji i napięć, że wolę, by ktoś inny głowił się nad naszym transportem, zapewnił jedzenie, wycieczki dodatkowe itp. I zdecydowanie bardziej zamiast małych kameralnych hoteli wolę duży komplek z basenami, brodzikami i atrakcjami dla malucha. Dodatkowo, jest większe prawdopodobieństwo , że w takim "molochu" mój 2-latek spotka innych kompanów do zabawy. Ale nie wyobrażam sobie wakacji z BP z dzieckiem 13 letnim. Z takim gagatkiem można już wszystko samemu rozplanować, zamiast siedzieć w hotelowym brodziku ;)
no avatar
User

HolidayParkZator_pl

Posty

75

Dołączył(a)

15 mar 2018, o 07:29

Re: Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Postprzez HolidayParkZator_pl » 7 lut 2019, o 12:27

To fakt, nie ma jednoznacznej odpowiedzi bo każdy z nas jest inny i preferuje inny rodzaj wypoczynku. Niektórzy po prostu wolą zorganizowane wycieczki o nic się nie martwią, z kolei inni uwilebiają przygody i wszystko zaplanować samodzielnie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.248s | 13 Queries | GZIP : Off ]