Kajaki kto lubi

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Kajaki kto lubi

Postprzez talissa » 6 lis 2018, o 07:27

Czy są tutaj jacyś fani kajaków?

Lubicie pływać na kajakach?
no avatar
User

romek443

Posty

1

Dołączył(a)

6 lis 2018, o 07:34

Re: Kajaki kto lubi

Postprzez romek443 » 6 lis 2018, o 07:36

Jak chodzi o mnie to ja bardzo kocham kajaki. Ten sport uprawiam chyba od ośmiu lat z bardzo dobrymi wynikami tak naprawdę.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Kajaki kto lubi

Postprzez majesta » 7 lis 2018, o 12:59

Lubię i to bardzo. Byłam w tym roku po raz pierwszy na kajakach w Chorwacji i widoki takie jak ten tutaj były codziennością"
Obrazek

Odwiedziłam nowy kraj
Poznałam wielu fajnych ludzi
No i nabrałam pewności siebie,że tak naprawdę nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych ( wczesniej sądziłam,ze nie dam sobie rady)

Daję tutaj kontakt do firmy, ktora zajmuje się organizowaniem takich spływów. Zarówno w Polsce, jak i za granica. I na wszystkich poziomach trudności.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

Zenek1987

Posty

2

Dołączył(a)

13 lis 2018, o 10:45

Re: Kajaki kto lubi

Postprzez Zenek1987 » 13 lis 2018, o 10:57

Polecam spływ małą rzeczką Wełna koło Obornik Wielkopolskich. 1 klasa czystości wody, trasa łatwa ale urokliwa. Jak najbardziej rodzinna. Latem można wybrać się w ciemno bo jest kilka firm organizujących spływy.
Pieczątki online firmowe, imienne i kieszonkowe w 24h na https://www.e-pieczatki24.pl Tu w 5 minut wyrobisz pieczątki przez internet firm Wagraf, Nomo, Trodat, Modico i Colop z indywidualnym projektem wzoru gratis!
no avatar
User

Mel1

Posty

81

Dołączył(a)

20 lis 2018, o 14:46

Re: Kajaki kto lubi

Postprzez Mel1 » 20 lis 2018, o 14:47

Spróbowałam pierwszy raz w tym roku i od razu polubiłam ten sport :)
no avatar
User

ViaAppia_pl

Posty

9

Dołączył(a)

30 lis 2018, o 12:12

Re: Kajaki kto lubi

Postprzez ViaAppia_pl » 30 lis 2018, o 12:19

Kajaki to świetna opcja na jakiś późnowiosenny relaksacyjny nawet weekendowy wypad - szczególnie jeżeli ktoś mieszka z dala od odpowiednich na ten cel rzek.
no avatar
User

Danka

Posty

15

Dołączył(a)

15 lip 2017, o 20:18

Re: Kajaki kto lubi

Postprzez Danka » 26 lut 2019, o 19:23

Uwielbiam wszelkiego rodzaju spływy. W tym roku podczas weekendu majowego zdecydowaliśmy się z przyjaciółmi na spływ pontonowy Słuczą. Organizuje go Wytwórnia Wypraw, która jest świetnym organizatorem wyjazdów, na których można świetnie wypocząć i zobaczyć.
no avatar
User

Marcin_1985

Posty

27

Dołączył(a)

25 lut 2019, o 14:21

Re: Kajaki kto lubi

Postprzez Marcin_1985 » 27 lut 2019, o 10:57

Uwielbiam wypady kajakowe! Zwłaszcza, że często dużo łatwiej jest skrzyknąć ekipę niż na żagle (tu już potrzeba więcej osób, organizacji z wyprzedzeniem i wiadomo - koszt innego rzędu ;) ) Jak szukacie miejsca w Polsce na kajaki, polecam spływ Krutynią. Piękna okolica, super się płynie!
no avatar
User

W-Zakopane.pl

Posty

25

Dołączył(a)

21 wrz 2018, o 12:42

Re: Kajaki kto lubi

Postprzez W-Zakopane.pl » 5 mar 2019, o 17:50

Ja lubie, ale niestety często nie mam czasu, a jeszcze częściej umiejętności :) ale sama ta aktywność jest na pewno wartościowa pod wieloma względami.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Kajaki kto lubi

Postprzez jagna » 19 lip 2019, o 08:43

Świetne spływy kajakowe organizowane są w ośrodku Przystanek Tleń w Borach Tucholskich
http://www.przystanektlen.pl/site/37/splywy-kajak

Są to spływy jednodniowe, na które można wybrać się również z dziećmi. Bory Tucholskie, które liczą ponad 100 km z południa na północ i drugie tyle z zachodu na wschód, każdemu dają możliwość spędzenia czasu w ulubiony sposób.

Może nie jest to miejsce, w którym poimprezujecie ale bez wątpienia jest to miejsce, w ktorym mozna miło spędzić czas oraz totalnie się zrelaksować.
Obrazek
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.133s | 13 Queries | GZIP : Off ]