Parking przy lotnisku

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Parking przy lotnisku

Postprzez lila2 » 3 gru 2018, o 14:46

W okolicy lotniska Okęcie jest co najmniej kilka parkingów, z tych strzeżonych i monitorowanych wart uwagi jest ten na Alei Krakowskiej, chyba Park&Fly, tu http://www.parking-lotnisko.pl można sprawdzić cennik - koszty są niewielkie, na plus też całodobowy, szybki transport na lotnisko.
no avatar
User

Trip.pl

Posty

10

Dołączył(a)

13 sty 2019, o 09:27

Re: Parking przy lotnisku

Postprzez Trip.pl » 13 sty 2019, o 09:40

W przypadku parkingów, to lepiej udawać się zawsze na te strzeżone, warto zapłacić, i mieć w miare pewność co do losu naszego samochodu.
no avatar
User

Danka

Posty

15

Dołączył(a)

15 lip 2017, o 20:18

Re: Parking przy lotnisku

Postprzez Danka » 26 lut 2019, o 19:19

Korzystałam już z takich parkingów strzeżonych przy lotnisku kilka razy i zawsze byłam zadowolona. Samochód bezpieczny, osoby podróżujące dowiezione i odebrane z lotniska. Jedynym minusem, na który znaleźliśmy już sposób to podróżowanie z dzieckiem i brak fotelika w aucie dowożącym na i z lotniska. Rozwiązaniem tego problemu okazał się Smart Kid Belt, jest to adapter do pasów bezpieczeństwa, który dopasowuje je idealnie do wymiarów dziecka. Mały poręczny i idealny do zastosowania również poza granicami kraju gdy wypożyczamy auto.
no avatar
User

Marcin_1985

Posty

27

Dołączył(a)

25 lut 2019, o 14:21

Re: Parking przy lotnisku

Postprzez Marcin_1985 » 27 lut 2019, o 11:05

A gdzie zostawiacie samochód lecąc z Modlina? Wybieram się do Włoch w maju i robiłem pierwszy risercz i cena za parkowanie wyszła mi droższa niż za lot. troche paranoja :/
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Parking przy lotnisku

Postprzez RozaWiatrow.pl » 4 mar 2019, o 08:42

Akurat jeżeli chodzi o parking przy lotnisku to myślę, że nie będzie z tym większego problemu. Co prawda jest on płatny i strzeżony, ale każde lotnisko posiada taką opcję.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.063s | 13 Queries | GZIP : Off ]