Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

HuskyFarm

Posty

32

Dołączył(a)

4 wrz 2018, o 10:59

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez HuskyFarm » 2 paź 2018, o 18:43

Na pewno w 2019 warto będzie wybrać się w jakieś miejsce, gdzie nas jeszcze nie było. Ze swojej strony moge w tym celu polecić piękne i malownicze góry izerskie.
no avatar
User

menia12

Posty

50

Dołączył(a)

26 paź 2018, o 09:35

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez menia12 » 26 paź 2018, o 09:56

Na 2019 planuje Tajlandię :D
no avatar
User

sanderson

Posty

42

Dołączył(a)

11 lut 2018, o 16:43

Lokalizacja

Warszawa

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez sanderson » 29 paź 2018, o 15:55

Na wakacje nie, ale na świeta i nowy rok uderzam w Hong Kong i Macao :)
aloha
no avatar
User

WillaSonesta

Posty

30

Dołączył(a)

4 lut 2019, o 08:39

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez WillaSonesta » 3 kwi 2019, o 15:43

Jeszcze nie mam szczegółowych planów, ale raczej spędze je w Polsce, gdyż jeszcze mnóstwo rzeczy u nas jest do zwiedzenia i zobaczenia.
no avatar
User

mitnick

Posty

5

Dołączył(a)

24 sty 2019, o 16:06

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez mitnick » 16 kwi 2019, o 17:59

Na razie szukam inspiracji.
no avatar
User

honk

Posty

4

Dołączył(a)

16 kwi 2019, o 18:00

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez honk » 16 kwi 2019, o 18:09

Moim zdaniem na wakacje to trzeba uzbierac troche funduszy i jechac na takie ktore zapadna nam w pamiec na bardzo dlugi czas .. jak nie na zawsze. Od zawsze jestem uczony stawiania we wszystkim na wysoka jakosc dlatego wole jechac raz na dwa lata gdzies daleko niz 2-3 razy co roku tulac sie po Polsce. Zreszta nie ma tutaj juz dla mnie nic ciekawego do zobaczenia poniewaz ze wzgledu na moja prace w branzy handlowej, zwiedzilem jej prawie wszystkie zakamarki. Aktualnie jestem na etapie szukania jakichs ciekawych pomyslow na wyprawe. Podstawa jest zawsze poznanie jakiejs nowej kulturym, nowych miejsc, sprobowania nowych potraw .. spojrzenia na zycie z zupelnie innej perspektywy. Podroz jest dla mnie swego rodzaju doswiadczeniem wykraczajacym ponad codziennie obowiazki. Juz pare razy mi sie zdarzylo, ze malo co nie przeprowadzilem sie do innego kraju .. bariera zawsze byla rodzina bo jej nie mam zamiaru zostawic. Ostatnio przegladalem pare blogow i trafilem na przewodnik japonia - https://ryoko.pl/o-nas/przewodnik-po-japonii ktory przykul moja uwage. Szczerze to tak daleko jeszcze nigdy nie bylem, moze ktos podzieli sie wrazeniami jak bylo? Pozdrawiam
no avatar
User

Interhome

Posty

27

Dołączył(a)

17 lip 2019, o 09:11

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez Interhome » 17 lip 2019, o 11:11

Za nami już urlop w nad Bałtykiem a przed nami Grecja :)
Ponad 50 tysięcy domów i apartamentów wakacyjnych w całej Europie na http://www.interhome.pl
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez talissa » 8 sie 2019, o 06:22

Ja już też zaczynam planować tegoroczne wakacje. Niestety ale w zeszłym roku trochę za bardzo zwlekałam i potem zostały już niezbyt atrakcyjne propozycje noclegowe.
Chciałbym wybrać się w grudniu albo na początku stycznia do Karpacza aby pośmigać trochę na nartach. Byłam już w wielu miejscowościach górskich ale nigdy w tej.

Zastanawiam się rownież nad wspinaczką w Dolomitach
https://www.m-canoe.pl/blog/posty/jak-p ... olomitach-

Szczególnie, ze widoki są piękne:
Obrazek
no avatar
User

Ela89

Posty

1

Dołączył(a)

18 sie 2019, o 09:51

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez Ela89 » 18 sie 2019, o 09:53

Roksa napisał(a):Ja myślę nad wynajmem kampera i zobaczeniem nowego członka UE Chorwacji ;)



Słyszałam,dużo dobrego pomyślę,ale niestety nie w tym roku.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Dokąd w tym roku jedziecie na wakacje?

Postprzez jagna » 8 lis 2019, o 10:52

Też kocham klimaty południowych Włoch. Najdziwniejsze jest że super się czułam w Neapolu- najbardziej bałaganiarskie miasto ale jakoś tam mi się dobrze odpoczywało i w okolicach też. Teraz moim celem nr 1 jest Sycylia...ach na temat Włoch, filmów gangsterskich, filmu, książki i muzyki z Ojca Chrzestnego mogłabym tak godzinami.
Natomiast Rzym -piękny koniecznie ale tylko zwiedzić, zresztą to chyba najbardziej "niewłoskie" miasto.
Praga super na relaksujący wypadzik weekendowy. Klimat niezwykły o każdej porze roku. A jak byłam nastolatką zakochałam się w Budapeszcie.
W Kanadzie fajne są tereny nietknięte przez człowieka, gdzie np przez tydzień biwakowania można tylko niedźwiedzia spotkać ;)

W tym roku jeszcze chciałabym się na kilka dni wybrać do tego spa:
https://hanzapalac.pl/22/wellness__spa

Wypoczywałam tam kilka dni ostatnio i bardzo dobrze się bawilam Jest to miejsce, w którym zdecydowanie można się zrelaksować.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.196s | 13 Queries | GZIP : Off ]