Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez majesta » 11 kwi 2019, o 11:32

Dziewczyny wcale nie musicie wybierać się nad polskie morze gdzie często jest przecież bardzo zimno. Polecam CHorwację. Nie jest drogo, dojazd niekiedy zajmuje niewiele więcej niż nad Bałtyk. A na miejscu jest wiele atrakcji, Jesli lubicie te sportowe, polecam kajaki morskie:

Spływy organizowane są na wielu poziomach trudności, również dla dzieci www.m-canoe.pl/blog/posty/kajaki-morski ... k-eskperta
Cudowne krajobrazy
I można poznać na nich wielu fajnych ludzi

W Polsce są firmy, które organizują takie spływy
Obrazek
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

mariuszgwizd

Posty

5

Dołączył(a)

11 kwi 2019, o 12:47

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez mariuszgwizd » 11 kwi 2019, o 12:48

Ja zostawiam je u dziadkow.
no avatar
User

honk

Posty

4

Dołączył(a)

16 kwi 2019, o 18:00

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez honk » 16 kwi 2019, o 18:01

Na wakacjach moge one troche przeszkadzac.
no avatar
User

muszka77

Posty

29

Dołączył(a)

17 kwi 2019, o 20:18

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez muszka77 » 17 kwi 2019, o 20:31

Kiedyś jeździliśmy z dziećmi, teraz dzieci wolą kolonie, czyli wypoczynek bez rodziców
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez lila2 » 22 maja 2019, o 09:03

Oczywiscie, że tak. Trzeba tylko wszystko dobrze zaplanować. My w ogolę lubimy jeździć na zorganizowane wycieczki. Zazwyczaj jeździmy z jakimś biurem podróży. Często też korzystaliśmy z http://www.autobuswynajem.pl/ , bo jeździ nas dość duża grupa i wtedy dzieci też mają zajęcie z rówieśnikami.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez jagna » 3 wrz 2019, o 05:07

Koniecznie wybierzcie się do warszawskiego zoo. Warto sprawdzić, w jakich godzinach odbywa się pokaz karmienia zwierząt. Zwykle jest ich kilka w ciągu dnia. To nie lada atrakcja dla maluchów! Nieco starsze dzieciaki, które wieczorami jeszcze nie są bardzo senne, mogą być zainteresowane pokazem, odbywającym się latem w Multimedialnym Parku Fontann. Pokazy te mają miejsce od maja do września w piątki oraz soboty.

Dobrze jest również w przypadku brzydkiej pogody wybrać się do Airo:
http://funkydiva.pl/park-trampolin-dosk ... j-rodziny/

Zdecydowanie jedna z lepszych sal zabaw w Warszawie, w której można się bawic razem z dzieckiem!
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

kristy2

Posty

94

Dołączył(a)

11 lut 2019, o 14:21

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez kristy2 » 7 wrz 2019, o 11:06

Dla mnie to oczywiste że wakacje spędzam z dziećmi, nie wyobrażam sobie innej opcji. Tym razem był to Kołobrzeg i 7 dni tam spędziliśmy. Nawet za krótko , bo nie wszystko udało nam się zobaczyć. Pewnie tam wrócimy jeszcze. Przy okazji wspomnę o świetnej restauracji którą tam odkryłam, mowa o My Fish . Trudno o smaczniejszą rybę na polskim wybrzeżu :)
no avatar
User

vinka90

Posty

17

Dołączył(a)

31 lip 2019, o 14:31

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez vinka90 » 24 paź 2019, o 21:29

To fantastyczna sprawa, szczególnie dla osób, które mają dzieci w różnym wieku. Można pokazywać im świat z zupełnie innej perspektywy. Dlatego też rozważ park rozrywki w Warszawie który obfituje w świetną rozrywką dla każdego! ;) można tam spędzić świetnie czas całą rodziną.
no avatar
User

kosmita

Posty

28

Dołączył(a)

27 gru 2019, o 14:38

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez kosmita » 27 gru 2019, o 14:53

dzieci to zło konieczne dla wielu na wakacjach... całe szczęscie nie dla mnie :)
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez talissa » 17 sty 2020, o 09:59

Rzeczywiście jest wiele pięknych zakątków w naszym kraju. I jakoś nie ciągnie mnie dalej. Żadne piramidy, palmy, wielbłądy... najlepiej czuję się odpoczywając w cieniu wierzby lub gruszy i podziwiając swojskie pejzaże. Również górskie wędrówki i bieszczadzkie połoniny ciągną mnie, oj ciągną. Co innego zwiedzanie zabytków czy poznawanie innych kultur- chciałabym objechać wszystkie kontynenty, ale czasu mało. Moim marzeniem jest np. Bajkał.

Polecam jeszcze na spędzenie weekendu to miejsce:
Hotel spa pomorskie

Przepiękny pałac pod Toruniem gdzie mielismy okazję spędzić kilka dni :) Najlepsze spa w jakim byłam :)
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.122s | 13 Queries | GZIP : Off ]