Gdzie jechać na weekend?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Domkim2.pl

Posty

72

Dołączył(a)

20 kwi 2018, o 09:07

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez Domkim2.pl » 31 lip 2018, o 10:02

Opcji jest bardzo wiele. A wybór zależy przede wszystkim od nas i od naszego budżetu oraz od kierunku w którym chcemy jechać. Ja polecam na szybki wypad na weekend do jakiegoś kraju sąsiadującego z nami np. Litwa :)
www.Domkim2.pl- domki letniskowe nad Bałtykiem.
no avatar
User

madzie

Posty

43

Dołączył(a)

14 sie 2018, o 12:48

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez madzie » 16 sie 2018, o 14:34

lynzy napisał(a):Praga to bardzo fajna propozycja. Zwłaszcza, że nie trzeba wydać majątku żeby tam pojechać. Polski Bus często robi promocje na bilety i do tego jeszcze na Bookaparcie czy Bookingu można znaleźć fajne noclegi w dobrej cenie.

Z tym akurat mogę się zgodzić. A co do kierunków — Poznań, Wrocław, Kazimierz Dolny, Sandomierz, itd :)
no avatar
User

rozew

Posty

43

Dołączył(a)

17 wrz 2018, o 10:51

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez rozew » 18 wrz 2018, o 08:48

madzie napisał(a):
lynzy napisał(a):Praga to bardzo fajna propozycja. Zwłaszcza, że nie trzeba wydać majątku żeby tam pojechać. Polski Bus często robi promocje na bilety i do tego jeszcze na Bookaparcie czy Bookingu można znaleźć fajne noclegi w dobrej cenie.

Z tym akurat mogę się zgodzić. A co do kierunków — Poznań, Wrocław, Kazimierz Dolny, Sandomierz, itd :)

Ja bardzo polecam Wrocław.
no avatar
User

pektos

Posty

124

Dołączył(a)

31 sty 2018, o 12:45

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez pektos » 18 cze 2019, o 13:40

ja też
no avatar
User

Mel1

Posty

81

Dołączył(a)

20 lis 2018, o 14:46

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez Mel1 » 5 lip 2019, o 10:34

Z zagranicznych wycieczek na weekend polecam także Pragę, Skalne Miasto w Czechach, Berlin lub Lwów (do Lwowa można często znaleźć tanie loty).
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez jagna » 4 wrz 2019, o 05:57

Odnośnie Turcji to radzę zabrac coś na komary (nod Ja byłam dwa razy w lipcu i w maj/czerwiec w lipcu nie było tyle co w maju ale były i strasznie wkurzały .
Odnośnie napiwków to ja w pokoju zawsze przed wyjściem na plaże zostawiałam jakies drobne które mialam pod ręką zawsze ok 2euro , a raz zostawiłam im nasze 2 zł i nie wzięły (giggle Z restauracji nie korzystałam bo zawsze latamy na all więc nie było potrzeby chodzić po restauracjach , czasami tylko przy barze dawał napiwek ok 5 euro to mi chłopaczki zawsze takie drinki serwowali (drink
Turcja jest świetna ja byłam dwa razy na riwierze a teraz chciała bym na wybrzeże egejskie

Jeśli chcielibyście wybrać się na wakacje w Polsce, polecam hotel pod Zieloną Górą, mianowicie Dwór Kolesin:
http://dworkolesin.pl/hotel/

Ładne otoczenie,staw oraz zabiegi spa.
Obrazek
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

Dorota71

Posty

1

Dołączył(a)

8 wrz 2019, o 08:37

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez Dorota71 » 8 wrz 2019, o 08:40

Agnieszka3 napisał(a):Jakie europejskie miasto warto wybrać na taki weekendowy wypad?
Macie jakieś swoje typy?

Jak by co to Wenecja,albo inne miasto Włoskie.
zielonadolina.gniezno.pl
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez talissa » 27 wrz 2019, o 07:19

za dużo nie podróżowałam jeśli chodzi o zagranicę.
jedynie czechy jeśli chodzi o zwiedzanie.
pracowałam też w niemczech, ale to się nie liczy bo nic tam nawet nie zobaczyłam ;p

a chciałabym zwiedzić wiele - Japonia, Chiny, Bułgaria, Hiszpania i wiele innych.

Lubię aktywne spędzanie wolnego czasu, nie przepadam za siedzeniem w jednym miejscu. W przyszłym roku planujemy rafting w Alpach
https://www.m-canoe.pl/rafting
Obrazek
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez lila2 » 21 paź 2019, o 11:32

a moze warto by było wybrać się chociaż na taką jednodniową wycieczkę gdzieś w Polskę? Według mnie jak mamy siedzieć w domu , a jechać na jakąś wycieczkę to zdecydowanie lepiej jest się gdzieś wybrać. A widziałam, ze tutaj https://dar-tour.com.pl/jednodniowe-wycieczki-krajowe/ mają propozycje bardzo fajnych wycieczek.
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez turystkakasia » 29 lip 2021, o 06:50

No ja zaplanowałam sobie na ten rok

wakacje za granicą we wrześniu - mam nadzieje, ze uda się polecieć do Grecji

Jak również kika dni w spa w sierpniu - akurat świętujemy wtedy z mężem rocznicę ślubu, tak wiec chcielibyśmy wybrać się do jakiegoś dobrego hotelu aby sobie odpocząć.
https://hanzapalac.pl/177/b,50/blog/dzi ... nej_rutyny

Ciekawi mnie czy bedą jakieś obostrzenia lotnicze.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.202s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron