Pożyczka na wakacje

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Domkim2.pl

72

20 kwi 2018, o 09:07

Re: Pożyczka na wakacje

Postprzez Domkim2.pl » 26 mar 2019, o 16:22

Dokładnie, grunt to wybrać odpowiedni kierunek i nie przesadzić z finansami, a wszystko będzie dobrze. Polecam wypoczynek nad morzem w Ostrowie i naszych komfortowych domkach letniskowych :)
www.Domkim2.pl- domki letniskowe nad Bałtykiem.
no avatar
User

Ramina

81

21 maja 2017, o 17:17

Postprzez Ramina » 22 maja 2019, o 19:36

Pożyczka na wakacje to jak dla mnie fajny pomysł. Sama zastanawiam się na nawet, czy pożyczka online nie byłaby dla mnie fajnym rozwiązaniem. Przy pierwszym korzystaniu z oferty Smart Pożyczka , możemy dostać kaskę za darmo, bez dodatkowych opłat, a za takie maksymalnie 2 tysiące na 30 dni można się już naprawdę fajnie bawić w czasie urlopu i konkretnie odpocząć przed powrotem do pracy.
no avatar
User

Elipsa

51

3 wrz 2018, o 12:02

Postprzez Elipsa » 29 maja 2019, o 09:51

Z jednej strony warto zastanowić się nad tym czy będziemy mieli z czego tą pożyczkę spłącić. Czy zarabiamy na tyle dużo aby nie mieć potem problemów z ratami.

Z drugiej strony taka pożyczka jeśli będzie wzięta mądrze, może pozwolić nam na wspaniałe wakacje w odleglym kraju czy nawet w Polsce oraz świetne wspomnienia.

Dodam, że aktualnie pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach można otrzymać jedynie w firmie prywatnej:
https://pozyczkaportal.pl/pozyczka-na-r ... dochodach/

Co jest opisane tutaj.
no avatar
User

kuc85

4

4 cze 2019, o 10:38

Postprzez kuc85 » 4 cze 2019, o 10:42

Nie jest to dobra opcja kredyt na wakacje.A juz na pewnonie będzie korzystna.Warto sobie zaoszczędzić lub pożyczka u znajomych.
no avatar
User

Daga99

1

5 lip 2019, o 19:32

Postprzez Daga99 » 5 lip 2019, o 19:34

talissa napisał(a):Czy ktoś może w przeszłości brał pożyczkę na wakacje?

Jeśli tak to w jakiej firmie?

Mianowicie czeka mnie fajna wycieczka ale musiałabym dobrać trochę kasy....

Daj se spokój, z pożyczkami.
Poprzednia strona