Jakie miejsca w Chorwacji zobaczyć?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

lazarus

Posty

264

Dołączył(a)

22 maja 2014, o 07:43

Jakie miejsca w Chorwacji zobaczyć?

Postprzez lazarus » 23 kwi 2019, o 12:52

Gdzie warto pojechać wybierając się do Chorwacji?
Kojarzycie jakieś ciekawe miejsca?
no avatar
User

kocilla

Posty

109

Dołączył(a)

3 lip 2016, o 08:16

Re: Jakie miejsca w Chorwacji zobaczyć?

Postprzez kocilla » 24 kwi 2019, o 13:01

Zależy - akurat tam nie będzie problemu ze znalezieniem atrakcji i ciekawych miejsc do zobaczenia.
Tutaj https://www.kubryk.pl/akwen/chorwacja widziałam też, że jest organizowany taki czarter jachtów w Chorwacji.
Moim zdaniem to całkiem fajne rozwiązanie.
Poczytaj tam sobie o nim co nieco.
Myślę, że może ci się spodobać :)
no avatar
User

Mel1

Posty

81

Dołączył(a)

20 lis 2018, o 14:46

Re: Jakie miejsca w Chorwacji zobaczyć?

Postprzez Mel1 » 19 maja 2019, o 19:26

Koniecznie odwiedź Jeziora Plitwickie. Moim zdaniem to najładniejsze miejsce w Chorwacji.
no avatar
User

Desperado

Posty

500

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: Jakie miejsca w Chorwacji zobaczyć?

Postprzez Desperado » 2 lip 2019, o 09:29

Najlepiej obejrzeć tam stolicę. Jak dla mnie to jest po prostu wspaniała opcja.
_____________________________
Magisterskie i licencjackie prace po angielsku
no avatar
User

Ramina

Posty

110

Dołączył(a)

21 maja 2017, o 17:17

Re: Jakie miejsca w Chorwacji zobaczyć?

Postprzez Ramina » 12 lip 2019, o 11:25

Ja też jestem bardzo ciekawa, bo nie ukrywam, że marzę o tym kierunku już od dawna. Przy czym znalazłam już kilka fajnych propozycji przez biuro podróży Wakacyjny Raj i muszę przyznać, że bardzo podoba mi się pomysł z wycieczką objazdową, szczególnie, że i cena w tym przypadku jest bardzo kusząca. Co o tym myślicie?
no avatar
User

Interhome

Posty

27

Dołączył(a)

17 lip 2019, o 09:11

Re: Jakie miejsca w Chorwacji zobaczyć?

Postprzez Interhome » 17 lip 2019, o 09:44

Cała Chorwacja jest cudna. Na pobyt z dziećmi warto wybrać Istrię na samej północy kraju - jest bliżej i ma cudownie włoski klimat :)
Ponad 50 tysięcy domów i apartamentów wakacyjnych w całej Europie na http://www.interhome.pl
no avatar
User

kajtek

Posty

5

Dołączył(a)

29 lip 2019, o 12:56

Re: Jakie miejsca w Chorwacji zobaczyć?

Postprzez kajtek » 29 lip 2019, o 13:00

W Chorwacji masz mnóstwo miejsc, które warto zobaczyć. Ja uwielbiam klimat tamtejszych wysp, więc Hvar i Solta to miejsca, które naprawdę warto zobaczyć.
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Re: Jakie miejsca w Chorwacji zobaczyć?

Postprzez turystkakasia » 27 sty 2021, o 09:42

W każdym miejscu się dogadywaliśmy po angielsku, ale po polsku też da radę. Wszystko zależy od tego, co lubicie, na co się nastawiacie. Jeżeli zwiedzanie, wieczorki w knajpach,to blisko jakiegoś miasta, polecam Szibenik, Trogir, Zadar. Moim zdaniem najładniejsze widoki są w okolicy Trogiru, Splitu, Makarskiej. Z tym miejsc masz blisko dosyć do Dubrownika, który warto zobaczyć - ale nie polecam go jako miejsce docelowe z uwagi na ceny. Jeżeli tylko plażowanie, to może jakaś wyspa ? Ja nie lubię tylko Pagu z tych, które odwiedziłam. Wolę jednak jak jest zieleń i tak nie wieje Co do środka transportu, ja preferuję busy: https://crotour.pl/ Na stronie wynajmiesz sobie wygodne busy. . Chorwacja jest piękna i warto po niej pojeździć. Wypożyczalnie nie są tanie, więc finansowo bardziej się opłaca moim zdaniem jechać autem. Jeżeli chcecie niskobudżetowo, to można zdecydować się na namiot. W Chorwacji pola namiotowe są bardzo dobrze wyposażone i nasza pierwsza wyprawa do tego kraju była właśnie pod namiot. Można też spędzić tydzień w jednym, a tydzień w innym rejonie. My trzy lata temu tak zrobiliśmy, a rok temu, wprawdzie najwięcej czasu spędziliśmy w Czarnogórze, ale w ciągu 16 dni spaliśmy w 9 miejscach - przygoda życia. Finansowo ciężko powiedzieć ile wyjdzie, bo każdy ma inne oczekiwania. Jak będziesz chciała wille z basenem tuż przy plaży , to oczywiście cena będzie konkretna. My w zeszłym roku nocowaliśmy w Trogirze, apartament super wyposażony, tuż przy plaży i tani. Poszukam, jak się nazywał i ci wyślę namiar. W restauracjach ceny różne w zależności od rejonu. Najdroższy jest Dubrownik . W Trogirze ceny przyzwoite, moim zdaniem taniej niż nad polskim morzem, a jedzenie nieporównywalnie lepsze. Nie zabierajcie jedzenia z Polski, bo się nie opłaca moim zdaniem. Im bliżej Czarnogóry, tym cieplej i cieplejsza woda - taka moja subiektywna opinia
no avatar
User

magda906

Posty

267

Dołączył(a)

14 sty 2015, o 12:24

Re: Jakie miejsca w Chorwacji zobaczyć?

Postprzez magda906 » 25 paź 2021, o 12:39

Chorwacja to świetny kierunek. I można tam cudownie wypocząć. Piękne plaże, hotele, ciepła woda, słońce, doskonałe jedzenie... No można pożyć luksusowo :) Warto zlecić zorganizowanie takiego wyjazdu profesjonalnej firmie, bo dzięki temu jedziemy "na gotowe". Wiem, że oni nomade.pl specjalizują się w organizacji luksusowych wakacji więc warto z tego skorzystać.
no avatar
User

Pyrland

Posty

52

Dołączył(a)

11 lut 2015, o 16:13

Lokalizacja

Poznań

Re: Jakie miejsca w Chorwacji zobaczyć?

Postprzez Pyrland » 24 cze 2022, o 21:36

Desperado napisał(a):Najlepiej obejrzeć tam stolicę. Jak dla mnie to jest po prostu wspaniała opcja.

Eee tam,,, chyba Zagreb możesz sobie odpuścić? Co tam mamy za atrakcje? Wal śmiało na wybrzeże Dalmacji, gdzie co krok piękno zatok i zatoczek powala, a masz do wyboru takie miejscowości jak Sibenik (Szybenik), Trogir, Promosten, Spit, Omis i tak dalej.. :)
Turystyka bez znajomości języków obcych jest trudna, chyba że turysta dorabia jako tłumacz angielskiego https://www.filolodzy.pl w Poznaniu.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.112s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron