Gdzie rezerwować tanie noclegi?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Gdzie rezerwować tanie noclegi?

Postprzez Agnieszka3 » 19 lip 2015, o 16:37

Macie jakieś swoje patenty na to, żeby załatwić sobie wygodne noclegi w lepszych cenach?
no avatar
User

lazarus

Posty

264

Dołączył(a)

22 maja 2014, o 07:43

Re: Gdzie rezerwować tanie noclegi?

Postprzez lazarus » 20 lip 2015, o 08:20

Szukaj w bazach internetowych.
Tam przeważnie da się łatwo posortować oferty według ceny. Fajnie maja to rozwiązane też tutaj: http://www.hotele.pl/bydgoszcz/
Przy każdym hotelu znajdziesz opis i galerię zdjęć.
Dokonując rezerwacji za jej pośrednictwem można sporo zaoszczędzić.
no avatar
User

adol8

Posty

17

Dołączył(a)

4 sie 2015, o 08:57

Re: Gdzie rezerwować tanie noclegi?

Postprzez adol8 » 4 sie 2015, o 09:18

Zazwyczaj jest taniej, jeśli robisz rezerwację z wyprzedzeniem. Dlatego warto wcześniej zaplanować wyjazd :)
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Gdzie rezerwować tanie noclegi?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 5 sie 2015, o 07:51

Moim zdaniem najlepszą opcją w kwestii rezerwacji noclegów jest wersja online kiedy to sami możemy wybrać pasujący nam termin,wtedy mamy pewność,że nikt nas nie oszuka a wpłacona zaliczka to najlepszy dowód. Zresztą jeżeli ktoś z Was szuka dobrego noclegu w atrakcyjnym miejscu jakim jest Ciechocinek to warto zerknąć do nas:)
no avatar
User

Interhome

Posty

27

Dołączył(a)

17 lip 2019, o 09:11

Re: Gdzie rezerwować tanie noclegi?

Postprzez Interhome » 17 lip 2019, o 10:39

Bezpieczna rezerwacja online, 50 tysięcy ofert domów i apartamentów wakacyjnych w całej Europie, polskojęzyczna obsługa klienta - warto sprawdzić stronę Interhome
Ponad 50 tysięcy domów i apartamentów wakacyjnych w całej Europie na http://www.interhome.pl
no avatar
User

ankacegi

Posty

28

Dołączył(a)

16 cze 2019, o 12:08

Re: Gdzie rezerwować tanie noclegi?

Postprzez ankacegi » 30 lip 2019, o 19:00

A my się właśnie zastanawiamy nad tymi noclegami gdzie rezerwować, czy szukać przez portale ogłoszeń jak olx czy raczej skupić się na takich typowo noclegowych bazach?
no avatar
User

bogna

Posty

333

Dołączył(a)

8 kwi 2018, o 11:33

Re: Gdzie rezerwować tanie noclegi?

Postprzez bogna » 28 sie 2019, o 09:42

My wybieramy jakies sprawdzone placówki na wakacje czy weekendy. Z polecenia znajomych itd. Ostatnio tak trafiliśmy do hotelu Wróblówka w Bielsku i jesteśmy zachwyceni i na pewno tam wrócimy
no avatar
User

Klastryk

Posty

3

Dołączył(a)

29 sie 2019, o 08:53

Re: Gdzie rezerwować tanie noclegi?

Postprzez Klastryk » 29 sie 2019, o 08:55

W sezonie wakacyjnym warto sprawdzać akademiki ;)
Najlepszym rozwiązaniem dla nietypowego wnętrza są szafy na wymiar Katowice! Zrealizujemy każdy Twój projekt!
no avatar
User

lokka

Posty

497

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: Gdzie rezerwować tanie noclegi?

Postprzez lokka » 29 gru 2019, o 10:07

Moim zdaniem najbardziej opłaca się nocować w hostelach. Bardzo często warunki w nich są tak samo dobre jak w hotelach, a cena jest o wiele niższa. Ja na przykład ostatnio skorzystałam z oferty hostelu https://www.hostelsoleil.pl/ w Kutnie i byłam bardzo zadowolona :) Polecam, jeśli będziecie szukali noclegu w Polsce centralnej ;)
no avatar
User

Alberto

Posty

12

Dołączył(a)

4 lip 2019, o 17:02

Re: Gdzie rezerwować tanie noclegi?

Postprzez Alberto » 30 gru 2019, o 17:57

Warunki dobre w hostelach moga i sa dobre w krajach Skandynawskich, Niemczech , ale im dalej na poludnie tym jest gorzej. Jestem wytrwalym podròznikiem od dziesiatek lat i podròzujac po swiecie ròznie to bywalo. W Turcji raz konkretnie w Stambule i to przy slawnym granatowym meczecie w hotelu polecanym przez slynnego amerykanskiego podròznika- powtarzam w hotelu nie hostalu posciel byla brudna a na podlodze lezaly brudne meskie gacie! Jesli to byl standard hotelu to czego mozna bylo sie spodziewac po obiektach nizszej kategori ? Ròwniez w Grecji czy we Wloszech obecnie juz nie popieram tego typu noclegòw. Bo lòzka pietrowe, , sale wieloosobowe to juz nie dla mnie. I tak dla przykladu jest hostal a nawet dwa w miescie Salerno na poludniu Wloch- miasto jest doskonala baza do zwiedzania wykopalisk w Pompejach czy Herculanum a takze swiatyn greckich w Paestum, wybrzeza Amalfi i Sorrento. Cena w jednym z tych obskurnych na zewnatrz hostali 25 euro za osobe i noc. Ja za nizsza cene nocuje w pieknym apartamencie prywatnym, parking gratis , mieszkanie wyposazone we wszystko od pralki do lodòwki , talerze etc no i niech mi kto powie gdzie tu jest sens - placic drozej by nocowac w gorszych warunkach? W razie pytan sluze rada, tym bardziej, ze obok jest b&b, ktòry bierze podobne pieniadze. Obecnie podròzujacy chca miec przynajmniej wzgledne warunki bo nocleg w miejscu nieopalanym w zimie czy bez klimatyzacji w lecie do tego w brzydkim otoczeniu to zmarnowany urlop.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.106s | 15 Queries | GZIP : Off ]