Gdzie na terapię?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

Saszka

Posty

5

Dołączył(a)

10 mar 2019, o 18:18

Re: Gdzie na terapię?

Postprzez Saszka » 16 mar 2019, o 16:39

Zależy, w jakim kierunku ma być taka terapia. W przypadku uzależnienia wystarczy wejść na stronę Ranking ośrodków terapii, wybrać najbliższą placówkę leczniczą i skontaktować się z personelem. Baza specjalnie została stworzona, aby pomagać osobom w różnych nałogach. Dotyczy to między innymi alkoholizmu, hazardu, uzależnienia od internetu, lekomanii i narkomanii.
no avatar
User

szyszeczka

Posty

333

Dołączył(a)

19 paź 2018, o 11:38

Re: Gdzie na terapię?

Postprzez szyszeczka » 18 lip 2019, o 05:43

Moja mama ciągle prosi ojca by zapisał się na leczenie do ośrodka, bo wstyd się przyznać ale mój tato pije :( też nieraz go prosiłam, błagałam. Nic z tego. Z mamą szukaliśmy ośrodka i znaleźliśmy nie aż tak daleko od nas Ośrodek Terapii Uzależnień Nefo. Zorientowałam się że jest to miejsce gdzie pomagają bardzo ludziom, i wychodzą z nałogu. Jak przekonac ojca ?
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Gdzie na terapię?

Postprzez rezona » 24 lip 2019, o 11:08

Sprawdź w swojej okolicy
no avatar
User

Haidi

Posty

68

Dołączył(a)

29 sty 2020, o 11:03

Re: Gdzie na terapię?

Postprzez Haidi » 29 sty 2020, o 11:21

Panią psycholog, którą mogę Wam polecić, bo sama korzystałam z jej usług i dzięki niej udało mi się wyjść na prostą w bardzo trudnym okresie mojego życia, jest doktor Joanna Lena Lipin. Ma gabinet w Częstochowie, ale można skorzystać u niej także z terapii online. Pani Joanna to doskonały psycholog, z duża wiedzą, i wyczuciem jeśli chodzi o wszelkie ludzkie bolączki. Widać, że praca to dla niej pasja, i że na każdym pacjencie jej zależy, żeby mu jak najszybciej pomóc.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Gdzie na terapię?

Postprzez tulipan » 31 sty 2020, o 10:23

Z własnego doświadczenia mogę polecić poradnię psychologiczno-psychiatryczną Empatio we Wrocławiu. Poczytacie o nich więcej na stronie https://psycholog-ms.pl/. Ja skorzystałam z terapii indywidualnej i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.
no avatar
User

podrozniczka66

Posty

1134

Dołączył(a)

28 wrz 2018, o 11:04

Re: Gdzie na terapię?

Postprzez podrozniczka66 » 20 mar 2020, o 12:44

Witam,a co kiedy osoba ma problem z uzależnieniem? Jaką wybrać terapię i od czego zacząć? Będę bardzo wdzięczna za opinie. Co sądzicie o tym https://uzaleznienia-terapia.pl/detoksykacja/ ? Wiele stron internetowych sugeruje,że warto zacząć od detoksykacji.
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.112s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron