Oferty deweloper�w - jak szuka�?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

eborcrib72

Posty

3

Dołączył(a)

14 kwi 2017, o 09:52

Lokalizacja

Saint Paul

Oferty deweloper�w - jak szuka�?

Postprzez eborcrib72 » 14 kwi 2017, o 09:54

Jak szuka� ofert deweloper�w? Zauwa�y�am, �e w tradycyjnych serwisach og�oszeniowych nie jest wcale tak �atwo znale�� ciekawe oferty.
no avatar
User

marian547

Posty

5

Dołączył(a)

20 kwi 2017, o 06:55

Re: Oferty deweloper�w - jak szuka�?

Postprzez marian547 » 20 kwi 2017, o 06:56

ale które oferty są najlepsze
no avatar
User

kamilpolaczek

Posty

1

Dołączył(a)

21 kwi 2017, o 09:46

Re: Oferty deweloper�w - jak szuka�?

Postprzez kamilpolaczek » 21 kwi 2017, o 09:47

Ja chodziłem po budowach i się pytałem co i jak. Dużo szybciej i prościej moim zdaniem można tak znaleźć ofertę.
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Oferty deweloper�w - jak szuka�?

Postprzez wiktoryna » 10 maja 2017, o 14:03

Ja szukam na stronach deweloperów bo interesują mnie nowe mieszkania i promocje , w ten sposób można znaleźć mieszkania o wysokim standardzie jeszcze tańsze niż na rynku wtórnym. Szukam na początek lokalizacji która mnie interesuje, potem patrzę który deweloper w tej okolicy buduje, wybieram najlepsze osiedle i sprawdzam co ma do zaoferowania np tu http://www.atal.pl/
no avatar
User

babikjan

Posty

1

Dołączył(a)

11 maja 2017, o 08:01

Re: Oferty deweloper�w - jak szuka�?

Postprzez babikjan » 11 maja 2017, o 08:12

Najlepiej szukać po stronach deweloperów, można również korzystać z różnych wyszukiwarek nieruchomości :)
no avatar
User

ankacegi

Posty

28

Dołączył(a)

16 cze 2019, o 12:08

Re: Oferty deweloper�w - jak szuka�?

Postprzez ankacegi » 31 lip 2019, o 19:24

Na stronie deweloperów to fakt, tylko skąd wiedzieć którego wybrać żeby nie żałować? My szukając mieszkania w pierwszej kolejności szukaliśmy dewelopera. Głównie kierowaliśmy się opiniami zebranymi wśród bliższych i dalszych znajomych. A gdy już wyłoniliśmy "zwycięzców" to dopiero wtedy zaczynaliśmy przeglądać szczegółowe oferty, zwracając uwagę na lokalizację inwestycji, na komunikację z innymi częściami miasta oraz na to, co mamy dookoła. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na ofertę firmy deweloperskiej https://www.superkrak.com.pl ponieważ spełniała większość naszych oczekiwań. Aktualnie jesteśmy na etapie urządzania i lada dzień w końcu się wprowadzimy :)
no avatar
User

mirracle

Posty

72

Dołączył(a)

30 cze 2018, o 21:57

Re: Oferty deweloper�w - jak szuka�?

Postprzez mirracle » 27 gru 2019, o 20:36

Mozna popytać znajomych, przejrzec co pisza w sieci o danej firmie. O Lps invest słyszałam juz wczesniej nim zainteresowalismy sie mieszkaniem Rembertów Przy Lesie. Ważne, zeby deweloper był stabilny, miał kilka dobrych realizacji na swoim koncie - to daje poczucie bezpieczeństwa naszych pieniedzy i inwestycji
no avatar
User

pektos

Posty

124

Dołączył(a)

31 sty 2018, o 12:45

Re: Oferty deweloper�w - jak szuka�?

Postprzez pektos » 31 sty 2020, o 11:30

Można pytać znajomych albo w biurze nieruchomości ale chyba lepiej przejrzeć sobie oferty deweloperów w necie w danym rejonie i jak się coś spodoba od razu umawiać się do biura sprzedaży, jak szuka ktoś na Mokotowie to polecam Moko Concept Apartments, tu obsługa w biurze jest fantastyczna
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Oferty deweloper�w - jak szuka�?

Postprzez tulipan » 28 maja 2020, o 12:30

A jakie dokładnie miasto masz na myśli? Bo od tego też bardzo wiele zależy. Bardzo ciekawe oferty sprzedaży mieszkań ma deweloper lublin: https://zagieldom.pl/. Warto im się bliżej przyjrzeć.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Oferty deweloperów - jak szukać?

Postprzez rezona » 8 lip 2020, o 10:23

W internecie chyba najłatwiej, co nie?
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.589s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron