Jakie wycieczki zagraniczne polecacie?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

ankacegi

Posty

28

Dołączył(a)

16 cze 2019, o 12:08

Re: Jakie wycieczki zagraniczne polecacie?

Postprzez ankacegi » 30 lip 2019, o 20:10

A był ktoś z was na Madagaskarze? Znajoma była jakoś zimą i bardzo zachwala. Mówi, że rewelacja. Ktoś wypróbował i może dorzucić własną opinię? Bardzo mnie kusi, ale też zastanawiam się kiedy jest najkorzystniej jechać, żeby nie zbankrutować? :D
no avatar
User

magda906

Posty

267

Dołączył(a)

14 sty 2015, o 12:24

Re: Jakie wycieczki zagraniczne polecacie?

Postprzez magda906 » 27 sie 2019, o 06:22

Każdy ma nieco inny gust więc raczej ciężko coś polecać. Ja kocham upały więc Tunezja, Turcja czy Egipt jak najbardziej dla mnie. Ale mój partner woli niższe temperatury - on woli Skandynawię. Myślę, że najlepiej popatrzeć co jest w ofercie biur podróży. Biura podróży mają zawsze ciekawe opcje, dla każdego. Tutaj https://dar-tour.com.pl/kontakt/ namiary na biuro, gdzie oferta jest szeroka.
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Jakie wycieczki zagraniczne polecacie?

Postprzez talissa » 1 paź 2021, o 10:31

Wegry, Slowacja, Ukraina, Hiszpania, Majorka, Lanzarote, Teneryfa, Maksyk, Turcja, Grecja plus Corfu, Francja, Chorwacja, Malta, wiele miejsc w Wielkiej Brytanii ale tam mieszkam no I oczywiscie nasza Polska cala gdzie mieszkalam do 35 roku zycia. Na mojej liście Norwegia, Kanada, Nowy York, Afryka .... Chciałabym zwiedzić cały świat jeśli czasu wystarczy ;)

W Polsce polecam oczywiście to toruń spa - wracam tam praktycznie co roku. Przyjemne spa w dobrym standardzie.
no avatar
User

trawelerka

Posty

52

Dołączył(a)

28 maja 2018, o 07:53

Re: Jakie wycieczki zagraniczne polecacie?

Postprzez trawelerka » 18 paź 2021, o 06:04

Jak dla mnie hitem jest safari w Keni!!!
no avatar
User

saktum

Posty

48

Dołączył(a)

5 sty 2021, o 12:29

Re: Jakie wycieczki zagraniczne polecacie?

Postprzez saktum » 22 paź 2021, o 06:00

Myślę, że pomysł ciekawy dla każdego, zobaczcie - telepogoda.pl/botswana-piekno-natury/ Tzn. u mnie to również dopiero faza planu, więc nie do końca wiem, jak to się skończy, ale liczę, że naprawdę będzie ciekawie, a przynajmniej tak to sobie wyobrażam. A wy?
no avatar
User

DuneMaster

Posty

240

Dołączył(a)

14 lut 2019, o 07:53

Re: Jakie wycieczki zagraniczne polecacie?

Postprzez DuneMaster » 23 lis 2021, o 14:58

Ja polecam Florencję. To jest naprawdę fajna sprawa w moim przekonaniu. Kocham takie rzeczy. To jest świetne!!
_________________________________
Pisanie prac po francusku
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Jakie wycieczki zagraniczne polecacie?

Postprzez majesta » 30 gru 2021, o 11:13

Ciekawe wyjazdy oferuje Relaksmisja. Jest to rozwiazanie dla osób, które chciałyby wybrać się w dalsze rejony takie jak Tajlandia czy Sri lanka, ale obawiają się całkowicie samodzielnej realizacji wyjazdu. Jednocześnie które nie przepadają w zwiedzaniu w duzej grupie.

Zerknijcie sobie na stronę:
https://relaksmisja.com/kraje/sri-lanka/

Możecie przejrzeć sobie ich program zwiedzania Sri Lanki ;) Program obejmuje zwiedzanie, zakwaterowanie jak również opiekę na miejscu.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

Jiha

Posty

43

Dołączył(a)

3 sty 2018, o 17:21

Re: Jakie wycieczki zagraniczne polecacie?

Postprzez Jiha » 6 sty 2022, o 13:57

Ja polecam wybrać w rejs np. w Chorwacji, np. na wyspę Vis, czy Bisevo. Przepiękne miejsca z bujną przyrodą i wspaniałymi plażami. Ja z mężem lubię zwiedzać wszystko na własną rękę, więc nie korzystamy z biur podróży, tylko sami planujemy wycieczkę od A do Z. Nawet sami wynajęliśmy sobie jacht przez stronę https://czartery.pro-skippers.com/. W tym roku chcemy powtrzóyć wycieczkę:D
no avatar
User

podrozniczka66

Posty

1134

Dołączył(a)

28 wrz 2018, o 11:04

Re: Jakie wycieczki zagraniczne polecacie?

Postprzez podrozniczka66 » 16 sty 2022, o 21:08

nie wiem czy kiedyś braliście pod uwagę taki rejs https://www.blekitnypiotrus.pl/oferta/i ... slych.html ale uważam że jest to świetny sposób na spędzenie wakacji, dokładnie sprawdźcie ich ofertę
no avatar
User

kenta

Posty

40

Dołączył(a)

6 paź 2018, o 12:14

Re: Jakie wycieczki zagraniczne polecacie?

Postprzez kenta » 2 lut 2022, o 15:08

My w te wakacje wybieramy się na Bałkany, a właściwie dzielimy sobie nasze plany na dwa wyjazdy. Na majówkę wybraliśmy cel - Bułgaria, z kolei w lipcu wybieramy się na wakacje do Chorwacji. Do Chorwacji chcemy jechać autem więc na pewno też zwiedzimy po drodze różne piękne miasta, jak Budapeszt na przykład. Czytałam na https://balkany.pl/ różne porady odnośnie zwiedzania i noclegów, także będziemy szukać na tej stronie czegoś ciekawego już bliżej wyjazdów. Na razie mamy załatwione urlopy w pracy więc super :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.087s | 13 Queries | GZIP : Off ]