Dodatkowe pieniadze

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

Barbi11

Posty

1

Dołączył(a)

23 cze 2019, o 15:26

Re: Dodatkowe pieniadze

Postprzez Barbi11 » 23 cze 2019, o 15:30

lila2 napisał(a):Zastanawialiście się kiedyś czy da się zarabiać na zakładach bukmacherskich ? Moi znajomi poruszają taki temat ostatnio bardzo często i ja coraz poważniej zaczynam się nad tym zastanawiać.Z tego co zauwazyłam, to tutaj bukmacher-legalny - legalne zakłady bukmacherskie w polsce można znaleźć kilka miejsc w których odbywają się takie legalne zakłady bukmacherskie. Sądzicie, ze warto z tego korzystać i opłaca się to ?


Wiem że cię ciągnie do takiej kasy,ale lepiej trzymaj się od tego z daleka.
no avatar
User

lijt

Posty

317

Dołączył(a)

12 lut 2016, o 18:17

Re: Dodatkowe pieniadze

Postprzez lijt » 24 sie 2019, o 00:15

Żadne gry, jak chce się mieć dodatkowe pieniądze to można o pracy dorywczej pomyśleć. Ofert nie brakuje, tutaj dla przykładu ze śląska sprzedawca bezpośredni https://www.aplikuj.pl/oferta/361601/sp ... Ddodatkowa . Praca po godzinach, a można fajną kasę zarobić i to bez żadnego ryzyka jak to w przypadku gier jest
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Dodatkowe pieniadze

Postprzez tulipan » 3 wrz 2019, o 12:31

Myśleliście kiedykolwiek o tym, aby zarabiać przez internet? Nie ukrywam, że chętnie dorobiłabym sobie parę groszy do pensji bez wychodzenia z domu. Czytałam o takich możliwościach na stronie make-cash.pl. Może macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
no avatar
User

Mel1

Posty

81

Dołączył(a)

20 lis 2018, o 14:46

Re: Dodatkowe pieniadze

Postprzez Mel1 » 23 paź 2019, o 05:14

W dzisiejszych czasach jest mnóstwo sposobów na dodatkowy zarobek, chociażby poprzez wypełnianie ankiet czy copywriting.
no avatar
User

Desperado

Posty

500

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: Dodatkowe pieniadze

Postprzez Desperado » 2 sie 2022, o 08:34

Podobno można te pieniądze zarabiać jakoś na handlu na Allegro w jakimś tam Dropshippingu. Tam są fajne perspektywy!!
________________________________________________
rzetelneprace.pl/pisanie-referatow
no avatar
User

ważniak

Posty

972

Dołączył(a)

30 sie 2021, o 17:10

Re: Dodatkowe pieniadze

Postprzez ważniak » 25 kwi 2023, o 14:56

Dokładnie jest to coś bardzo ważnego i ja w sumie chcę jeszcze powiedzieć, że także bardzo ważnym jest to aby mieć wiedzę na czym w sumie polega zarabianie na Amazonie. Z tego co mi udało się niedawno ustalić to doskonale o tym napisano w https://www.tygodnikprzeglad.pl/czym-po ... -amazonie/ i faktycznie takie kwestie są bardzo ważne.
no avatar
User

AlfredNorton

Posty

231

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 13:42

Re: Dodatkowe pieniadze

Postprzez AlfredNorton » 23 maja 2023, o 13:34

Zawsze się można postarać o jakieś dotacje. To może bardzo skutecznie pomóc.
_________________________________
SprytnaBestia
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.104s | 13 Queries | GZIP : Off ]